Just One gelový potah sedla
8,80 €

Gelový potah sedla **Just One* Vám poskytne maximální pohodlí, tlumí nárazy a snižuje riziko otlaku.

Ergon SM Sport Men

Ergon SM Sport Men

Hodnotenie: 5
77 €

Posledný kus za túto cenu!

Sedlo na bicykel pre mužov disponuje materiálom, ktorý tlmí otrasy a pohlcuje vibrácie. Obsahuje 3D tvarovanú škrupinu v oblasti sedacích kostí. Tvar do písmena Y zaručuje slobodu pohybu. Ergon SM Sport Men je vhodné pre horské a trekingové bicykle.

Ergon SM Comp Men

Ergon SM Comp Men

Hodnotenie: 5
98,14 € 88,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sedlo na bicykel pre mužov disponuje materiálom, ktorý tlmí otrasy a pohlcuje vibrácie. Obsahuje 3D tvarovanú škrupinu v oblasti sedacích kostí. Tvar do písmena Y zaručuje slobodu pohybu. Ergon SM Comp Men je vhodné pre horské a trekingové bicykle.

Terry Anatomic Men
50 €

Sedlo na cyklistiku pre mužov disponuje širším tvarom, vďaka ktorému budete v mierne vzpriamenom posedu. Poťah je z materiálu WeatherMax DuraSilk a lyžiny z Light FEC Steel. Terry Anatomic Men je dielom ručnej výroby a využijete ho pri rekreačnom i športovom jazdení.

Ergon SM Women

Ergon SM Women

Hodnotenie: 4
77 €

Posledný kus za túto cenu!

Sedlo na bicykel pre ženy disponuje materiálom, ktorý tlmí otrasy a pohlcuje vibrácie. Obsahuje 3D tvarovanú škrupinu v oblasti sedacích kostí. Tvar do písmena Y zaručuje slobodu pohybu. Ergon SM Women je vhodné pre horské a trekingové bicykle.

Terry Anatomic Women
50 €

Sedlo na cyklistiku pre dámy disponuje širším tvarom, vďaka ktorému budete v mierne vzpriamenom posedu. Poťah je z materiálu WeatherMax DuraSilk a lyžiny z Light FEC Steel. Terry Anatomic Women je dielom ručnej výroby a využijete ho pri rekreačnom i športovom jazdení.

Ergon ST Gel Women-31%
65,41 € 44,90 €

Akcia

Sedlo na bicykel pre ženy s gélovou výplňou disponuje materiálom, ktorý tlmí otrasy a pohlcuje vibrácie. Obsahuje 3D tvarovanú škrupinu v oblasti sedacích kostí. Tvar do písmena Y zaručuje slobodu pohybu. Ergon ST Gel Women je vhodné pre horské a trekingové bicykle.

Terry Figura Gel Women
49,06 € 47,90 €

Sedlo na cyklistiku s gelovou vložkou pro dámy disponuje štíhlým a vysokým tvarem, díky kterému budete sedět vzpřímeně. Potah je z materiálu WeatherMax DuraSilk a ližiny z Light FeC Steel. Terry Figura Gel Women je dílem ruční výroby a využijete jej při sportovním i rekreačním ježdění.

Terry Figura Men

Terry Figura Men

Hodnotenie: 5
39 €

Sedlo na cyklistiku pre pánov disponuje štíhlym a vysokým tvarom, vďaka ktorému budete sedieť vzpriamene. Poťah je z materiálu WeatherMax DuraSilk a lyžiny z Light FEC Steel. Terry Figura Men je dielom ručnej výroby a využijete ho pri športovom i rekreačnom jazdení.

Ergon ST Gel Men
65,41 € 44,90 €

Sedlo na bicykel pre mužov s gélovou výplňou disponuje materiálom, ktorý tlmí otrasy a pohlcuje vibrácie. Obsahuje 3D tvarovanú škrupinu v oblasti sedacích kostí. Tvar do písmena Y zaručuje slobodu pohybu. Ergon ST Gél Men je vhodné pre horské a trekingové bicykle.

Terry Figura Women
39 €

Sedlo na cyklistiku pre dámy disponuje štíhlym a vysokým tvarom, vďaka ktorému budete sedieť vzpriamene. Poťah je z materiálu WeatherMax DuraSilk a lyžiny z Light FEC Steel. Terry Figura Women je dielom ručnej výroby a využijete ho pri športovom i rekreačnom jazdení.

Terry Fisio Gel Men
55,90 € 55 €

Sedlo na cyklistiku s gélovou výplňou pre pánov disponuje širším tvarom, vďaka ktorému budete v mierne vzpriamenom posedu. Poťah je z materiálu WeatherMax DuraSilk a lyžiny z Light FEC Steel. Terry Fisio Gél Men je dielom ručnej výroby a využijete ho pri rekreačnom jazdení.

