ejoy LONG 5 balení

ejoy LONG 5 balení

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prípravok eJoy® LONG je doplnok výživy určený mužom, ktorí chcú zvýšiť kvalitu svojho sexuálneho života. Vďaka eJoy® LONG sa konečne zbavíte predčasného vyvrcholenia. Produkt s čisto prírodným zložením podporuje erekciu, potenciu a zvyšuje chuť na sex. Celý popis
149,50 €
Vrátane DPH
129 €

Skladom u partnera 5+ kusov

4.8.2021 - 5.8.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054706898

Popis

Čo je to eJoy® LONG

Prípravok eJoy® LONG je doplnok výživy určený mužom, ktorí chcú zvýšiť kvalitu svojho sexuálneho života. Vďaka eJoy® LONG sa konečne zbavíte predčasného vyvrcholenia.

Produkt s čisto prírodným zložením podporuje erekciupotenciu a zvyšuje chuť na sex. Na jeho užívanie nepotrebujete lekársky predpis a objednáte si ho diskrétne z pohodlia domova.


Účinky tabletky u mužov

eJoy® LONG prispieva k zvýšeniu libida, k zlepšeniu erekcie a k predĺženiu sexuálneho styku. Účinky produktu si chvália nielen muži, ale aj ich partnerky.


Balenie eJoy® LONG obsahuje 24 ks kapsúl s jedinečným zložením látok na prírodnej báze.

Kotvičník zemný pochádza z Ázie a rastlina je už storočia známa pre svoje pozitívne účinky na zvýšenie hladiny testosterónu v organizme.

Maca – peruánaska viagra – tak sa hovorí rastline Lepidium Meyenii, ktorá je viac známa jednoducho pod pojmom Maca.

L-Arginín – pravidelné užívanie L-Arginínu podľa experimentov a skúseností ukazuje pozitívne účinky na erekciu aj plodnosť mužov.

PANAX Ginseng – alebo aj kórejský ženšen, všehoj ázijský je naznámejšia liečivá rastlina ázijskej tradičnej medicíny. Pomáha podporiť duševné zdravie a vitalitu, udržať optimálnu výdrž.

eJoy® LONG je laboratórne testovaný doplnok výživy schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.


Zloženie eJoy® LONG v jednej dávke (2 kapsule)

Tribulus Terrestris 165 mg

PANAX Ginseng 140 mg

L-Arginín 75 mg

L-Citrulín 75 mg

Maca 60 mg

Vitamín C 30 mg

Vitamín D 400iu

želatínová kapsula


Dávkovanie:

2 cps denne 1 hodinu pred sexuálnym stykom. Zapiť dostatočným množstvom vody. Maximálna denná dávka 4 cps.


Upozornenie:

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami a osoby mladšie ako 18 rokov.ka sa nesmie presiahnuť.