99,95 €

54,20 €
+ doprava zadarmo

Pre všetky neposlušné dievčatá! Nádherná ružová sada pomôcok pre ľahké BDSM hrátky.


119,95 €

68,30 €
+ doprava zadarmo

Táto bondážna sada z napodobeniny kože posunie Váš milostný život zase o kúsok ďalej.


49,95 €

27,50 €

Šesťdielna súprava návlekov a krúžkov obsahuje dráždiaci návlek na penis s plnou špičkou, dráždiacu manžetu na penis, dráždiacu manžetu na penis alebo prst, dva erekčné krúžky a dráždiaci krúžok s výstupkom na klitoris.


34,95 €

19,70 €

Päťdielna súprava obsahuje dva erekčné krúžky, dva krúžky dráždiace a vibračné vajíčko, ktoré j možné vložiť do dráždiacich krúžkov.


104,95 €

64,60 €
+ doprava zadarmo

Deväťdielna súprava erotických pomôcok obsahuje: vibračné vajíčko, návlek na vibrátor, vibrátor, dildo v realistickej podobe, masturbátor vo tvare vagíny, análna reťaz, manžeta na penis, škrtiaci krúžok so stimulačnými nopkami, venušine guličky.


99,95 €

60 €
+ doprava zadarmo

Deväťdielna súprava obsahuje skrutkovitý análny kolík , gélový návlek na vibrátor, obojstranné dildo , gélový návlek na penis, masturbátor ve tvaru pusinky, vibrátor, vibračné vajíčko, venušine guličky, a análny minikolíček.


124,95 €

80,80 €
+ doprava zadarmo

Deväťdielna súprava obsahuje skrutkovitý análny kolík, gélový návlek na vibrátor, obojstranné dildo , gélový návlek na penis, masturbátor, vibrátor, vibračné vajíčko, venušine guličky, a análny minikolíček.