Burda Strih Burda 9431 - Detské šaty

Burda Strih Burda 9431 - Detské šaty

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Balenie Burda Style obsahuje:Strih je zakreslený vo viacerých veľkostiach.Pokiaľ chcete strih zachovať aj na ďalšie použitie (tzn. Nechcete ho nerozstříhat)? Odporúčame prekresliť strih na hodvábny papier, s ktorým následne pracujte. Celý popis
6,96 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera posledný 1 kus

30.11.2021 - 1.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100052950096

Popis

Balenie Burda Style obsahuje:

Strih je zakreslený vo viacerých veľkostiach.
Pokiaľ chcete strih zachovať aj na ďalšie použitie (tzn. Nechcete ho nerozstříhat)? Odporúčame prekresliť strih na hodvábny papier, s ktorým následne pracujte. Originálny strih tak zostane zachovaný.
Línia strihu ľahko prenesiete na látku pomocou kopírovacieho papiera a kopírovacieho radlá.
Odporúčané pomôcky, ktoré budete potrebovať: kvalitné šijací stroj, kopírovací papier, hodvábny papier, nožnice, gombíky, krajčírsky meter a samozrejme vhodný metrový textil.
Vo strihové prílohe nájdete tiež: polohový plán strihových dielov, odporúčania pre pridávanie švov a záložiek, dôležité značky a symboly, ktoré uľahčujú šitie (napr. Smer vlákna, čísla švov …), tabuľku veľkostí a mier.
Návod na šitie. Podrobný návod na šitie „krok za krokom“ doplnený obrázkami. Návod nie je v slovenčine / češtine!
Strih (strihová príloha – všetko je starostlivo zabalené – Pozor – Strihy sú chránené autorskými právami spoločnosti Verlag Anne Burda GmbH & Co., preto nemožno ROZBALENÝ strih vrátiť. Reprodukcia a kopírovanie sú pre komerčné účely zakázané).