Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZADARMO + šampón 100 ml ZADARMO + hrebeň ZADARMO

Značka: Omega Pharma Náš kód: 100002245319

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZADARMO + šampón 100 ml ZADARMO + hrebeň ZADARMO

Paranit sprej rýchlo, bezpečne a bez kompromisov zabíja vši a hnidy do 15 minút. Súčasne je Paranit maximálne šetrný k citlivej detskej pokožke, pretože neobsahuje chemické insekticídy, ale kvalitnú patentovanú receptúru s kokosovým a anízovým olejom, ktorá vši jednoducho udusí a dehydruje. Celý popis

14.1

14,10 €

Náš kód: 100002245319

Popis

Popis produktu

Paranit sprej rýchlo, bezpečne a bez kompromisov zabíja vši a hnidy do 15 minút. Súčasne je Paranit maximálne šetrný k citlivej detskej pokožke, pretože neobsahuje chemické insekticídy, ale kvalitnú patentovanú receptúru s kokosovým a anízovým olejom, ktorá vši jednoducho udusí a dehydruje.

Vďaka popísanému mechanickému pôsobeniu produktu Paranit nehrozí, že by si organizmus všetkou vytvoril na tento prípravok rezistenciu. Paranit tiež obsahuje esenciálny olej ylang-ylang, ktorý upokojuje pokožku podráždenú pôsobením vší. Priložený hrebeň s tenkými kovovými zubami zaručuje účinné odstránenie vajíčok.

Prídavné látky:

izopropylalkohol

Ako používať:

Starostlivo prezrite, s pomocou hrebeňa a najlepšie za denného svetla, vlasy všetkých členov rodiny. Je nutné, aby všetky osoby, ktoré majú vši, počas toho istého dňa použili Paranit, aby sa zabránilo reinfekcím. Kontrolu vykonávajte na suchých vlasoch.

Pomocou bežného hrebeňa rozčešte vlasy a prezrite je starostlivo prameň po prameni (Po každom použití umyte starostlivo hrebeň vlažnou mydlovou vodou, aby ste predišli prenosu vší.). Kontrolujte vlasy od korienkov, vrátane oblasti za ušami a na šiji.

Starostlivo rozprášte Paranit, aby boli navlhčené všetky vlasy. Dôkladne votrite do vlasovej pokožky, aby celý jej povrch a celá dĺžka vlasov bola pokrytá prípravkom. Nechajte pôsobiť 15 minút. Umyte vlasy bežným šampónom, potom odporúčame použiť kondicionér. S pomocou hrebeňa Paranit vyčešte uhynuté vši a hnidy ešte z vlhkých vlasov.

Kúru zopakujte po 9–10 dňoch. Aby ste dosiahli optimálny výsledok, kontrolujte vlasy čo najčastejšie prečesávaním hrebeňom Paranit až do poslednej aplikácie.

Balenie:

sprej 60 ml + 40 ml ZADARMO + šampón 100 ml ZADARMO + hrebeň ZADARMO

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Paranit nezapácha, príjemne vonia po sladkom drievku a je vhodný pre deti už od 2 rokov. Nesmie byť používaný ak trpíte alergiou na niektorú zložku. Počas tehotenstva a dojčenia je užitie lieku potrebné konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Kokosový olej
Bedrník anýz (Anýz pravý, Pimpinella anisum, olej)
Ylang ylang (Kananga vonná, Cananga odorata, olej)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Typ Prírodná

Diskusia

Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Položte otázku našim profíkom.

Položiť otázku