Advance nutraceutics BIO Chia semienka 500 g
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

BIO Chia semienka ADVANCE sú superpotravina s vysokou nutričnou hodnotou. Jedná sa o Chia semienka vysokej kvality, čo dokladá BIO certifikácia ECOCERT.


Allnature Ľanové semienko hnedé 200 g
1,20 €

Novinka

Ľanové semienko hnedé je plné živín – vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, vitamín B5, vitamín B6, vitamín E, vápnik, meď, železo, mangán, horčík, fosfor, draslík, selén, zinok, vláknina, bielkoviny, omega-3 nenasýtené mastné kyseliny a to všetko v jednom semienku.


Allnature Chia semienka
1,40 €

Chia semienka sú jedným z najlepších zdrojov energie pri fyzickej námahe, pretože majú schopnosť dodať výdrž a vitalitu pri náročných fyzických výkonné.


Allnature Konopné semienko lúpané BIO / RAW 150 g
3,10 €

Novinka

Konopné semienko lúpané dodáva esenciálne omega3 a omega 6 mastné kyseliny a celý rad minerálov a vitamínov. Semienka sú v BIO a RAW kvalite, ktorá pôsobí pozitívne na imunitný systém a podporujú normálnu činnosť srdca.


Allnature Mak modrý BIO 250 g
3,50 €

Novinka

Mak siaty BIO je jednoročná rastlina. Jej pestovanie má v Českej republike dlhoročnú tradíciu, ale v niektorých krajinách je jej pestovanie zakázané. Možno využiť pri sladkom i slanom pečenie alebo na prípravu pokrmov, ako napr. Rezance s makom.


Allnature Slnečnicové a tekvicové semienko 100 g
2,40 €

Novinka

Slnečnicové semienka sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny afetosteroly a obsahujú veľa vitamínu: E, B1, B2, B3. Hodí sa skvele do šalátov, snackov, müsli i iných jedál. Tekvicové semienko obsahuje mastné kyseliny – omega 3, ktoré je vhodným zdrojom vitamínov a minerálov.


Allnature Slnečnicové semienko lúpané 100 g
1,20 €

Novinka

Slunečnicové semínka loupané jsou bohatá na nenasycené mastné kyseliny a fetosteroly. Příznivě působí na vyrovnaní hladiny cholesterolu v krvi a regulaci krevního tlaku. Semínko obsahuje vitamíny E, B1, B2, B3 a slouží také jako výborný antioxidant.


Allnature Slnečnicové semienko lúpané BIO 100 g
1 €

Novinka

Slnečnicové semienko v BIO kvalite sa hojne využíva ako zdravé maškrtenie – solené, pražené, v müsli, v čokoláde alebo len tak. Je tiež ideálny prísadou do šalátov, dezertov a sušienok. Semienka sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a fytosteroly. 100% slnečnica lúpaná BIO.


Allnature Tekvicové semienko lúpané 100 g
1,60 €

Novinka

Tekvicové semienka obsahujú nenasýtené mastné kyseliny – omega 3, ktoré sú zdrojom vitamínov a minerálov. V najčistejšej forme bez akýchkoľvek úprav obsahujú najviac vitamínov. Hodí sa ako prísada do jogurtov, pečiva, šalátov, kaší a ďalších pokrmov. .


Allnature Tekvicové semienko lúpané BIO 100 g
1,30 €

Novinka

BIO tekvicové lúpaná semienka sa používajú ako prísada do jogurtu, pečiva, šalátov, kaší alebo polievok. Sú výborné aj opražené. 100% tekvica lúpaná BIO.


Altevita Ľan hnedý 300g
1,30 €

Ľanové semienka obsahujú vitamíny B, C, E, K, vápnik, omega 3 kyseliny, fosfor, horčík.


Altevita Tekvica lúpaná 300g
2,90 €

Tekvicové jadierka obsahujú nenasýtené mastné kyseliny – omega-3. Sú vhodným zdrojom vitamínu A, E a kyseliny listovej.


Bio nebio Bio tekvicové semienko 200g
2,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto tekvicové semienka sú súčasťou projektu ČESKÉ BIO, ktorý má za cieľ dostať českej biopotraviny na slovenský stôl. Tekvicové semienka môžeme použiť na priamu konzumáciu samotnej aj v rôznych zmesiach s orieškami a sušeným ovocím.


Country Life Bio Konopné semienko lúpané 100 g
2,60 €

Konopné semienko obsahuje esenciálne aminokyseliny omega 3 a 6 v ideálnom pomere vhodnom pre ľudský organizmus. Je cenné svojím obsahom vlákniny a je dobrým zdrojom vápnika a železa, fosforu, horčíka, zinku, medi a mangánu.


Country Life Bio Konopné semienko nelúpanej 250 g
2 €

Konopné semienko obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a nenahraditeľné mastné kyseliny. Je cenné svojím obsahom vlákniny a dobrým zdrojom vápnika a železa, fosforu, horčíka, zinku, medi a mangánu.


Iswari BIO Ľan hnedý - mletý 250 g
3,50 €

BIO Ľan hnedý prirodzene obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a vlákninu. Je zdrojom množstvo minerálov (vápnik, horčík, železo, fosfor, selén, zinok, meď).


Iswari BIO Chia 200 g
3,50 €

Popis: strong> Bio Chia semienka – Tradičné potravina Aztékov je v súčasnej dobe stále populárnejšie ako skvelý zdroj energie pri fyzickej námahe. Je prezývaná ako „runner food“, pretože má schopnosť dodať výdrž a vitalitu pri extrémne dlhých bežeckých výkonoch.


Natu Chia proteín BIO a RAW 200 g
7 €

Novinka

Chia proteín je získaný z chia semienok v BIO a RAW kvalite, ktorý je bohatý na obsah vlákniny a bielkovín. Je tiež zdrojom vápnika, fosforu a horčíka. Má zahusťovacie schopnosti, ľahko gélovú konzistenciu a nevýraznú chuť, ktorá neovplyvní výslednú chuť jedál. .


Salvia Paradise Konopný proteín 50%
27,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Konopný proteín obsahuje 50% bielkovín, je 100% prírodný bez pridaného cukru, farbivá či konzervačných látok. Neobsahuje žiadne príchute ani lepok.


Salvia Paradise Konopné semená lúpaná
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Konopné semienko obsahuje 33% proteínu, 49% kvalitných tukov, z čoho je 45 g nenasýtených mastných kyselín. Fakt, že konopné semeno obsahuje úplne kompletný bielkovinu, je dôkazom toho, že rastlinná strava môže byť plnohodnotnou náhradou konzumácia živočíšnych produktov.


Salvia Paradise Quinoa - Mrlík mleté
16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Quinua mleté semeno je bezlepkovú superpotraviny z oblasti peruánskych Ánd, kde je pestovaná už 5 000 rokov. V časoch Inkov bola druhou základnou potravinou.


Salvia Paradise Quinoa - Mrlík semeno
2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Quinua lúpané semeno je bezlepkovú superpotraviny z oblasti peruánskych Ánd, kde je pestovaná už 5 000 rokov. V časoch Inkov bola druhou základnou potravinou.


Salvia Paradise Slnečnicové semienka lúpaná
2,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Slnečnicové semienka disponujú vysokým obsahom vlákniny, sú zdrojom bielkovín a sú vhodné ako mls na jedlá aj medzi jedlami a to aj opražená na sucho na panvici.