ja-unendlich Kanvička Arare/klasik - tehlová 1,5 l

ja-unendlich Kanvička Arare/klasik - tehlová 1,5 l

Novinka
Liatinová kanvica spĺňa najvyššie štandardy kvality. Čajová kanvica Arare sa môže pýšiť luxusným vzhľadom, originálnym dizajnom, ale aj výbornými fyzikálnymi vlastnosťami. Celý popis
59,40 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 10581791

Popis

JA-UNENDLICH Kanvička Arare 1,5 l, tehlová

Vlastnosti

  • Objem: 1,5 l
  • Rozmer kanvičky: 20×20×12 cm
  • Materiál: liatina
  • Súčasťou kanvičky je aj viečko, cedník a liatinová podložka
  • Bezpečný a ekologický materiál bez umelých a nebezpečných prímesí
  • Každá nádoba je vyrobená výhradne ručne a je vyrobená v súlade s komplikovaným procesom liatia do piesku
  • Vďaka vrstve smaltu, ktorý je nepriepustný, môžu byť použité na uchovávanie tekutín horúcich aj chladných
  • Táto jedinečná kanvička poteší každého po celý život
  • Výrobca poskytuje záruku na dva roky
O materiáli kanvičky Ja Unendlich:
Liatina má tú výhodu, že sa veľmi rýchlo zahreje, ale absorbované teplo uvoľňuje veľmi pomaly a postupne. Preto tekutina v nej stráca svoju teplotu iba veľmi pomaly. To sa hodí najmä vtedy, ak si chcete svoj čaj vychutnávať postupne, alebo ak sa chystáte na posedenie nad šálkou vonku. Okrem týchto báječných fyzikálnych vlastností sa naše kanvičky môžu pýšiť aj neobvyklým a veľmi zaujímavým vzhľadom. Liatinové kanvice spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Dbáme o zaistenie bezchybného nánosu smaltu. Liatinové čajové kanvice sú predmetom priebežnej kontroly kvality a smaltový náter je v súlade s medzinárodnými pravidlami.
Pokyny na použitie:
Pred prvým použitím by mali byť liatinové výrobky vypláchnuté teplou vodou a mali by sa nechať niekoľkokrát dôkladne vyschnúť. Liatina môže byť použitá na akomkoľvek zdroji tepla, okrem mikrovlnnej rúry. Pred použitím liatinových výrobkov na sporáku sa uistite, že je dno vo vnútri pokryté tekutinou. Výrobok nechajte vychladnúť pred ručným oplachovaním. Tiež zabráňte naplnením chladnej tekutiny, náhla zmena teploty môže viesť k poškodeniu smaltu. Dôkladne vysušte po každom použití. Vyvarujte sa používaniu čistiacich prostriedkov alebo hubiek s hrubým povrchom, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu železa a smaltovaného povrchu. Aby ste zabránili vzniku korózie, nenechávajte tekutiny v kanvičke dlhšiu dobu. Pokiaľ by došlo k vzniku menších plôch korózie, naneste malé množstvo oleja na varenie na postihnutú oblasť. Je to veľmi účinný spôsob, ako zabrániť ďalšiemu korodovaniu. V priebehu času sa vytvorí vo vnútri kanvice tzv. patina (hnedý farebný film). Táto vrstva poskytuje dodatočnú ochranu a tiež zabraňuje horkej chuti čaju.