Monte Grappa sedlo Horse hnedé
23,07 €

  • Pohodlné široké gélové pružinové sedlo určené pre cestovné a mestské bicykle -Rozmer: 270×220mm -Zámok sedla: obsahuje -Materiál: syntetická koža + Flex PU -Pružina: obsahuje -Tvrdost – stredne mäkké -Farba. hnedá .
VELO sedlo MTB Plush gel pánské s dírou
24,29 €

Anatomicky tvarované turistické sedloLyžiny – slitinový vzhled Ulevuje od nepříjemného tlaku Vzduchový kanál slouží k větrání-ocelové vzpěry Odpružení:.

BBB sedlo MTB MultiDensity P čierne
28,30 €

Pre mužov. Double Density technológie. Poťah z luxusného Sutex s odolnou syntetickou kožou a ochranné vložky po stranách. Veľmi kvalitné švy nepovolí ani po dlhom používaní. Matne strieborné lyžiny a čierne bočné.

BBB sedlo SportComfort Anatomic
35,58 €

  • Výkonné sedlo pre jazdu v bežnom oblečení. – Matne strieborné lyžiny. – Materiál: ComfortLite – Anatomický tvar. .
Monte Grappa sedlo Old America hnedé
21,05 €

  • Pohodlné široké gélové pružinové sedlo určené pre cestovné a mestské bicykle -Rozmer: 265×215mm -Zámok sedla: obsahuje -Materiál: syntetická koža + Flex PU -Pružina: obsahuje -Tvrdost – stredne mäkké -Farba. hnedá .
DDK sedlo pružiny retro dizajn extra široké čierne
24,69 €

Sedlo DDK gélové comfortné s dvojitými pružinami -oceľové strieborné vzpery bez zámku -Tvrdost – stredne tvrdé polstrovanie s gélom -farba-čierna -Rozmery: 265 × 250mm -Balenie na blistru DDK .

DDK sedlo DD053MFR 270x189mm E-bike Memory čierno-modré
21,86 €

  • Sedlo comfortné s madlom na pre e-kolesá -Pohodlné sedlo s pamäťovou penou profilované -Rozmery: 270×189 mm -Oceľové vzpery s meradlom bez zámku sedla -Tvrdost – stredne tvrdé polstrovanie s pamäťovou penou -Hmotnosť: 557 g .
VELO sedlo MTB Plush Edition D2 uni
23,07 €

  • Arc-Tech odpruženie – veľmi pohodlné sedlo – D2 konštrukcia – Hmotnosť: 398g – Rozmer: 261×161mm – Postranné ochrana proti odreniu – Balenie: karta Velo .
BBB sedlo MTB BaseShape čierne
25,06 €

Pohodlné sedlo. Mäkká pena výborne absorbuje nárazy a vibrácie. Poťah z elegantnej dvoch-tónové syntetickej kože v šedej a čiernej farbe. Veľmi kvalitné švy a nárazníky po stranách chráni najzraniteľnejšie časti sedla. .

BBB sedlo MTB MultiDensity D čierne
28,30 €

Pre ženy. Double Density technológie. Poťah z luxusného Sutex s odolnou syntetickou kožou a ochranné vložky po stranách. Veľmi kvalitné švy nepovolí ani po dlhom používaní. Matne strieborné lyžiny a čierne bočné nárazníky..

BBB sedlo MTB Path černé
36,03 €

Vysoce výkonné MTB sedlo, s ComfortLite geometrií.Odolný microtec potah.vyztuženo skelnými vlákny.Černé nárazníky po stranách pro extra ochranu.Lehké CrMo.

DDK sedlo DD3123MF 266x192mm Memory černo-modré
22,26 €

  • Pohodlné sedlo s paměťovou pěnou profilované -Rozměry: 273×180 mm-Ocelové vzpěry s měřítkem bez zámku sedla-Tvrdost – středně tvrdé polstrování s paměťovou pěnou-Hmotnost: .
M-Wave sedlo Spider černé
21,05 €

Sedlo M-Wave s otvorem Vzpěry: Fe s měrkami Tvrdost: středně tvrdé polstrování s gelem Barva: černo-bílá Rozměry: 280 × 144 mm Hmotnost: 312 g.

Monte Grappa sedlo Venice hnedé
25,91 €

  • Pohodlné široké gélové pružinové sedlo určené pre cestovné a mestské bicykle -Rozmer: 260×230mm -Zámok sedla: obsahuje -Materiál: syntetická koža + Flex PU -Pružina: dvojité -Tvrdost – stredne mäkké -Farba. hnedá .
BBB BSD-67 LadySport
34,40 €

Cyklistické anatomicky tvarované sedadlo BBB BSD-67 LadySport je vhodné ako na MTB tak na cestné bicykle. Je špeciálne navrhnuté pre ženy.

BBB BSD-72 SportComfort anatomic
32,80 €

Cyklistické anatomicky tvarované sedadlo BBB BSD-72 SportComfort Anatomic je vhodné ako na MTB tak na cestné bicykle. Toto luxusné športové sedlo má poťah zo syntetickej kože s dvojitým tónom.

BBB VANGUARD BSD-76
46 €

Pretekárske cyklistické anatomicky tvarované sedadlo BBB BSD-75 Vanguard je vhodné ako na MTB tak na cestné bicykle. Je vytvorené za super ľahkej peny a oderuvzdorného poťahu.