SIRIUS SIRIUS Dekoratívne reťaz

SIRIUS SIRIUS Dekoratívne reťaz

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Farba LED: Teplá biela, Materiál: farbená textilná priadza; plast, Farba kábla: Transparentná, Max. príkon vo W: 3.6, Vzhľad (farba): viac farieb, Celkový počet LED: 20, Dĺžka vm: 2.85, Dĺžka prívodné Celý popis
39,92 €
Vrátane DPH
34,20 €
Doprava zadarmo

Skladom u partnera posledný 1 kus

24.9.2021 - 28.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100047878261

Popis

Farba LED: Teplá biela, Materiál: farbená textilná priadza; plast, Farba kábla: Transparentná, Max. príkon vo W: 3.6, Vzhľad (farba): viac farieb, Celkový počet LED: 20, Dĺžka vm: 2.85, Dĺžka prívodného kábla vm: 5, Napätie: 31V, Napájací kábel: Áno

detailný popis

Reťaz septembra 20 LED diódami. Každá z diód prežaruje jednu guľu, do ktorej je dióda vložená. Gule sú vyrobené z číreho plastu a každá je husto omotaná drobnou farebnou nitkou – červenú, oranžovú, a žltou. Plastová guľa nie je vidieť.

Dĺžka reťaze so svetelnými reťazami je 2,85 m. Prívodný kábel je dlhý 5 m. Napájanie je štandardne zo siete. Farba kábla je transparentná.

Tento dekoratívny reťaz možno použiť ako osvetlenie pre váš večierok, ozdobte s ním akýkoľvek prostorv byte, reťaz je možné vložiť do sklenenej nádoby a vytvoriť tak vkusné a dizajnovo veľmi zaujímavé svietidlo, ktoré oživia akýkoľvek interiér. Ozdobte svetelným reťazou jedálenský stôl na slávnostnej hostine.

Vďaka LED technológii je veľmi úsporná a zaručujeme Vám maximálnu svietivosť.