QNAP TS-431KX-2G

QNAP TS-431KX-2G

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Štvorjadrový 1,7 GHz 10GbE SFP+ NAS pre malé a stredné podniky alebo začínajúce kancelárie, ktoré potrebujú vysokorýchlostné sieťové úložisko. Hardvérové prostriedky: systémová pamäť: 2 GB SODIMM DDR3L (1 × 2 GB), rozšíriteľná až na 8 GB; pozície pre disky: 4 × 3,5" SATA 6 Gb/s. Celý popis
496,82 €
Vrátane DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

11.7.2022 - 12.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100063618204

Popis

Pre náročnú prevádzku: QNAP TS-431KX-2G

Moderný NAS v podobe štvorjadrového modelu TS-431KX, ktorý poskytuje štyri pozície na disky pre veľkokapacitné úložisko a ponúka rozšírenie pamäte až na 8 GB RAM (2 GB RAM v cene).

S vstavaným portom 10GbE SFP+ poskytuje TS-431KX vysokú šírku pásma na intenzívny prenos údajov. V kombinácii s prepínačom QNAP 10GbE môžete ľahko vytvoriť vysokorýchlostné sieťové prostredie 10GbE za rozumnú cenu.

S podporou mnohých foriem zálohovania

TS-431KX poskytuje komplexné miestne, vzdialené a cloudové zálohovanie a podporuje technológiu snímok na vytvorenie spoľahlivého plánu zálohovania a obnovy po havárii. V prípade zlyhania systému alebo náhodného vymazania súborov môžete rýchlo obnoviť normálny stav systému. TS-431KX je vybavený uzamykateľnými slotmi na disky, ktoré zabezpečujú, aby nedošlo k náhodnému vybratiu diskov a strate dát.

Prečo kúpiť

  • Pripojenie s jedným portom 10GbE zvyšuje prenosové rýchlosti pre intenzívny prenos dát a skracuje čas zálohovania.
  • HBS (Hybrid Backup Sync) dokáže zálohovať a synchronizovať vaše údaje s inými zariadeniami NAS, servermi a cloudovými úložiskami na komplexné zálohovanie a obnovu po havárii.
  • Úplné snímky zaznamenávajú stav systému a údajov, čo vám umožňuje chrániť súbory a údaje pred nežiaducim odstránením a útokmi škodlivého softvéru.
  • Podporuje kontajnery LXC a Docker na rýchle nasadenie aplikačných služieb na platformách vrátane cloudu, serverov a počítačov.
  • Na zabezpečenie nepretržitej prevádzky je k dispozícii možnosť výmeny pevných diskov bez vypnutia NAS.
  • Podporuje technológiu Virtual JBOD (VJBOD) na rozšírenie úložného priestoru iného zariadenia QNAP NAS.

Prostredie vysokorýchlostnej siete 10GbE

TS-431KX je vybavený štvorjadrovým procesorom AnnapurnaLabs AL-214 s frekvenciou 1,7 GHz, 2 GB DDR3L RAM (jeden pamäťový slot, rozšíriteľný na 8 GB) a disponuje jedným portom 10 GbE SFP+ a dvoma gigabitovými portami na vysokorýchlostný prenos dát.

Jednoduché vytvorenie vysokorýchlostného sieťového prostredia

10GbE zlepšuje celkový výkon siete a každodenné úlohy vďaka desaťnásobnej šírke pásma oproti 1GbE. Spoločnosť QNAP poskytuje kompletný sortiment všetkého potrebného na prechod na prostredie 10GbE, od zariadení NAS cez prepínače až po sieťové adaptéry.

Viacbodové zálohovanie, prístup k súborom a synchronizácia

HBS (Hybrid Backup Sync) konsoliduje zálohovanie, obnovu a synchronizáciu údajov a v spojení s vysokorýchlostným pripojením 10GbE zariadenia TS-431KX môžete jednoducho zálohovať alebo synchronizovať údaje na inom zariadení QNAP NAS, vzdialenom serveri alebo cloudovom úložisku a vytvoriť tak spoľahlivé riešenie obnovy po havárii. Nástroj Qsync premení TS-431KX na bezpečné, vysokokapacitné dátové centrum na synchronizáciu súborov. Každý súbor nahraný do TS-431KX bude prístupný pre všetky pripojené zariadenia, ako sú počítače, notebooky a mobilné zariadenia. Môžete tiež synchronizovať zdieľané priečinky alebo vytvárať tímové priečinky na zlepšenie tímovej spolupráce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chráňte údaje pred škodlivým softvérom pomocou snímok

Snímky pomáhajú chrániť vaše údaje úplným zaznamenávaním stavu systému NAS a metadát. Ak sa súbor omylom vymaže alebo zmení, môžete ho rýchlo obnoviť do pôvodného zaznamenaného stavu pomocou snímok z aplikácie Úložisko a snímky alebo File Station. Snímky QNAP sú založené na blokoch a zaznamenávajú len zmenené údaje. Tým sa nielen šetrí úložný priestor, ale aj skracuje čas potrebný na zálohovanie a obnovu údajov. TS-431KX podporuje až 32 snímok na zväzok alebo LUN a celkovo až 64 snímok.

Kľúčové funkcie

Výkonné riešenie NAS s vyladenou hardvérovou zostavou. Obsahuje štvorjadrový 1,7GHz čip, pripojenie 10GbE SFP+, 2 GB SODIMM DDR3L (1 × 2 GB), rozšíriteľný až na 8 GB; 4 pozície pre disky (kompatibilné s 3,5" / 2,5" SATA HDD a 2,5" SATA SSD) a rýchle sieťové rozhrania – 2 x gigabitový port RJ-45, 1 x port 10GbE SFP+. K dispozícii je aj trojica rozhraní USB 3.2 gen 1.

Systém podporuje snímkovanie, variabilné zálohovanie a synchronizáciu súborov. Je určený pre malé a stredné podniky.