Allnature Bio Chia semienka
19,50 €

Chia semienka sú jedným z najlepších zdrojov energie pri fyzickej námahe, pretože majú schopnosť dodať výdrž a vitalitu pri náročných fyzických výkonné.


Salvia Paradise Konopné semená lúpaná
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Konopné semienko obsahuje 33% proteínu, 49% kvalitných tukov, z čoho je 45 g nenasýtených mastných kyselín. Fakt, že konopné semeno obsahuje úplne kompletný bielkovinu, je dôkazom toho, že rastlinná strava môže byť plnohodnotnou náhradou konzumácia živočíšnych produktov.


Natu Chia proteín BIO a RAW 200 g
7 €

Chia proteín je získaný z chia semienok v BIO a RAW kvalite, ktorý je bohatý na obsah vlákniny a bielkovín. Je tiež zdrojom vápnika, fosforu a horčíka. Má zahusťovacie schopnosti, ľahko gélovú konzistenciu a nevýraznú chuť, ktorá neovplyvní výslednú chuť jedál. .


Altevita Tekvica lúpaná 300g
2,90 €

Tekvicové jadierka obsahujú nenasýtené mastné kyseliny – omega-3. Sú vhodným zdrojom vitamínu A, E a kyseliny listovej.


Iswari Naklíčené semienka - zmes bio 250 g
5,70 €

Novinka

Naklíčené semienka – zmes bio. Pohánka patrí medzi ľahko stráviteľné potraviny, ktoré okrem enzýmov, disponujú taktiež širokou základňou minerálnych látok. Slnečnica má okrem kvalitné bielkoviny vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín.


Allnature Chia semienka
1,40 €

Chia semienka sú jedným z najlepších zdrojov energie pri fyzickej námahe, pretože majú schopnosť dodať výdrž a vitalitu pri náročných fyzických výkonné.


Iswari Bio Naklíčené pohánka 250 g
4,70 €

Posledný kus za túto cenu!

BIO Naklíčené pohánka je plná enzýmov a pomaly stráviteľných sacharidov, je chrumkavá a lahodné orieškové chuti.


Salvia Paradise Slnečnicové semienka lúpaná
4 €

100% čistá Slnečnicové semienka disponujú vysokým obsahom vlákniny, sú zdrojom bielkovín a sú vhodné ako mls na jedlá aj medzi jedlami a to aj opražená na sucho na panvici.


Allnature Mak modrý BIO 250 g
3,50 €

Mak siaty BIO je jednoročná rastlina. Jej pestovanie má v Českej republike dlhoročnú tradíciu, ale v niektorých krajinách je jej pestovanie zakázané. Možno využiť pri sladkom i slanom pečenie alebo na prípravu pokrmov, ako napr. Rezance s makom.


Iswari BIO Ľan hnedý - mletý 250 g
3,50 €

BIO Ľan hnedý prirodzene obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a vlákninu. Je zdrojom množstvo minerálov (vápnik, horčík, železo, fosfor, selén, zinok, meď).


Iswari BIO Chia 200 g
3,50 €

Chia semienka ako tradičné potravina Aztékov sú v súčasnej dobe stále populárnejšie ako skvelý zdroj energie pri fyzickej námahe. Sú prezývaná ako „runner food“, pretože majú schopnosť dodať výdrž a vitalitu pri extrémne dlhých bežeckých výkonoch. .


Altevita Ľan hnedý 300g
1,30 €

Ľanové semienka obsahujú vitamíny B, C, E, K, vápnik, omega 3 kyseliny, fosfor, horčík.


Country Life Bio Konopné semienko lúpané 100 g
2,60 €

Konopné semienko obsahuje esenciálne aminokyseliny omega 3 a 6 v ideálnom pomere vhodnom pre ľudský organizmus. Je cenné svojím obsahom vlákniny a je dobrým zdrojom vápnika a železa, fosforu, horčíka, zinku, medi a mangánu.


Allnature Slnečnicové a tekvicové semienko 100 g
2,40 €

Slnečnicové semienka sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny afetosteroly a obsahujú veľa vitamínu: E, B1, B2, B3. Hodí sa skvele do šalátov, snackov, müsli i iných jedál. Tekvicové semienko obsahuje mastné kyseliny – omega 3, ktoré je vhodným zdrojom vitamínov a minerálov.


Country Life Bio Konopné semienko nelúpanej 250 g
2 €

Konopné semienko obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a nenahraditeľné mastné kyseliny. Je cenné svojím obsahom vlákniny a dobrým zdrojom vápnika a železa, fosforu, horčíka, zinku, medi a mangánu.


Allnature Ľanové semienko zlaté BIO 200 g
1,60 €

Ľanové semienko zlaté BIO je pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Od hnedého semienka sa líši tým, že má výraznejšiu orieškovú chuť. Hodí sa pre pečenie múčnikov i pečiva. Vegáni ho používajú ako náhradu vajec. Pri pravidelnom používaní priaznivo pôsobí na zažívacie problémy.


Allnature Tekvicové semienko lúpané 100 g
1,60 €

Tekvicové semienka obsahujú nenasýtené mastné kyseliny – omega 3, ktoré sú zdrojom vitamínov a minerálov. V najčistejšej forme bez akýchkoľvek úprav obsahujú najviac vitamínov. Hodí sa ako prísada do jogurtov, pečiva, šalátov, kaší a ďalších pokrmov. .


Allnature Ľanové semienko hnedé 200 g
1,20 €

Ľanové semienko hnedé je plné živín – vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, vitamín B5, vitamín B6, vitamín E, vápnik, meď, železo, mangán, horčík, fosfor, draslík, selén, zinok, vláknina, bielkoviny, omega-3 nenasýtené mastné kyseliny a to všetko v jednom semienku.


Allnature Ľanové semienko hnedé BIO 200 g
1,20 €

Ľanové semienko hnedé BIO je pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Hodí sa pre pečenie múčnikov i pečiva. Vegáni ho využívajú ako náhradu za vajce. Pri pravidelnej konzumácii priaznivo pôsobí na uažívací problémy.


Allnature Slnečnicové semienko lúpané 100 g
1,20 €

Slunečnicové semínka loupané jsou bohatá na nenasycené mastné kyseliny a fetosteroly. Příznivě působí na vyrovnaní hladiny cholesterolu v krvi a regulaci krevního tlaku. Semínko obsahuje vitamíny E, B1, B2, B3 a slouží také jako výborný antioxidant.


Allnature Slnečnicové semienko lúpané BIO 100 g
1 €

Slnečnicové semienko v BIO kvalite sa hojne využíva ako zdravé maškrtenie – solené, pražené, v müsli, v čokoláde alebo len tak. Je tiež ideálny prísadou do šalátov, dezertov a sušienok. Semienka sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a fytosteroly. 100% slnečnica lúpaná BIO.