CONCEPT RK4065

Hodnotenie: 4,5 32 hodnotení Značka: CONCEPT Náš kód: 1040903

CONCEPT RK4065

Sklenená rýchlovarná kanvica Concept RK4065 s objemom 1,8 l s nastavením teplôt a farbeným LED podsvietením. Praktické otváranie veka pomocou tlačidla, automatické vypínanie a bezšpirálová sklenená nádoba. Vysoký príkon pre rýchly ohrev. Celý popis

35.9
4.5 32

Náš kód: 1040903

Popis

Popis produktu

vlastnosti

1. objem 1,8 l, 2. regulácia teploty od 60 °C do 100 °C, 3. kvalitný konektor, 4. otočná o 360 °, 5. jednoduchá údržba

4K Ultra HD 4K Ultra HD

Perfektne vidíte, čo varíte

Kanvica je vyrobená z veľmi pevného, zdravotne nezávadného borosilikátového skla, ktoré je odolné proti škvrnám. Jednou z najväčších predností kanvičky je celonerezové hrdlo, ktoré zabezpečí väčšiu odolnosť pri neopatrnej manipulácii počas plnenia vodou. Vďaka objemu 1,8 l môžete pohodlne uvariť kávu aj pre viac kamarátok naraz. Táto číra krása a vodoznak Vám zabezpečí dokonalý prehľad o tom, koľko vody práve varíte. Hlavnou prednosťou kanvice je funkcia regulovanie teploty: môžete si vybrať 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C alebo 100 °C. Kanvica Vás upozorní akustickým signálom, že je hotovo a voda je pripravená na Vami zvolenú teplotu. Každodennú prácu Vám uľahčí úplne jednoduché a intuitívne ovládanie.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

60 °C a 70 °C

Pripravujete niekoľkokrát za deň rôzne druhy detských kašičiek a nápojov pre Vášho malého miláčika? Tak určite oceníte možnosť nastavenia teploty ohrevu vody na iba 60 °C, čo Vám ušetrí veľa práce a času. Pri ohrievaní vody na túto teplotu bude Vaša kanvica svietiť príjemnou zelenou farbou. Modrá je dobrá. A presne touto farbou budú svietiť diódy na Vašej kanvici pri ohreve vody na 70 °C. Táto teplota je úplne ideálna na prípravu zeleného čaju. Už nebudete musieť čakať, až Vám uvarená voda vychladne na ideálnu teplotu.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

80 °C a 90 °C

Príjemná oranžová farba rozžiari Vašu kuchyňu pri príprave napríklad žltého čaju, či ďalších druhov zelených čajov. Fialová je údajne farba inšpirácie. Popustite uzdu svojej fantázii a pripravte si aj ďalšie množstvo nápojov, vrátane instantnej kávy, pre ktorú je ideálna teplota prípravy 90 °C.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

100 °C a funkcia KEEP WARM

Lásku k tureckej káve, pre ktorej prípravu je ideálna teplota okolo 100 °C, môže značiť červená farba. Tou si presvietite kuchyňu, ak si rýchlovarnú kanvicu nastavíte práve na túto teplotu. Toto klasické nastavenie určite oceníte aj pri príprave mnohých druhov bylinných čajov. Kanvica je tiež vybavená funkciou KEEP WARM udržiavania teploty: stlačíte tlačidlo on/off na tri sekundy, potom sa rozbliká červená dióda. Kanvica bude vodu po dobu dvoch hodín prihrievať tak, že termostat zapne vždy, keď teplota vody klesne pod 85 °C.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Pohodlie, bezpečnosť a údržba

Optimálne tvarované ústie kanvice Vám umožní pohodlne plniť kanvicu vodou, bez toho aby ste ju museli otvárať. Široké hrdlo oceníte aj pri nalievaní do šálky. Kanvicu hravo otvoríte jednoduchým stlačením jedného tlačidla, ktoré je umiestnené na hornej časti veka. Široké telo kanvice umožňuje jej ľahké čistenie, aj sitko proti vodnému kameňu možno ľahko vybrať a umyť. Vaša kanvica tak bude stále žiariť čistotou. Výhodou podstavca otočného o 360° je, že kanvicu môžete na podstavec postaviť z akéhokoľvek uhla. Kanvica je vybavená trojnásobným bezpečnostným systémom. Ten Vám zaručí, že sa kanvica po dovarení vody sama vypne. Zabudli ste naliať vodu do kanvice? Žiadny problém, kanvica sa vypne a po vychladnutí ju môžete znovu použiť. Keď zložíte kanvicu z podstavca a vrátite, tak sa sama už nezapne.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

technické parametre

 • Objem: 1,8 l
 • Elegantný moderný dizajn
 • Bezšpirálová sklenená nádoba s výstužou okolo hrdla
 • Farebné LED podsvietenie počas doby prevádzky
 • Voľba teplôt: : 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C a 100 °C
 • Kvalitný konektor
 • Praktické otváranie veka pomocou tlačidla na veku
 • 3-násobný bezpečnostný systém
 • Automatické vypínanie
 • Vodoznak
 • Farba: nerez + sklo
 • Príkon: 1850 – 2200 W
 • Napätie: 220 – 240 V

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 1.8 l
Materiál nádoby sklo
Termoregulácia áno
Funkcia udržania teploty nie
Zvukový alarm áno
Vodoznak

Vodoznak

áno
Typ filtru vyberateľný
Kontrola prevádzky nie
Skrytá špirála áno
Farba nerezová
Príkon 2200 W