Tescoma Sada PERFECT 11 dielov (717211)

Hodnotenie: 4,5 42 hodnotení Značka: Tescoma Náš kód: 479486
Tescoma Sada PERFECT 11 dielov  (717211)

Doprava zadarmoNáš tipVýpredaj

Tescoma Sada PERFECT 11 dielov (717211)

Exkluzívna sada 11 dielneho riadu PERFECT, ktorá je vyrobená z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Skoncujte so všetkými nedovarenými, spálenými či prevarenými obedmi s touto sadou riadu, ktorá vám vďaka svojmu extra silnému sendvičovému dnu zaistí rovnomernú distribúciu tepla vnútri celého hrnca. Hrnce sú opatrené masívnymi úchytkami. Sklonerezová pokrievka s otvorom pre paru umožňuje dokonalú kontrolu varenia. Vhodná pre všetky typy sporákov – plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. Celý popis

154.1
4.5 42
154,10 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
124,10 €
Viac info tu
Mesačne od:
15,41 € Spočítať splátky

28 užívateľských recenzií

Hodnotenie: 4
  • Iveta O., Tisovec

zatiaľ ho mám len krátku dobu, zatiaľ som spokojná

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

No... hrnce, no.

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Krásná sada nídobí

Všetky recenzie

Popis

Popis produktu

Sada obsahuje:

  • Hrniec s pokrievkou objem 6.0 l, priemer 24 cm
  • Kastról s pokrievkou objem 3.0 l, priemer 20 cm
  • Kastról s pokrievkou objem 2.5 l, priemer 18 cm
  • Kastról s pokrievkou objem 1.5 l, priemer 16 cm
  • Rajnica s pokrievkou objem 1.0 l, priemer 14 cm
  • Panvica priemer 24 cm

Všetky nádoby sú opatrené extra silným sendvičovým dnom. Teplo zo sporáka je odovzdávané dnu nádob plynulo, bez výkyvov a rovnomerne po celej ploche dna. Varenie je jednoduchšie, bez nežiadúceho pripaľovania. Sendvičové dno má vynikajúce termoakumulačné vlastnosti, ktoré umožňujú úsporu energie. Sporák je možné vypínať s predstihom pred ukončením varenia, varenie prebieha aj pri nízkom výkone sporáka. Pokrmy ponechané v riade si dlhšie uchovajú svoju teplotu.

Riad je opatrený sklonerezovými pokrievkami s otvormi pre paru, ktoré umožňujú dokonalú kontrolu varenia. Riad je vyrobený tak, aby vyhovel nárokom na intenzívne a dlhodobé používanie. Vonkajšia i vnútorná povrchová úprava nádob zaručuje elegantný vzhľad rovnako ako ľahké a rýchle čistenie.

Vhodný pre všetky typy sporákov vrátane indukcie.

Indukcia: Riad pre indukciu nemusí byť špeciálny, potrebuje mať len feromagnetické dno, pretože pod sklokeramickou doskou je indukčná medená cievka a v nej vytvára vysokofrekvenčný prúd magnetické striedavé pole. Tak sa rozkmitajú molekuly kovu vo feromagnetickom dne nádoby, to sa zahrieva a od neho potom pripravovaný pokrm. Indukčný riad veľmi dobre poznáte. Na jeho dne zospodu nájdete grafický symbol cievky – niekoľko vlnoviek nad sebou, prípadne slovné označenie Induction.

– Pri varení sa šetrí energia vďaka kratšiemu ohrevu, ale aj tým, že sa varná zóna prispôsobí veľkosti riadu, zahrieva sa iba dno. Indukcia má tak viac ako 90% účinnosť, zatiaľ čo varné zóny sklokeramiky približne 60% a plynu 50%.

– Indukcia má veľkú výhodu v tom, že po sňatí riadu platnička končí ihneď s ohrevom, nie je potrebné manuálne vypnutie. Cievka pod doskou jednoducho potrebuje „partnera“ pre elektromagnetickú indukciu.

Sklokeramická doska: je takisto úspora elektrickej energie. Dosky sa rozdeľujú do niekoľkých stupňov, od bežných cez dosky s high-light zónou až po dosky s indukčným ohrevom. High-light je zóna na sklokeramickej doske, kde dochádza k veľmi rýchlemu ohrevu. Skráti sa doba varenia a rýchlejšie reaguje na zmenu teploty. Najvhodnejší riad pre tento druh varenia je riad so silným zabrúseným dnom. Môže byť z nerezu, smaltovaný aj sklenený.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

indukčný ohrev áno
sklokeramický ohrev áno
elektrický ohrev áno
Materiál nerez
Pokrievka na cedenie nie
Farba nerezová
odnímateľná rukoväť nie
Počet kusov v sade 11
Počet pokrývok 5

Alternatívne produkty

Tescoma Sada PRESTO 11 dielov (716511)
176,40 €
+ doprava zadarmo

Exkluzívna sada riadu PRESTO, s ktorou bude varenie hračkou. Riad je vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vybavený extra silným sendvičovým dnom a ergonomickými úchytkami. Sklonerezová pokrievka s otvorom pre paru umožňujú dokonalú kontrolu varenia. Všetky nádoby majú odmeriavaciu stupnicu, rajnica má obojstranný lievik a pokrievku s otvormi pre ľahké cedenie. Vhodná pre všetky typy sporákov – plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné. Vhodné do umývačky.