Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Ryža. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Ryža najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
VETAMIX Ryža 5 kg Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)
VETAMIX Ryža 5 kg

Čistá ryža je výživovo hodnostná a ľahko stráviteľná príloha vhodná pre chlpáčov s alergiami alebo zažívacími problémami.ZLOŽENIE:

100 % kŕmna ryža

Prihoďte do misky našu kvalitnú ryžu ako prílohu k pravidelnému BARF menu. Obsahuje vysoké množstvo sacharidov, rastlinných bielkovín a malého množstv

môžete mať 05.04 - 11.04

Country Life Ryža basmati BIO Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža basmati BIO

Ryža basmati je typická dlhými zrnami a jemnú orieškovú vôňou. V kuchyni doceníte predovšetkým jej nelepivosť a krátku dobu prípravy. Jedná sa o ryžu v biokvalite z podhoria Himalájí. Basmati je tiež prirodzene bezlepková.

môžete mať 29.03 - 30.03

Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg) Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)

Guľatozrnná ryža je typická vysokou lepivosťou a teda krémovou konzistenciou. Ideálna na prípravu talianskeho „rissota“. Natu ral značí, že pri výrobe nie je leštená alebo brúsená. Jedná sa o ryžu v biokvalite. Ryža je tiež prirodzene bezlepková.

môžete mať 29.03 - 30.03

Country Life Ryža trojfarebná BIO (Varianta 0,5 kg) Country Life Ryža trojfarebná BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža trojfarebná BIO (Varianta 0,5 kg)

Trojfarebná ryža sa skladá z natural dlhozrnnej ryže, červenej ryže a čiernej ryže. Exotická kombinácia skvelých chutí a vzhľadu dodá vašim pokrmom na originalite.

môžete mať 29.03 - 30.03

Country Life Ryža čierna natural BIO 500 g Country Life Ryža trojfarebná BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža čierna natural BIO 500 g

Čierna ryža dlhozrnná ryža natural v biokvalite. Široké využitie v kuchyni ako exotická príloha, do šalátu alebo rizota. Po uvarení má krásnu fialkastú farbu a orieškovú chuť. Odporúčame miešať s bielou ryžou.

môžete mať 29.03 - 30.03

Allnature Basmati ryža natural BIO 400 g Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g
Allnature Basmati ryža natural BIO 400 g

Basmati ryža natural BIO má dlhé zrno svetlohnedej farby. Má pevná zrnká s príjemnou jemne orieškovou chuťou, nelepí sa. Je vhodná do šalátov, polievok a predovšetkým ako príloha ku koreneným jedlám z indickej kuchyne. Dlhšia doba varu v porovnaní s Basmati ryžou bielou stojí za vyskúšanie.

môžete mať 29.03 - 30.03

Bio nebio Ryža Basmati biela BIO 500 g Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g
Bio nebio Ryža Basmati biela BIO 500 g

Bio ryža Basmati biela je obľúbená pre svoju typickú ušľachtilú vôňu a chuť. Jej dlhé a úzke zrnká sú po uvarení nadýchané, sypké a pevné. Je veľmi všestranná a svojou chuťou sa skvele hodí k mnohým pokrmom. Nedostižná je však ako príloha ku koreneným indickým omáčkam.

môžete mať 29.03 - 30.03

Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g
Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g

Jazmínová ryža natural BIO je pestovaná za prísnych podmienok ekologického poľnohospodárstva predovšetkým v Thajsku a Kambodži. Má podlhovasté svetlo hnedé zrno a príjemnú vôňu jazmínových kvetov. Doba varu je dlhší ako u bežnejšie jazmínovej ryže bielej.

môžete mať 29.03 - 30.03

Allnature Ryžové vločky BIO 200 g Country Life Ryža jazmínová BIO (Varianta 0,5 kg)
Allnature Ryžové vločky BIO 200 g

Ryžové vločky BIO sú lisované z okrúhlej ryži pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Sú vhodnou náhradou obilných vločiek pri bezlepkovej diéte. V kuchyni ich môžete použiť nielen do rôznych kaší a dezertov, ale aj na pečenie alebo na zahusťovanie omáčok a polievok.

môžete mať 29.03 - 30.03

Country Life Ryža jazmínová BIO (Varianta 0,5 kg) Country Life Ryža jazmínová BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža jazmínová BIO (Varianta 0,5 kg)

Jazmínová ryža v biokvalite s jemnou prirodzenou vôňou kvetín. Tradičná súčasť ázijskej kuchyne. Po uvarení je lepivější, hodí sa teda k omáčkam. Ryža má ľahko sladkastú chuť, využijete ju preto aj v dezertoch.

môžete mať 29.03 - 30.03

Allnature Basmati ryža biela BIO 400 g Country Life Ryža jazmínová BIO (Varianta 0,5 kg)
Allnature Basmati ryža biela BIO 400 g

Basmati ryža biela BIO je druh dlhozrnnej ryže pestovanej na úpätí himalájskych hôr v Pakistane a Indii. Patrí medzi jeden z najušľachtilejších druhov ryže. Basmati ryža nelepí, je prirodzene bezlepková a ľahko stráviteľná, hodí sa aj pre diétnu stravu.

môžete mať 29.03 - 30.03