ja-unendlich Konvička Arare 1,2 l sivá

ja-unendlich Konvička Arare 1,2 l sivá

Čajová kanvica Arare sa môže pýšiť luxusným vzhľadom, originálnym dizajnom, ale aj výbornými fyzikálnymi vlastnosťami. Liatinová kanvica spĺňa najvyššie štandardy kvality. Celý popis

Farba

default
default
default
64,60 €
Vrátane DPH
60,10 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 2 kusy

3.7.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
6.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 937464001

Popis

Ja Unendlich Germany Kanvička Arare Klasik

  • Objem: 1,2 l.
  • Rozmer kanvičky: 20×20×12 cm.
  • Materiál: liatina.
  • Súčasťou kanvičky je aj viečko, cedník a liatinová podložka.
  • Bezpečný a ekologický materiál bez umelých a nebezpečných prísad.
  • Každá nádoba je vyrobená výhradne ručne a je vyrobená v súlade s komplikovaným procesom liatia do piesku.
  • Vďaka vrstve smaltu, ktorý je nepriepustný, môžu byť použitá na uchovávanie tekutín horúcich aj chladných.
  • Táto jedinečná kanvička poteší každého po celý život.
  • Výrobca poskytuje záruku na dva roky.
O materiáli kanvičky Ja Unendlich:
Liatina má tú výhodu, že sa veľmi rýchlo zahreje, ale absorbované teplo uvoľňuje veľmi pomaly a postupne. Preto tekutina v nej stráca svoju teplotu len veľmi pomaly. To sa hodí najmä vtedy, ak chcete si svoj čaj vychutnávať postupne, alebo ak sa chystáte na posedenie nad šálkou vonku. Okrem týchto báječných fyzikálnych vlastností sa naše kanvičky môžu pýšiť tiež neobvyklým a veľmi zaujímavým vzhľadom. Liatinové kanvice spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Dbáme o zaistenie bezchybného nánosu smaltu. Liatinové čajové kanvice sú predmetom priebežnej kontroly kvality a smaltový náter je v súlade s medzinárodnými pravidlami.
Pokyny na použitie:
Pred prvým použitím by mali byť liatinové výrobky vypláchnuté teplou vodou a mali by sa nechať niekoľkokrát dôkladne vyschnúť. Liatina môže byť použitá na akomkoľvek zdroji tepla, okrem mikrovlnnej rúry. Pred použitím liatinových výrobkov na sporáku sa uistite, že je dno vnútri pokryté tekutinou. Výrobok nechajte vychladnúť pred ručným oplachovaním. Tiež zabráňte naplneniu chladnej tekutiny, náhla zmena teploty môže viesť k poškodeniu smaltu. Dôkladne vysušte po každom použití. Vyvarujte sa používaniu čistiacich prostriedkov alebo hubiek s hrubým povrchom, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu železa a smaltovaného povrchu. Aby ste zabránili vzniku korózie, nenechávajte tekutiny v kanvičke po dlhšiu dobu. Ak by došlo k vzniku menších plôch korózie, naneste malé množstvo oleja na varenie na postihnutú oblasť. Je to veľmi účinný spôsob, ako zabrániť ďalšiemu korodovaniu. V priebehu času sa vytvorí vnútri kanvice tzv. Patina (hnedý farebný film). Táto vrstva poskytuje dodatočnú ochranu a tiež zabraňuje horkej chuti čaju.
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: