Synology DiskStation DS1821+

Synology DiskStation DS1821+

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rýchle a spoľahlivé osemšachtové sieťové úložisko, ktoré je vhodné na spracovanie rastúcich objemov dát. Je vybavený štvorjadrovým procesorom AMD Ryzen. Ponúka výkon 113 000 IOPS pri náhodnom čítaní 4K1. Celý popis
1 124,11 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

10.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 3097110

Popis

Určený preo škálovateľnosť a výkon: NAS Synology DS1821+ (4GB)

Zariadenie Synology DS1821+ s 8 slotmi je určené pre IT nadšencov a zákazníkov z malých a stredných podnikov, ktorí hľadajú výkonné a škálovateľné úložné riešenie. Toto zálohovacie riešenie podnikovej triedy chráni používateľov pred potenciálnou stratou údajov a výrazné zlepšenie výpočtového výkonu a priepustnosti zabezpečuje rýchlejšie dokončenie pracovných úloh ako kedykoľvek predtým.

Hlavné výhody

  • Štvorjadrový procesor AMD Ryzen, 2,2 GHz
  • Dva sloty M.2 2280 pre vyrovnávaciu pamäť NVMe
  • 113 000 IOPS pri náhodnom čítaní 4K1
  • Možnosť rozšírenia až na 18 diskov pomocou dvoch rozširujúcich diskov DX517 (predávajú sa samostatne)

Výkonný všestranný nástroj

DS1821+ zvládne náročné pracovné zaťaženie aplikácií a viacero súbežných používateľov. Využite rýchlejšie indexovanie v službe Synology Drive, organizáciu fotografií v aplikácii Moments a webové služby s lepšou odozvou. Hodiť sa bude aj podpora 2 x M.2 2280 NVMe SSD (disky nie sú súčasťou balenia).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalá správa a zdieľanie súborov

File Station je rýchly a bezpečný webový nástroj na správu, ktorý umožňuje jednoduché preťahovanie bez potreby zložitého nastavovania v počítači Mac alebo PC. Pokročilé nástroje na vyhľadávanie a filtrovanie uľahčujú organizáciu a zdieľanie súborov. Pre úplnú kompatibilitu podporuje DS1821+ nasledujúce protokoly: AFP, FTP, iSCSI, NFS, SMB a WebDAV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Plne certifikované riešenia virtualizácie úložiska

Úložisko iSCSI od spoločnosti Synology plne podporuje väčšinu virtualizačných riešení a zvyšuje efektivitu práce vďaka ľahko spravovateľnému rozhraniu. Integrácia VMware vSphere 6 a VAAI pomáha znížiť počet operácií ukladania a optimalizovať efektivitu výpočtovej techniky. Systém Windows Offloaded Data Transfer (ODX) zvyšuje rýchlosť prenosu a migrácie údajov. Podpora OpenStack Cinder mení Synology NAS na komponent blokového úložiska.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Synology DiskStation DS1821+ je výkonné osemšachtové sieťové úložné riešenie určené na ukladanie a ochranu kritických dát. Tichý stolový počítač DS1821+ je navrhnutý na spracovanie rastúcich objemov neštruktúrovaných údajov a je vhodný pre malé a stredné podniky. S výkonom presahujúcim 110 000 alebo 177 % náhodného čítania 4K IOPS je DS1821+ nielen rýchly, ale ponúka aj dostatok priestoru na rozšírenie. 

Rozhranie: kompatibilný typ disku – 8 × 3,5" alebo 2,5" SATA HDD/SSD (disky nie sú súčasťou dodávky), 2 x M.2 2280 NVMe SSD (disky nie sú súčasťou dodávky); externé porty – 4 x USB 3.2 Gen 1, 2 x eSATA, 4 × 1GbE RJ-45, 1 × 4-cestný slot x8 (PCIe 3.0).