Schwarzkopf Prof. Suchý šampón pre objem vlasov Refresh Dust (Objem 300 ml / 223 g)

Značka: Schwarzkopf Prof. Náš kód: 100002135253

Partnerský predaj

Schwarzkopf Prof. Suchý šampón pre objem vlasov Refresh Dust (Objem 300 ml / 223 g)

Nemáte práve čas umyť si vlasy? Potom je pre vás OSiS Refresh Dust tou pravou voľbou! Suchý šampón = praktický pomocník nielen na cestách! Tento suchý šampón pre objem vlasov osvieži vaše vlasy vo chvíli, keď nemáte čas si ich umyť. Celý popis

7

7 € vrátane DPH

Náš kód: 100002135253

Popis

Popis produktu

Nemáte práve čas umyť si vlasy? Potom je pre vás OSiS Refresh Dust tou pravou voľbou! Suchý šampón = praktický pomocník nielen na cestách! Tento suchý šampón pre objem vlasov osvieži vaše vlasy vo chvíli, keď nemáte čas si ich umyť. Navráti im požadovaný objem, poskytne veľa štruktúry a jemnú kontrolu. Dokonca aj mastné vlasy budú opäť vyzerať sviežo a plné energie! Vhodné aj pre mužov.

Účinky:

  • neuveriteľný objem,
  • dlhodobá sviežosť vlasov,
  • jemná kontrola a zvýraznenie vlasov.
Ako používať:

Pred použitím pretrepte! Aplikujte na vlasy zo vzdialenosti 20 cm od hlavy. Po aplikácii nechajte Refresh Dust na vlasoch chvíľu pôsobiť, potom vlasy premasírujte prsty a vykefujte.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie výrobky značky Schwarzkopf Professional .

Upozornenie:

Po použití uzatvorte a skladujte na suchom mieste! V prípade zablokovania rozprašovača podržte hlavicu tuby spreja pod tečúcou vodou a potom dôkladne vysušte. Nie je vhodný pre dlhodobé používanie (nenahradí klasické umývanie vlasov)!


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Typ vlasov vlasy jemné, vlasy normálne
Objem (ml) 300 ml / 223 g