Hľadáte tovar z kategórie servis, údržba pre bicykle? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Servis, údržba pre bicykle vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
-22%
Swix N15 70ml
1x

Swix N15 70ml

23,45 €
18,20 €

Swix N15 Skin Care je prostriedok špeciálne vyvinutý na starostlivosť o pásy integrované do sklznice. Zabraňuje ich namŕzaniu a zlepšuje sklz. Keďže znižuje trenie, dochádza pri jeho aplikácii k zlepšeniu sklzu za všetkých klimatických a snehových podmienok.

Tovar od predajcu MALL
-24%
Swix T0166B
4x

Swix T0166B

13,08 €
9,90 €
Akcia

Praktická kefa pre úpravu bežeckých lyží pri použití s radom F4. Slúži na udržiavanie jazdného stavu skĺznic. Priehlbiny po stranách zaisťujú pevné držanie aj pri rýchlejšom tempe. So Swix T0166B budú pomalšie jazdné vlastnosti, či nepravidelný povrch odrazových častí už minulosťou.

Tovar od predajcu MALL
Swix Čistič sklzníc s aplikátorom I63C
2x

Swix Čistič sklzníc s aplikátorom I63C

12,35 €
11,90 €

Čistič sklzníc s aplikátorom. Je vhodný na odstránenie vosku a nečistôt zo sklzníc. Ekologicky šetrné prevedenie, ktoré neničí ozónovú vrstvu. Swix I63C je veľmi príjemný na používanie vďaka tomu, že má jemnú vôňu a dlhú životnosť. Praktické balenie so snímateľným krytom.

Tovar od predajcu MALL
Swix Obal na žehličku

Swix Obal na žehličku

39,10 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Textilný obal na voskovaciu žehličku pre ochranu jej povrchu pri transporte. Pojme žehličku aj napájací kábel. Vďaka tepluvzdornému dnu je použiteľný ihneď po voskovaní. Príjemný dizajn s možnosťou uťahovania obvodu. Swix Obal je využiteľný pre všetky typy žehličiek od značky Swix.

Tovar od predajcu MALL