Ocun Twist Tech

Ocun Twist Tech

Hodnotenie: 5
60 € 50,40 €

Ocún Twist Tech je pohodlný všestranný trojprackový sedací úväzok so 4 materiálovými pútkami. Nové tvarovanie a geometria pása zaistia optimálne rozloženie váhy tela, čo spolu so širšími polstrovanými nohavičkami zaručí pohodlie pri dlhom použití.

Singing Rock Garnet
55,56 € 51,90 €

Univerzálny úväzok Singing Rock Garnet s nastaviteľnými nohavičkami. Perfektná voľba pre lezcov, ktorí chcú jeden úväzok pre všetky lezecké a horské aktivity.

Singing Rock Lady Packet

Singing Rock Lady Packet

Hodnotenie: 4,8
88,10 € 82,70 €

Jedinečný set Singing Rock Lady Packet pre všetky ženy, ktoré lezú na umelej stene alebo vonku na skale.

Ocun WeBee Lady

Ocun WeBee Lady

Hodnotenie: 5
57 € 51,30 €

Dámsky 3 prackový sedací úväzok Ocún WeBee Lady pre všestranné použitie. Strih rešpektujúci ženské tvary. Kombinuje komfort polstrovanie v páse s priedušnosťou a odolnosťou konceptu WeBee.

Mammut Ophir W dark cyan chill
50,24 € 48,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámský sedací úvazek Ophir W od firmy Mammut Vám poskytne maximální komfort, svobodu pohybu a bezpečí. Čtyři poutka poskytují dostatečný prostor na zavěšení lezeckého vybavení.

Petzl Adjama

Petzl Adjama

Hodnotenie: 5
78,52 € 72,70 €

Pánsky sedák Petzl Adjamanastaviteľnými nohavičkami je vhodný pre lezenie v ľade a na alpinizmus. Pomocou praciek DoubleBack Light ľahko a rýchlo nastavíte veľkosť pásu.

Ocun Twist Kid
45 € 40,50 €

Horolezecký sedák pre deti umožňuje nastaviť obvod nohavičiek. Hlavnou prednosťou je posuvné čalúnenie v páse, nízka hmotnosť, vysoká priedušnosť a komfort. Ocun Twist Kid nájde využitie na lezeckej stene aj v prírode.

Ocun NEON 3 Lady
69 € 58,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Lehoučký dámský sportovní úvazek vyniká polstrováním přesahujícím popruhy a zajišťuje tak maximální pohodlí. OCÚN NEON 3 Lady je vybaven třemi samosvornými přezkami a čtyřmi vyztuženými materiálovými oky. Díky své konstrukci napomáhá rovnoměrnému rozložení hmotnosti a neomezuje volnost pohybu.

Petzl Luna
78,52 € 72,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámský sedák Petzl Lunanastavitelnými nohavičkami je vhodný pro lezení v ledu a alpinismus. Pomocí přezek DoubleBack Light snadno a rychle nastavíte velikost pásu.

Ocun EGO3 Lady
57,69 € 46,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocun EGO3 Lady je dámska verzia nového, ľahkého 3 – prackového všestranne použiteľného lezeckého úväzku s optimálnym prenosom sily prostredníctvom lemoviek. Jeho konštrukcia je anatomicky prispôsobená krivkám ženskej postavy, sedák je tak veľmi pohodlný a vďaka perforovanej pene dobre priedušný..

Petzl Aquila-24%
113,70 € 85,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Novinka pre rok 2015, veľmi ľahký a pohodlný sedák Petzl Aquilanastaviteľnými nohavičkami predurčenýpre extrémne technické lezenie a alpinizmus.

Ocun WeBee Quattro

Ocun WeBee Quattro

Hodnotenie: 4,3
73 € 65,90 €

Pohodlný, plne nastaviteľný 4 prackový sedací úväzok Ocún WeBee Quattro pre technické a bigwallové lezenie ponúka sedem materiálových pútok a dve istiace oká.

Ocun WeBee Kid

Ocun WeBee Kid

Hodnotenie: 5
49 € 42,90 €

Detský úväzok Ocún WeBee Kid sa ľahko prispôsobí rozdielnym detským postavám. Ponúka komfort pohyblivého polstrovania v páse, a pritom priedušnosť a odolnosť konceptu WeBee.

Ocun WeBee Move

Ocun WeBee Move

Hodnotenie: 5
57 € 51,30 €

Všestranný sedací úväzok Ocún WeBee Move je novinka roku 2015. Kombinácia webee technológie a pohyblivého polstrovania v páse robí z tohto sedadla všestranne použiteľný.

Petzl Adjama

Petzl Adjama

Hodnotenie: 5
82,36 € 72,70 €

Pánsky sedací úväzok Petzl Adjama je univerzálny pre technické lezenie, horolezectvo aj viacdĺžkové lezenie. Je vybavený nastaviteľnými nožnými popruhmi, ktoré sa prispôsobia všetkým horolezcom vo všetkých ročných obdobiach. Polstrované nožné popruhy a pás zaisťujú maximálne pohodlie bez obmedzenia pohybu. Päť pútok na materiál poberie všetko vybavenie potrebné pre postup na ľade alebo na skale, a počas pohybu sú ľahko prístupné.

