Delphin Sada Signlizátorov Roler 2+1 + 2ks CSW II zdarma

Značka: Delphin Náš kód: 100002200095
Delphin Sada Signlizátorov Roler 2+1 + 2ks CSW II zdarma

Partnerský predajDoprava zadarmo

Delphin Sada Signlizátorov Roler 2+1 + 2ks CSW II zdarma

Sada štíhlych elektronických signalizátorov a prijímača – DELPHIN ROLER slúži k akustickej a optickej signalizácii záberu.   Signalizátory umožňujú nastavenie hlasitosti, výšky tónu, citlivosti a nočného podsvietenia. Celý popis

80.91
80,91 € vrátane DPHBežná cena: 87,40 €, Ušetríte 6,49 € (7 %)
Cena s MALL kartou:
50,91 €
Viac info tu
Už sa nepredáva

Popis

Popis produktu

Sada štíhlych elektronických signalizátorov a prijímača – DELPHIN ROLER slúži k akustickej a optickej signalizácii záberu.  

Signalizátory umožňujú nastavenie hlasitosti, výšky tónu, citlivosti a nočného podsvietenia. Vyznačujú sa výbornou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným vplyvom.  Samozrejmosťou je konektor pre pripojenie svietiacich svingrov. Vďaka novej elektronike , dosah súpravy výrazne prevyšuje vzdialenosť 150m. Súčasťou súpravy sú nové retiazkové swingre od značky DELPHIN. Swingre majú v kufríku svoje vlastné miesto, pri prevoze sú preto rovnako chránené ako signalizátory a prijímač. Počet swingrov v súprave je totožný s počtom signalizátorov. Vzhľadom na novú elektroniku a výbornú odolnosť voči vode je záručná doba celej sady predĺžená na 3 roky. 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba
Typ 2+1