CONCEPT RK4060

Hodnotenie: 4,5 44 hodnotení Značka: CONCEPT Náš kód: 841826

CONCEPT RK4060

Rýchlovarná kanvica Concept RK 4060 o objeme 1,8l. Hlavnou prednosťou kanvice RK4060 je funkcia regulovania teploty: môžete si vybrať 60°C, 70°C, 80°C, 90°C alebo 100°C. Nižšie teploty využijete hlavne pri príprave rôznych druhov čajov alebo instantných nápojov, kašou a detskej výživy. Pri ohreve svietia diódy okolo dna kanvice inou farbou: 60°C zeleno, 70°C modro, 80°C oranžovo, 90°C fialovo a 100°C červeno. Akustický signál: Po dosiahnutí zvolenej teploty vás kanvica pípnutím upozorní, že voda je pripravená. Celý popis

34.9
4.5 44
34,90 € vrátane RP a DPHBežná cena: 42,90 €, Ušetríte 8 € (18 %)

Náš kód: 841826

Popis

Popis produktuVlastnosti

1 Objem 1,8 l 2 Regulácia teploty od 60 °C do 100 °C 3 Kvalitný konektor 4. Otočná o 360° Jednoduchá údržba

Perfektne vidíte, čo varíte

Kanvica je vyrobená z veľmi pevného, zdravotne nezávadného borosilikátového skla, ktoré je odolné proti škvrnám. Vďaka objemu 1,8 l môžete pohodlne uvariť kávu aj pre viac kamarátok naraz. Vďaka tejto čírej kráse a vodoznaku budete mať vždy prehľad, koľko vody práve varíte.

Čo si pripravíte Vy?

Hlavnou prednosťou kanvice RK4060 je funkcia regulovania teploty: môžete si vybrať 60°C, 70°C, 80°C, 90°C alebo 100°C. Keďže príprava vody na rôzne teploty vyžaduje odlišnú dobu prípravy, inteligentná kanvica RK4060 Vás upozorní akustickým signálom, že je hotovo a voda je pripravená na Vami zvolenú teplotu. Každodennú prácu Vám uľahčí úplne jednoduché a intuitívne ovládanie.

60°C

Pripravujete niekoľkokrát za deň rôzne druhy detských kašičiek a nápojov pre Vášho malého miláčika? Tak určite oceníte možnosť nastavenia teploty ohrevu vody na iba 60 °C, čo Vám ušetrí veľa práce a času. Pri ohreve vody na túto teplotu bude Vaša kanvica svietiť príjemnou zelenou farbou.

70°C

Modrá je dobrá. A presne touto farbou budú svietiť diódy na Vašej kanvici pri ohreve vody na 70 °C. Táto teplota je úplne ideálna pre prípravu zeleného čaju. Už nebudete musieť čakať, až Vám uvarená voda vychladne na ideálnu teplotu.

80°C

Príjemná oranžová farba rozžiari Vašu kuchyni pri príprave napríklad žltého čaju, či ďalších druhov zelených čajov.

90°C

Fialová je údajne farba inšpirácie. Popustite uzdu svojej fantázii a pripravte si aj ďalšie nápoje, okrem instantnej kávy, pre ktorú je ideálna teplota prípravy 90 °C.

100°C

Lásku k tureckej káve, pre ktorej prípravu je ideálna teplota okolo 100 °C, môže značiť červená farba. Tou si presvietime kuchyňu, ak si rýchlovarnú kanvicu nastavíte práve na túto teplotu. Toto klasické nastavenie určite oceníte aj pri príprave hŕbu druhov bylinných čajov.

Keep warm

Kanvica je tiež vybavená funkciou KEEP WARM udržiavania teploty: stlačíte tlačidlo on/off na tri sekundy, potom sa rozbliká červená dióda. Kanvica bude vodu po dobu dvoch hodín prihrievať tak, že termostat zopne vždy, keď teplota vody klesne pod 85 °C.

Praktický podstavec

Výhodou podstavca otočného o 360 °C je, že kanvicu môžete na podstavec postaviť z akéhokoľvek uhla. Tvar podstavca Vám umožní uschovanie prívodného kábla.

Ľahká údržba.

Široké telo kanvice umožňuje jej ľahké čistenie, aj sitko proti vodnému kameňu možno ľahko vybrať a umyť. Vaša kanvica tak bude stále žiariť čistotou.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 1.8 l
Materiál nádoby sklo
Termoregulácia áno
Funkcia udržania teploty áno
Zvukový alarm áno
Vodoznak

Vodoznak

áno
Typ filtru vyberateľný
Kontrola prevádzky áno
Skrytá špirála áno
Farba nerez/čierna
Príkon 2200 W