Ekobo VÝHODNÁ SADA Tanier stredný Gusto Lagoon 4 ks

Ekobo VÝHODNÁ SADA Tanier stredný Gusto Lagoon 4 ks


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Výhodná sada 4 ks stredných tanierov Ekobo z ekologického bambusu na záhradu, piknik i na doma. Nadchne Vás jednoduchý dizajn a farebné prevedenie. Kombinácia farieb vynikne nielen v lete na záhradnom pikniku. Celý popis

25.5
25,50 € Vrátane DPH
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100022052000

Popis

Popis produktu

Výhodná sada 4 ks stredných tanierov Ekobo z ekologického bambusu na záhradu, piknik i na doma. Nadchne Vás jednoduchý dizajn a farebné prevedenie. Kombinácia farieb vynikne nielen v lete na záhradnom pikniku.

Výrobky Ekobo sú vyrobené z ekologického recyklovaného drveného bambusu, ktorý je šetrnejší alternatíva plastu. Sú vyrobené z pilín a zvyškov bambusu, ktoré vzniknú pri výrobe paličiek a 100% nezávadného melamínu zo živice.

Neobsahujú BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani ortuť. Spĺňajú všetky normy pre styk s potravinami – FDA, LFGB a REACH.

Kľúčové vlastnosti:

  • vyrobené z ekologického bambusu

  • nízka hmotnosť

  • povrch nepreberá pachy

  • pre teplá i studené jedlá

  • jednoduchý dizajn a škála veselých farieb

  • zdravie bezpečné zloženie spĺňajúce normy pre styk s potravinami

  • rozložiteľné v prírode

  • ekologická výroba

  • rozmery: 23 cm x 23 cm x 2,5 cm

Odporúčané použitie:

Je možné umývať v umývačke, ale pre dlhšiu životnosť odporúčame ručné umývanie. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre.

Zloženie:

Recyklovaný bambus, melamínová živica.

Riad Ekobo je vyrobený z ekologického bambusu.

Bambus je v dnešnej dobe fenoménom a je stále viac využívaný ekologický materiál pri výrobe ekologických produktov ako riad, domáce potreby, hračky, textil či oblečenie. Bambus ako prírodný materiál je samotný aj výrobky z neho plne rozložiteľný v prírode a časom sa premení na zeminu.

Bambus má niekoľko významných vlastností, prečo sa stal tak obľúbeným. Jedna z významných vlastnosťou je ich rýchly rast, niekedy až o 100 cm za deň. Rastie veľmi husto aj na malej ploche a pri jeho pestovaní nedochádza k odlesňovaniu na úkor iných drevín alebo rastlín. Pohlcuje CO2 a uvoľňuje kyslík, tým filtruje tento skleníkový plyn.

Ekobo je priekopník vo vývoji a výrobe výrobkov z drveného bambusu. Vybrali si bambus s certifikáciou udržateľnosti. Od roku 2012 Ekobo dôsledne podporuje a využíva aj malé lokálne spracovateľov a výrobcov v Číne, teda priamo v mieste pestovania bambusu. Kombináciou s odpadovými pilinami z výroby jedálenských paličiek a živicou nezávadnú v styku s potravinami tak spoločnými silami vytvorili materiál pre certifikovanú kolekciu riadu.

Výrobca: Ekobo, Francúzsko.

Ekobo je francúzska značka dizajnového eko riadu a domácich potrieb. Bola založená v roku 2003 francúzsko-americkým dizajnérskym duom Boo & Bruno Louis. Značka sa čoskoro stala známou a obľúbenou najmä pre ekologické servírovací riad a domáce doplnky vyrobené z bambusového vlákna a iných obnoviteľných materiálov.

Zakladatelia Ekobo Boo a Bruno tvoria riadu podľa každodenných a praktických požiadaviek. Produkty sa vyznačujú jednoduchým minimalistickým dizajnom a veselú škálou farieb najmä v kolekcii Biobu, špeciálne vyvinutou pre najmenších.

Celá kolekcia riadu Ekobo je inšpirovaná kombináciou ekologickej udržateľnosti s atraktívnym minimalistickým dizajnom a funkčnosťou.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%