Kuchynský pult,  HELGA
59,90 €

HELGA, priateľka v dobrom aj zlom. Kuchynský pojazdný vozík poskytuje prídavnú pracovnú plochu a dostatok úložného priestoru. Jednoducho si ju zamilujete!


Pojazdný regál, MDF/kov, dub sonoma, KALIO
49 €

Novinka

Aj vy hľadáte šikovné riešenie do vašej domácnosti? Niečo, čo sa stane vašou pravou rukou v prípade potreby? Riešenie nájdete v pojazdnom regály KALIO.


Servírovací vozík, ALADAR
49 €

Praktický pomocník, ktorý vám vždy dobre poslúži, to je servírovací stolík ALADAR. Poskytne miesto vínu, miske ovocia či malému občerstveniu pre návštevu.


Pojazdný regál, biela/chróm, CORFU
43 €

Novinka

Šikovný pomocník, vďaka ktorému budete mať všetko poruke. CORFU je praktický pojazdný regál na kolieskach. Kompaktné rozmery zaručujú jeho flexibilitu.


Príručný stolík, orech/čierna, EZEL
41 €

EZEL, príručný stolík, ktorý si nájde miesto kdekoľvek. Pomocník, ktorého služby oceníte. V prevedení orech a čierny kov zapadne do každého interiéru.


Pojazdný regál, dub sonoma/biela, MIKRON
55 €

39 €

Novinka

Šikovný pomocník, vďaka ktorému budete mať všetko po ruke. MIKRON je praktický pojazdný regál na kolieskach. Kompaktné rozmery zaručujú jeho flexibilitu


Stojan na víno, chróm, VINER
29 €

Stojan na víno, v ktorom sa každá jedna fľaša bude vynímať ako klenot, to je VINER. Pevný z chrómu s moderným dizajnom ako ideálny dekoračný prvok.


Príručný stolík, biela, ZOELA NEW
28 €

Hľadáte pomocníka k servírovaniu občerstvenia? Príručný stolík ZOELA New v bielej farbe ukrýva v sebe oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá.


Regál CAMPO, buk
27 €

Pojazdný regál – 3 drôtené košíky.1 polička kovová + 1 polička.


Príručný stolík, biela, LAVON
26 €

LAVON, malý stolík, ktorý má veľké využitie. Netradičný a originálny dizajn zaujme pohľad každej návštevy. V bielej sa ľahko kombinuje s ostatným nábytkom.


Príručný stolík, čierna/betón, TENDER
23 €

Novinka

Moderný stolík vyrobený z ocele v kombinácii s drevom v prevedení čierna+betón vás očarí na prvý pohľad. Využite služby tohto príručného stolíka TENDER.