Upresniť parametre
  • Značka
    Banquet
    ×
Banquet 8 dielna sada nerezového riadu MODENA Banquet Súprava riadu s nepriľnavým povrchom DIAMON Matte Grey, 11 ks
Banquet 8 dielna sada nerezového riadu MODENA

8 dielna sada nerezového riadu MODENA. Sada obsahuje 4 hrnce s pokrievkou z nerezu 18/0, ktorá je vo vnútri aj mimo vyleštená do vysokého lesku. Sada je vhodná aj na obľúbenú indukciu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Banquet Súprava riadu s nepriľnavým povrchom DIAMON Matte Grey, 11 ks Banquet Súprava riadu s nepriľnavým povrchom DIAMON Matte Grey, 11 ks
Banquet Súprava riadu s nepriľnavým povrchom DIAMON Matte Grey, 11 ks

Súprava riadu s nepriľnavým povrchom DIAMOND Matte Grey obsahuje 11 ks, má 3vrstvovú vnútornú nepriľnavú povrchovú úpravu Diamond a vonkajší žiaruvzdorný nástrek. Súčasťou balenia sú liate hliníkové hrnce, rajnice a sklenené pokrievky. Riad je odolný proti nárazu a deformácii tvaru. Vysoká tepelná vodivosť zaisťuje rýchle a ekonomické varenie – dlho drží teplotu.

môžete mať 03.04

MALL
Banquet Súprava nerezového riadu GLORY, 10 ks Banquet Súprava riadu s nepriľnavým povrchom DIAMON Matte Grey, 11 ks
Banquet Súprava nerezového riadu GLORY, 10 ks

Súprava nerezového riadu Glory obsahuje tri hrnce, rajnicu a panvicu so sklenenými pokrievkami. Riad značky Banquet je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Banquet Sada nerezového riadu SWING Small, 4 ks Banquet Súprava smaltovaného riadu HOME Coll., 6 ks
Banquet Sada nerezového riadu SWING Small, 4 ks

Súpravu nerezového riadu SWING Small 4 ks možno používať na všetky typy sporákov. Pokrievky sú vyrobené z odolného skla a majú otvor na paru pre dokonalú kontrolu nad varením. Povrchová uprava lesklý nerez.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Banquet Súprava smaltovaného riadu HOME Coll., 6 ks Banquet Súprava smaltovaného riadu HOME Coll., 6 ks
Banquet Súprava smaltovaného riadu HOME Coll., 6 ks

Sada smaltovaných hrncov značky Banquet je vhodná na varenie rôznych pokrmov. Smaltované hrnce majú bielu farbu a sú ozdobené dekorom HOME. Sklenené pokrievky sú vybavené plastovým knobom pre ľahšiu manipuláciu. Na dnách hrncov nájdete zodpovedajúce piktogramy. Celú sadu môžete umývať v umývačke riadu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Banquet Sada smaltovaného riadu SWEET HOME, 6 ks Banquet Súprava smaltovaného riadu HOME Coll., 6 ks
Banquet Sada smaltovaného riadu SWEET HOME, 6 ks

Sada smaltovaných hrncov značky Banquet je vhodná na varenie rôznych pokrmov. Smaltované hrnce majú bielu farbu a sú ozdobené dekorom SWEET HOME. Sklenené pokrievky sú vybavené plastovým knobom pre ľahšiu manipuláciu. Na dnách hrncov nájdete zodpovedajúce piktogramy. Celú sadu môžete umývať v umývačke riadu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Banquet Súprava nerezového riadu CELESTE, 12 ksSada nerezového nádobí CELESTE, 12 ks Banquet Súprava nerezového riadu CELESTE, 12 ksSada nerezového nádobí CELESTE, 12 ks
Banquet Súprava nerezového riadu CELESTE, 12 ksSada nerezového nádobí CELESTE, 12 ks

Súprava nerezového riadu CELESTE obsahuje štyri hrnce, rajnicu a panvicu. Hrnce, rajnica i panvica majú číre sklenené pokrievky s plastovými úchytkami. Možno použiť na všetky typy varných dosiek mimo indukcie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Banquet Sada smaltovaného riadu Olives, 6 ks Banquet Súprava nerezového riadu CELESTE, 12 ksSada nerezového nádobí CELESTE, 12 ks
Banquet Sada smaltovaného riadu Olives, 6 ks

Štýlová sada smaltovaných hrncov Olives značky Banquet s obľúbeným dizajnom olivových ratolestí. Sada obsahuje 3 hrnce a 3 sklenené pokrievky s knobom z umelej hmoty pre pohodlnejšiu manipuláciu. Hrnce sú vhodné pre všetky typy sporákov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Banquet Súprava smaltovaného riadu NATURAL Olive, 6 ks Banquet Súprava nerezového riadu CELESTE, 12 ksSada nerezového nádobí CELESTE, 12 ks
Banquet Súprava smaltovaného riadu NATURAL Olive, 6 ks

Súprava smaltovaných hrncov NATURAL Olive od značky Banquet bude cenným pomocníkom vo Vašej kuchyni na varenie rôznych pokrmov. 6-dielna súprava hrncov má prírodnú olivovú farbu, môžete ju použiť v rúre bez sklenených pokrievok, ktoré sú opatrené dreveným knobom. V súprave sú hrnce veľkosti: 14×7 cm, 18×8,5 cm, 22×10,7 cm.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Banquet Sada riadu METALLIC PLATINUM, 11 ks Banquet Sada gastro hrncov s naberačkou SHINE, 9 ks
Banquet Sada riadu METALLIC PLATINUM, 11 ks

Sada hliníkového riadu Mettalic Platinum pre každú domácnosť. Sada o 11 kusoch. Obsahuje rajnicu, 4× hrniec a panvicu. Touto sadou zaručene potešíte každú gazdinú.

môžete mať 03.04

MALL
Banquet Sada gastro hrncov s naberačkou SHINE, 9 ks Banquet Sada gastro hrncov s naberačkou SHINE, 9 ks
Banquet Sada gastro hrncov s naberačkou SHINE, 9 ks

Deväťdielna sada gastro hrncov s naberačkou Shine pre vášnivých kuchárov. Sada obsahuje nerezové hrnce s pokrievkami o objeme 7, 10, 13,6 a 17,5 litrov. Hrnce sú vhodné na elektrické a plynové sporáky.

môžete mať 03.04

MALL
Banquet Sada riadu METALLIC PLATINUM, 6ks Banquet Sada gastro hrncov s naberačkou SHINE, 9 ks
Banquet Sada riadu METALLIC PLATINUM, 6ks

Sada hliníkového riadu Mettalic Platinum pre každú domácnosť. Obsahuje rajnicu a dva hrnce vrátane sklenených pokrievok. Dizajnová sada hrncov, ktoré prinútia variť aj mužov.

môžete mať ZAJTRA

MALL