U nás na MALL.SK predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj schodíky k bazénom. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
 • U nás čakať nemusíte, nákup vám privezieme ešte dnes.
 • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
 • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
 • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.SK funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie schodíky k bazénom alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny..

-30%
Marimex Schodíky k bazénom Florida, 1,32 m (10950033)
7x

Marimex Schodíky k bazénom Florida, 1,32 m (10950033)

143,90 €
99,90 €

Ďalšie ponuky od 75,90 €

Bezpečnostné schodíky pre ľahší prístup do nadzemného bazéna. Robustná kovová konštrukcia s plastovými nášľapmi a hornou plošinou pre lepšiu stabilitu. Určené pre modely s maximálnou výškou steny 1,32 m. Nosnosť v limite 136 kg. Oporné nohy sú opatrené záslepkami.

Tovar od predajcu MALL
Bestway Schodíky do bazéna 132 cm BESTWAY 58332
1x

Bestway Schodíky do bazéna 132 cm BESTWAY 58332

104,40 €

Schodíky do bazéna 132 cm BESTWAY 58332 Bazénový rebrík je vyrobený z nehrdzavejúcich materiálov, čo znamená, že ho možno úspešne vystaviť dlhému pôsobeniu vody bez rizika korózie. Stabilitu konštrukcie zaisťuje šesť podperných bodov.

Partner: TUFI
Vidaxl Schodíky do kúpeľa

Vidaxl Schodíky do kúpeľa

127,66 €
111,23 €
Výpredaj

Tieto trvácne a kvalitné schodíky s protišmykovým povrchom vám poskytnú pohodlný spôsob ako sa dostať do vírivky. Tieto schodíky majú 2 otáčateľné nášľapné stupne s rovnou a zaoblenou hranou, takže sa hodia pre vírivky kruhové ako aj rovnostenné. Sú vyrobené z kvalitného, silného a hrubého plastu. S

Partner: Greatstore
Vidaxl Bazénový rebrík s 3 schodíkmi, nehrdzavejúca oceľ 304, 120 cm

Vidaxl Bazénový rebrík s 3 schodíkmi, nehrdzavejúca oceľ 304, 120 cm

192,99 €
Doprava zadarmo

Tento bazénový rebrík sa vyznačuje kvalitou a pevnosťou a umožní vám dostať sa do bazéna bez akýchkoľvek problémov. Tento bazénový rebrík je vyrobený zo spevnenej nehrdzavejúcej ocele 304, a tak nikdy nezhrdzavie ani neskoroduje vplyvom agresívnych chemikálií v bazénovej vode. Tri schodíky s protiš

Partner: vidaXL
Bestway Schodíky k bazénu 84 cm 58430

Bestway Schodíky k bazénu 84 cm 58430

51,99 €

Schodíky k bazénu 84 cm Vyrobené z odľahčeného materiálu s plastovými nášlapmi, ktoré majú upravený povrch proti pošmyknutiu. Maximálna nosnosť 150 kg. Schodíky 84 cm – výhody

praktické
stabilné
2 nášľapy

Partner: TVSHOP
Bestway Schody do bazéna Bestway - 58330

Bestway Schody do bazéna Bestway - 58330

69,60 €

Ďalšie ponuky od 41,10 €

Schody do bazéna Bestway – 58330 Schodíky do bazéna sú určené predovšetkým pre nadzemné kruhové bazény s výškou steny do 1,07 m. Sú vyrobené z kovových rúrok, ktoré sú odolné voči korózii. Majú upravený protišmykový povrch pre najväčšiu bezpečnosť.

Partner: TUFI
-18%
Master schodíky do bazénu s výškou 90 cm

Master schodíky do bazénu s výškou 90 cm

74 €
60,50 €
Akcia

Schodíky do bazéna s výškou okraja bazéna maximálne 90 cm. Oceľovým rám schodíkov a plastové protišmykové nášľapy odolné proti UV žiareniu a bazénovej chémii.

Partner: Mastersport

Schodíky do bazéna

Schodíky do bazéna umožňujú pohodlný a bezpečný vstup do vody. Existujú špeciálne schodíky pre zapustené aj nadzemné bazény a plastové či nerezové schodíky s plošinou, alebo bez.

Schodíky pre nadzemné bazény

 • Schodíky pre nadzemné bazény sa hodia pre všetky vyvýšené bazény. Schodíky sú väčšinou áčkového tvaru, kovovej konštrukcie s protišmykovými nášľapnými plochami.

Schodíky pre zapustené bazény

 • Schodíky pre zapustené bazény sú určené bazénom úplne alebo čiastočne zapusteným do zeme. Schodíky sa obvykle vešajú, popr. inak zaisťujú cez okraj bazéna. Bežne sú kovovej konštrukcie s protišmykovou úpravou v oblasti nášľapov. Často sú opatrené madlom pre bezpečný úchop.

→ Obľúbené druhy schodíkov do bazéna:

Nerezové schodíky do bazéna

 • Konštrukcia je vyrobená z odolného nerezu, výhodou je dlhá životnosť a odolnosť proti hrdzaveniu. Schodíky môžu mať oplastované či pogumované časti v oblasti nášľapov.

Schodíka do bazéna s plošinou

 • Na vrchole schodíkov sa nachádza plastová plošina, ktorá poskytuje dostatok stabilného priestoru pri pohybe na schodíkoch.

Bezpečnostné schodíky do bazéna sú vhodné pre deti aj seniorov

 • Bezpečnostné schodíky do bazéna sa hodia predovšetkým v prípade, že máte malé deti. Stúpadlá možno ľahko odňať a zamedziť tak dieťaťu nekontrolovateľný vstup do bazéna.

→ Schodíky vyberajte podľa výška bazéna, najbežnejšie typy schodíkov pre nadzemné bazény sú:

 • Bazénové schodíky pre výšku bazéna 91 – 107 cm.
 • Schodíky pre bazény s výškou bočnice max. 122 cm.

Nosnosť bazénových schodíkov sa pohybuje podľa typu konštrukcie bežne medzi 100 - 150 kg.

Medzi príslušenstvom k bazénu nájdete aj podložky pod bazén, vysávače a krycie plachty na bazén.

Najmenším deťom môžete zaobstarať hracie detské bazéniky.