Singing Rock Versa

Singing Rock Versa

Hodnotenie: 4,6
49,60 € 38,10 €

Singing Rock Versa je variabilný, univerzálny úväzok s nastaviteľnými nohavičkami. Vďaka pokrytiu celého veľkostného radu iba 2 veľkosťami je vhodný najmä pre začiatočníkov, lezecké kurzy a steny.

Singing Rock ToTOP New

Singing Rock ToTOP New

Hodnotenie: 4,8
32,69 € 26,90 €

Singing Rock Top New je plne nastaviteľný úväzok pre via ferraty, hory a ľadovce. Úväzok využijete aj na umelé horolezecké steny, pre lezecké školy a skialpinizmus.

Petzl Corax modrý metyl

Petzl Corax modrý metyl

Hodnotenie: 5
58,85 € 54,60 €

Petzl Corax je dámsky univerzálny postroj. Pohodlný pás, jednoduché nastavenie a dostatok pútok sú určené pre horolezectvo, alpinizmus alebo via ferraty.

Singing Rock TOP New Padded
36,91 € 31,80 €

Singing Rock Top Padded je sedací úväzok pre via ferraty, hory alebo ľadovce. Jedná sa o polstrovanú verziu klasického úväzku TOP. Hodí sa tiež na umelé horolezecké steny, lezecké školy a skialpinizmus.

Mammut Togir guava chill
62,89 € 50,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sedací úvazek Togir od firmy Mammut Vám poskytne maximální komfort, svobodu pohybu a bezpečí. Čtyři poutka poskytují dostatečný prostor na zavěšení lezeckého vybavení.

Petzl Sama
69,81 € 64,20 €

Petzl Sama je pánsky sedací úväzok určený pre športové lezenie. Je pohodlný ako pre lezecké steny, tak aj pre lezenie na skalách. Elastické nožné popruhy sa pripôsobia oblečeniu a pás je vpredu pružný a zúžený, aby poskytoval veľkú volnosť pohybu. 4 pútka na materiál poskytujú dostatok priestoru pre požadované vybavenie.

Singing Rock Pearl

Singing Rock Pearl

Hodnotenie: 5
58,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny sedák Singing Rock Pearl špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval ženským proporciám, špeciálne tvarovaný bedrový pás a predĺžené istiace oko.

Climbing technology On-Sight Harness
49,78 € 44,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Climbing Technology On-Sight Harness je extrémne ľahký a zároveň pevný úväz vyvinutý špeciálne pre športové lezenie. Je vyrobený z priedušného a rýchloschnúceho materiálu, ktorý poskytuje dostatok komfortu.

Mammut Togir W chill guava
62,89 € 50,60 €

Dámský sedací úvazek Togir W od firmy Mammut Vám poskytne maximální komfort, svobodu pohybu a bezpečí. Čtyři poutka poskytují dostatečný prostor na zavěšení lezeckého vybavení.

Ocun weBee 3

Ocun weBee 3

Hodnotenie: 4,5
53 € 46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Úväzok WeBee je absolútnou novinkou sezóny 2014. Jeho hlavnou prednosťou je nízka hmotnosť, komfort a vynikajúca priedušnosť, ktorú zvlášť oceníte v horúcich letných dňoch. Tento úväzok je ideálnou voľbou pre tých, ktorí lezú na skalách, v horách, či na umelej stene.

Petzl Aquila
108,64 € 95,40 €

Ľahký a pohodlný nastaviteľný úväzok Petzl Aquila navrhnutý pre vrcholové extrémne lezenie. Novo použitá technológia FUSEFRAME robí úväzok tenkým, hladkým a veľmi ľahkým. Poskytuje vynikajúce pohodlie a pri lezení o ňom takmer neviete.

Petzl Hirundos-37%

Petzl Hirundos

Hodnotenie: 5
89,81 € 55,90 €

Akcia

Ľahký a pohodlný úväzok Petzl Hirundos navrhnutý pre vrcholové extrémne lezenie. Je ideálny pre športové lezenie aj alpinizmus. Vďaka novej použitej technológii FUSEFRAME je úväzok tenký, hladký a veľmi ľahký. Poskytuje vynikajúce pohodlie a pri lezení o ňom takmer neviete.

Petzl Selena
66,30 € 64,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky sedák Petzl Selena s elastickými nohavičkami pre športové lezenie. Sedák ponúka technológiu Endoframe, 4 materiálové pútka a 2 sloty pre nosiče materiálu Caritool.

