Synology DiskStation DS418

Synology DiskStation DS418

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Malý a výkonný 4-diskový server určený najmä pre firemných používateľov, ponúka vysokú rýchlosť prenosu dát, pozíciu pre 4 disky SATA, hot swap (Basic/JBOD/RAID 0/1), kapacitu až 40 TB, rýchlosť čítania/zápisu až 226/170 MB aj pri šifrovaných priečinkoch, štvorjadrový procesor Realtek RTD1296 1,4 GH Celý popis
421,63 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

22.9.2021 - 23.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061880000

Popis

Synology DiskStation DS418

Synology, známy výrobca systémov NAS (Network-attached storage), prináša do našej ponuky server NAS DS418, ktorý funguje ako špičkové multimediálne centrum. To uľahčuje zdieľanie multimediálneho obsahu na mnohých zariadeniach v domácnosti. Tento model je vybavený revolučným displejom s rozlíšením až 4K a najnovšími formátmi multimediálnych súborov. Môžete si tak užívať nekonečnú zábavu vo vysokom rozlíšení. Multimediálne súbory môžete prehrávať na platformách Windows, Mac a Linux.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pripojenie odkiaľkoľvek

Spoločnosť Synology vám umožní stiahnuť si aplikáciu do mobilných zariadení a potom môžete pristupovať k multimediálnemu obsahu uloženému v úložisku NAS len prostredníctvom internetu.

Jednoduché pripojenie

Pomocou tohto servera NAS môžete jednoducho spravovať a triediť všetok multimediálny obsah, ako sú filmy, hudba a dokonca aj obrázky, a rýchlo všetko zdieľať s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. NAS má tiež zabudované internetové rádio s podporou bezstratových zvukových formátov a možno ho pripojiť a prehrávať prostredníctvom DLNA s Apple AirPals alebo cez Bluetooth s inými zariadeniami. Všetok obsah servera NAS sa dá jednoducho pripojiť aj k mobilným zariadeniam na platformách Windows Phone, iOS a Android, ktoré umožňujú jednoduchú správu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Monitorovanie všetkého odkiaľkoľvek pomocou robustného systému

S bezplatným balíkom Surveillance Station možno všetky servery Synology NAS používať aj ako výkonné sieťové videorekordéry (NVR). Pomocou interaktívneho rozhrania tejto aplikácie môžete sledovať živé náhľady až z 15 IP kamier, prehrávať záznamy, umožňuje tiež hromadnú správu nastavení pripojených kamier a obsahuje mnoho ďalších funkcií. Aplikácia Surveillance Station je kompatibilná so všetkými najpoužívanejšími prehliadačmi, mobilnými telefónmi a tabletmi, takže sa môžete ku kamerám pripojiť odkiaľkoľvek a sledovať, čo sa deje napríklad v obchode. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť na webovej lokalite spoločnosti Synology v časti Centrum balíkov.

Využívajte služby DLNA

Ak chcete premeniť tradičnú domácnosť na multimediálnu, neurobíte chybu, ak si kúpite kvalitný televízor, prehrávač alebo reproduktory. Ak tieto zariadenia tiež podporujú DLNA, môžete ich použiť na prehrávanie uloženého multimediálneho obsahu na tomto úložisku NAS. Svoje údaje budete mať ľahko a rýchlo dostupné a môže ich používať oveľa väčší počet členov rodiny. Vďaka technológii DLNA môže tento model prenášať vysoké rozlíšenie 4K na akékoľvek zobrazovacie zariadenie s týmto rozlíšením. Vďaka podpore najnovších formátov môžete na vstupe získať formáty MPEG-4 AVC (DivX, XviD), MPEG-2, VC-1, H.264, H.265 a na výstupe formát H.264 alebo H.265 vo vysokom rozlíšení až 2160p.  

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Malý a výkonný 4-diskový server určený najmä pre firemných používateľov, ponúka vysokú rýchlosť prenosu dát, pozíciu pre 4 disky SATA, hot swap (Basic/JBOD/RAID 0/1), kapacitu až 40 TB, rýchlosť čítania/zápisu až 226/170 MB aj pri šifrovaných priečinkoch, štvorjadrový procesor Realtek RTD1296 1. 4 GHz, 2 GB pamäte DDR4, 2× USB 3.0, 2× Gigabit LAN, podpora súborového systému Btrfs, podpora konverzie videa 4k v reálnom čase, maximálny počet IP kamier je 30 (vrátane 2 bezplatných licencií), spotreba energie do 26,49 W (plná prevádzka) / 8,78 W hibernácia.