Keramický panel s reguláciou MAXI05 čierny

Keramický panel s reguláciou MAXI05 čierny


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Elektrický sklokeramický infra panel s termostatom MAXI05 čierny; 500W; 5–15m3 vykurovacý priestor. Kvalitné teplo, nespaľuje kyslík. Dobrý pomer ceny a kvality. Konvekčný ohrev 90%, Infra žiarenie 10% Celý popis

200
239 € Vrátane RP a DPH
200 €
-16%
Skladom u partnera 5 kusov

Kód: 100003662078

Mesačne od:
20 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Keramické vykurovacie infra panely

Jedná sa o najmodernejší typ elektrického vykurovacieho telesa, ktorý sa objavil nedávno, ale už sa mu podarilo získať veľkú obľubu medzi spotrebiteľmi. Bezhlučný, bezpečný, ekologický, odolný, ekonomický s príjemným dizajnom – je to všetko o keramickom ohrievači. 

Rovnako ako infračervený ohrievač používa na vyhrievanie okolitého priestoru tepelné vlny, ale spotrebuje oveľa menej elektriny. Keramický povrch elektrického panelu slúži ako zásobník tepla, ktorý umožňuje dôkladné zohrievanie miestnosti. Ovladaním termostatu môžeme automaticky udržiavať pohodlnú teplotu vo vašej domácnosti v rozmedzí od 5 ° do 35 ° C. Zároveň sa spotreba energie bude udržiavať na minimálnej úrovni.

Výhody keramických vykurovacích infra panelov zahŕňajú vysokú úroveň bezpečnosti (úroveň krytia IP46), dlhú životnosť (minimálne 25 rokov), ekologickosť (prach, kyslík nehorí), terapeutický efekt (kamenná terapia), jednoduchá montáž, moderný dizajn, ktorý dokonale zapadá do akéhokoľvek interiéru.

Nevýhody tohto typu ohrievačov prakticky chýbajú, čo z nich robí absolútnych vodcov na trhu domácich spotrebičov pre elektrické vykurovanie priestorov.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Vyhrievaný priestor 15 m3
Maximálny príkon 500 W
Farba čierna/lesk