Petzl Selena

Petzl Selena

Hodnotenie: 4,5
69,81 € 64,20 €

Dámsky sedací úväzok Petzl Selena je konštruovaný podľa špecifík ženského tela a je určený pre športové lezenie. Je pohodlný ako pre lezecké steny, tak aj pre lezenie na skalách. Elastické nožné popruhy sa prispôsobia oblečeniu a pás je vpredu pružný a zúžený, aby poskytoval veľkú volnosť pohybu. 4 pútka na materiál poskytujú dostatok priestoru pre požadované vybavenie.

Ocun Lezecký balíček Twist Lady
75 € 51,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Cenově výhodný lezecký balíček Ocun Twist Lady obsahující 3-přezkový odlehčený úvazek Twist Lady, karabinu HMS Keylock, jistící kýbl Hurry, kouli a pylik MID s páskem na magnésium.

Singing Rock úväzok Packet Gym
76,50 € 68,80 €

Praktický set úväzku a ďalších doplnkov. Súčasťou je vrecúško s uzatváracím systémom so spevneným okrajom, ktorý obsahuje 35 g magnézia proti poteniu rúk. Singing Rock úväzok Packet Gym je sada vhodná pre začiatočníkov lezúce po stene či skalách.

Ocun Úväzok Climbing Twist set
80 €

Posledný kus za túto cenu!

Set úväzku Twist s anatomickým tvarovaním a doplnkového príslušenstva. Nastaviteľný obvod nohavíc. Pracky z nerez ocele SS-420J2. Súčasťou balenia je karabína Eagle HMS Triple, istítko Hurry Blue, vrecko na magnézium, opasok Chalk Bag a dávka magnézia v množstve 35 g. Ideálny štartovací set.

Singing Rock úväzok Pearl
63,50 € 58,80 €

Úväzok disponuje vnútorným rýchloschnúcim sieťovaným materiálom, ktorý efektívne vstrebáva pot. Súčasťou sú 3 spony a 4 materiálové pútka. Spony sú vyrobené z nerezovej ocele a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Singing Rock úväzok Pearl je určený pre ženy.

Singing Rock úväzok Garnet
65,40 € 51,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Úväzok disponuje vnútorným rýchloschnúcim sieťovaným materiálom, ktorý efektívne vstrebáva pot. Súčasťou sú 3 spony a 4 materiálové pútka. Spony sú vyrobené z nerezovej ocele a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Singing Rock úväzok Garnet je určený pre mužov.

CAMP Energy CR3
46,70 € 40 €

Sedák disponuje polstrovaním, ktoré je tvarované teplom a zaisťuje maximálne pohodlie. Je vybavený pútkom na vrecúško s magnéziom. Má 3 autouzamykateľné pracky a 4 materiálové oká. CAMP Energy CR3 je vhodný na skalné lezenie, vzdialené cesty, umelú stenu.

Ocun Twist Tech Lady

Ocun Twist Tech Lady

Hodnotenie: 5
55 € 50,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Horolezecký sedák s 5 nosičmi disponuje s tromi samosvornými prackami z nerezovej ocele, ktoré umožňujú nastaviť obvod nohavičiek. Hlavnou prednosťou je posuvné čalúnenie v páse, nízka hmotnosť, vysoká priedušnosť a komfort. Ocun Twist Tech Lady využijete pri bežnom lezení, zimných výstupoch a viac dĺžkovom lezení.

Singing Rock úväzok Ara
53,49 € 48,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Úväzok disponuje vnútorným rýchloschnúcim sieťovaným materiálom, ktorý efektívne vstrebáva pot. Súčasťou sú 3 spony a 2 materiálové pútka. Má odopínateľné a rýchlo nastaviteľné zadné gumičky na nohavičkách. Singing Rock Ara je vhodný úväzok pre deti s dostatočne vyvinutými bokmi pre správne umiestnenie.

Petzl Hirundos - zánovné-36%
90 € 57,60 €

Zánovné

Novinka pre rok 2015, veľmi ľahký a pohodlný sedák Petzl Hirundos predurčený zvlášť pre vrcholové športové lezenie a závod. Nohavičky s elastickými popruhmi neobmedzujú v pohybe.

Ocun Webee 1
45 € 44,10 €

Horolezecký sedák so 4 nosičmi disponuje 1 samosvornou prackou z nerezovej ocele, ktorá je pevne spojená s pásom. Hlavnými prednosťami sú nízka hmotnosť, vysoká priedušnosť a komfort. Jesienka webom 1 využijete pri lezení na skalách aj na umelej stene.

Ocun Twist

Ocun Twist

Hodnotenie: 5
52,70 € 46,90 €

Horolezecký sedák umožňuje nastaviť obvod nohavičiek. Hlavnou prednosťou je posuvné čalúnenie v páse, nízka hmotnosť, vysoká priedušnosť a komfort. Ocun Twist využijete pri bežnom lezení, zimných výstupoch a viac dĺžkovom lezení.

Beal Rookie Kid
47,60 €

Beal Rookie Kid je ľahký detský sedák s technológie Web-Core pre väčší komfort. Nastaviteľné nohavičky a pás na 2 pracky sedák optimálne prispôsobia postave.