Husqvarna - Viking Husqvarna Opal 650 šijací stroj veľkosti XL

Husqvarna - Viking Husqvarna Opal 650 šijací stroj veľkosti XL

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prodlouženou akční záruku získáte jen při nákupu Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
505,50 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 3 kusy

25.1.2022 - 26.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Strima Czech

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100053870927

Popis


Prodlouženou akční záruku získáte jen při nákupu

Šijací stroj Husqvarna Opal 650 je elektronický šijací stroj s výhodnou cenou. Moderné grafický displej s tlačítkami umožňuje pohodlnú voľbu stehu a zmenu nastavenia. 420 druhov stehov vrátane ozdobných a dekoračných a vrátane 3 typov abecedy, 7 typov automatické senzorové gombíkové dierky a veľká pracovná plocha – medzi ihlou a telom stroja je 20cm, Opal 650 má rad užitočných elektronických funkcií – umožňuje šitie bez použiť pedál pomocou tlačidla Start / Stop , možnosť plynulého nastavenia rýchlosti šitia, možnosť polohovania ihly hore / dole, tlačidlo spätné šitie a možnosť uloženia stehu do pamäti stroja. Pracovná plocha je osvetlená 3 LED diódami, šijací stroj má horizontálny rotačný chápač, kedy sa spodná cievka nasadzuje ľahko zhora, stroj sa ľahko čistí a pri šití má tichý chod.

 

Vlastnosti šijacieho stroja:

420 programov (stehy klasické, overlockové, strečové, ozdobné, písma atď.)

3 typy abecedy

Grafický displej – veľký a prehľadný – výber stehu, nastavenie šírky a dĺžky stehu, polohy ihly, rýchlosti šitia, možnosť zrkadlenie, odporúčania ihly (sila, typ), nite, vhodné pätky a prítlaku pätky. V prípade špecifického šitie je vám doporučený stabilizátor.

4 pamäte v stroji umožňuje ukladanie vzorov
Horizontálny rotačný chápač
SEWING ADVISOR – poradcu pri šití – pomocou symbolov vyberte používanú látku a techniku šitie: tkanina, elastická látka (pletenina), koža, vinyl, ľahká látka, stredná látka, ťažká látka … Ďalej tu môžete prednastaviť „techniky šitie“ – stroj vás potom intuitívne prevedie výberom, ktorý vám zaručí najlepšiu kvalitu švu.

Extra vysoký zdvih pätky
Špeciálny program na plátanie
7 druhov senzorové automatické gombíkové dierky za pomocou patentovanej technológie Sensor One-Step. Stačí zadať rozmer gombíka do stroja a o viac sa už nemusíte starať.

Polohovanie ihly hore / dole
29 pozícií ihly
Praktický navliekač hornej nite
Široký elektronický pedál pre ovládanie šijacieho stroja zaistí, že nohu vždy perfektne udržíte na mieste a nedôjde vám ku zídete nohy z pedálu.

Veľká pracovná plocha, ktorá radí tento stroj do kategórie XL strojov, kedy vzdialenosť medzi ihlou a ramenom je 20 cm, čo je oproti bežným strojov zásadný rozdiel.
Praktické voľné rameno vhodné pri obšívanie napr. Nohavíc a rukávov
Steh sa na displeji zobrazí v skutočnej veľkosti
Rýchloupínací systém výmeny šijacích pätiek MATIC – pätku vymeníte behom okamihu a bez skrutkovania
SFS super podávací systém – sedemnásobne delený podávač so špeciálne tvarovanými zubami Vám zabezpečí jednoduchý začiatok šitia a plynulé podávanie všetkých druhov látok
Možnosť nastavenia držiaka cievky – váš šijací stroj je osadený dvoma kolíkmi, hlavným a pomocným. Kolíky cievok sú určené pre všetky typy nití. Hlavné kolík cievky je nastaviteľný a môže byť použitý ako v horizontálnej (niť sa odvíja zo stojace cievky), tak aj vo vertikálnej polohe (cievka s niťou sa otáča). Horizontálne polohu používajte pre všetky typy bežných niťou, vertikálne potom pre väčšie cievky či špeciálne nite. K dispozícii máte pomocný kolík, ktorý sa používa pre navíjanie cievky z druhej cievky, alebo ako druhý kolík pri šití dvojihlou.
Možnosť skrytie zúbkov – vhodné napr. pri voľnom quiltovaní, vyšívanie a prišívanie gombíkov
Možnosť rýchlej voľby najpoužívanejších stehov
Možnosť nastavenia dĺžky stehu max. 5 mm
Možnosť nastavenia šírky stehu max. 7 mm
Manuálne nastavenie prítlaku pätky – môžete si nastaviť strednú hodnotu, ako pre stroje s automatickým nastavením prítlaku pätky, alebo si môžete nastaviť prítlak pätky podľa skutočných potrieb. Čím vyššie číslo, tým je väčšia prítlak na pätku. Už nikdy nebudete mať problém s rôznymi typmi materiálov.

Praktický orez nite na bočnom kryte stroja
Možnosť šitia dvojihlou
Možnosť šitie bez pedálu pomocou tlačidla Start / Stop
Možnosť nastavenia rýchlosti šitia
Možnosť nastavenia spätného šitia
Panel funkcií, ktorý je na čele stroja v mieste ramena, má perfektne ergonomicky rozdelené tlkačítka tak, aby ste mohli stroj ovládať aj bez pedálu. Tkačidlo Start / Stop, zpátkování, rýchlosť, zapošitie, polohovanie ihly, to všetko môžete ovládať miernym pohybom ruky a stlačením palca.
Osvetlenie 3 LED diódy

Praktická priehradka na príslušenstvo v prednej časti, odklopením získate prístup ku všetkému príslušenstva, ktoré je u stroja.

 

Štandardné príslušenstvo:

Patka základná
Pätka na šitie ozdobných stehov
Patka pre slepý steh
Patka zipsová
Patka overlocková
Pätka na šitie senzorové dierky
Pevný ochranný kryt
Štetec, parátko, skrutkovač
Cievka na spodnej niť
Podrobný slovenský návod je u všetkých strojov samozrejmosťou

 

 

Stroje, ktoré zakúpite u nás, majú zaistený nadštandardný záručný a pozáručný servis. Môžete využívať na rozdiel od našej konkurencie nie jedno servisné miesto, ale 5 servisných miest v rámci ČR a garantujeme Vám najrýchlejší servis ak záručný, tak pozáručný na všetky značky šijacích strojov, overlockov, coverlockov a vyšívacích strojov, ktoré u nás máme v ponuke. Stroje nikam neposielame, servis ako jediní robíme priamo u nás.