CATLER BM 8010

CATLER BM 8010

Sklenená rýchlovarná kanvica s 5 voľbami teploty pre optimálnu prípravu čaju. Catler BM 8010 ocenia čajový gurmáni – kanvica je dodávaná s nerezovým luhovacím sitkom a odkvapkávacou miskou. Funkcia Keep Warm udrží nastavený stupeň Celzia vody alebo výluhu až 30 minút – nápoj tak má vždy správnu teplotu. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
99,99 €
Vrátane RP a DPH
88,90 €

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1144424

Popis

v>

Klúčové vlastnosti Catler BM 8010

 • Termoregulácia
 • Funkcia Keep Warm
 • Nerezové luhovacie sitko
 • Zvuková signalizácia
Catler BM 8010 termoregulace 5 nastavení teploty

Catler BM 8010 pre milovníkov čaju

Zvoľte ideálnu teplotu pre výluh svojho čaju – na výber máte z 5 volieb 100 – 75°C po 5°C. Či už pripravujete Oolong, biely alebo Pu-erh, s touto kanvicou dosiahnete vždy skvelých chuťových výsledkov. Neobmedzujte sa odhadom teploty s obyčajnými kanvicami, ktoré zvládnu iba bod varu. Catler BM 8010 skĺbia multifunkčnosť za rozumnú cenu.

Catler BM 8010 termoregulace keep warm

Kvalitné sklo Duran Schott

Catler BM 8010 je bežec na dlhú trať – kvalitné spracovanie konštrukcie kanvice z nerezu a Duran Schott skla od osvedčenej nemeckej značky zaručuje dlhú životnosť spotrebiča. Denná záťaž nebude pre túto rýchlovarnú kanvicu žiadny problém. Duran Schott chráni pred poškriabaním a odolá zvýšenej teplote aj teplotným výkyvom.

Catler BM 8010 Duran Schott sklo

Vedeli ste, že…

Čaj je nápoj vzniknutý lúhovaním rastliny čajovníka, hoci čajom sa označuje rad ďalších nápojov – bylinných alebo ovocných zmesí. Čajovník je vždy zelený ker dorastajúci 5 až 15 metrov do výšky. Ozajstní velikáni dosiahnu výnimočne až 30 metrov, avšak na čajových plantážach sa udržujú približne okolo 1 metra. Najlepšie sa mu darí v monzúnovej klíme v subtropickom a tropickom páse na kyslých pôdach. Prirodzene sa vyskytuje v juhovýchodnej Ázii, avšak dnes už výborné čaje produkuje aj Nepál, Austrália, Maroko, Srí Lanka alebo Keňa. Podľa spracovania čajových lístkov sa čaje delia na čierne, zelene, biele, Oolong atď. Kľúčovým krokom je stupeň oxidácie, kedy sa molekuly lístkov menia a vzniká špecifická chuť. Tento proces býva občas chybne označovaný ako fermentácia, kde však pôsobia mikroorganizmy, nie kyslík. Fermentáciou vzniká Pu-erh, ktorý takzvane zreje po dokončení oxidácie desiatky aj stovky rokov – čím starší, tým lepší a tiež cennejší.


Príslušenstvo Catler BM 8010

Okrem nerezového sitka z ocele, špeciálne navrhnutého tak, aby mohla voda dostatočne vylúhovať čajové lístky a nechať ich plne sa otvoriť, je súčasťou balenia tiež farebný sprievodca svetom čajov a horúcich nápojov, kde nájdete ďalšiu inšpiráciu. K rýchlovarnej kanvici Catler BM 8010 ďalej dostanete nerezové lyžičky a odkvapkávaciu misku pre odloženie luhovacieho sitka.

Catler BM 8010 nerezové louhovací sítko nerezové lžičky odkapávací miska příslušenství rychlovarné konvice

Akustická signalizácia pomáha s prípravou

Po navolení požadovanej teploty pre daný druh čaju vložíte čajové sitko odnímateľným vekom kanvice a spustíte režim lúhovania. Jeho dokončenie zahlási rýchlovarná kanvica Catler BM 8010 zvukovým upozornením. Sitko potom odložíte na odkvapkávaciu misku a nič už vám nebráni užívať si znamenitý chuťovo plný čaj.

 Catler BM 8010 akustický signál režim louhování

Vlastnosti

 • Sklenená kanvica Duran Schott
 • 5 volieb teploty podľa druhu čaju – 75°C (zelený), 85°C (biely), 90°C (oolong), 95°C (čierny), 10°C (instantné nápoje)
 • Funkcia Keep Warm – po dobu 30 minút udrží nastavenú teplotu
 • Zvukový signál po dosiahnutí nastavenej teploty
 • Vodoznak na skle
 • Prehľadný ovládací panel

Obsah balenia

 • Nerezové luhovacie sitko
 • Nerezové lyžičky a odkvapkávacia miska
 • Farebný sprievodca svetom čajov a horúcich nápojov

Technické parametre

Príkon 1400 W
Objem 1,2 l
Materiál kov/sklo
Termoregulácia áno
Rozmery 27,3 × 21,8 × 33 cm (v × š × h)
Farba nerez

Odkazy

Návod