Solar Držiak Na Molo P1 Stage Stands

Značka: Solar Náš kód: 100002202588

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Solar Držiak Na Molo P1 Stage Stands

Nástavce Stage Stands sú v Anglicku precízne spracované a sú považované ako jedny z najlepších na trhu (pokojne by sa hodili aj ako kulisa vo filmoch James Bond) Celý popis

91.26
91,26 € vrátane DPH

Náš kód: 100002202588

Popis

Popis produktu

Nástavce Stage Stands sú v Anglicku precízne spracované a sú považované ako jedny z najlepších na trhu (pokojne by sa hodili aj ako kulisa vo filmoch James Bond)

Na výrobu je použitá vysoko kvalitná nerezová oceľ a nájdeme 5-lúčovito vrúbkovanie typické pre rad P1. Na prednom aj na zadnom nástavci si všimneme obrábané plochy, ktorá zabraňuje pretáčaniu vidličiek. Systém je vhodný pre naše Solar Buzz Bars hrazdičky, ale aj pre iné – hrazdička sa jednoducho vsunie a razom máte skalopevnou neprotáčivou zostavu pre chytanie na mólach alebo iných plochách. Nástavce sú dodávané v látkovom puzdre s P1 skrutkovačom na skrutky určenými na drevené plochy (páry skrutiek v 3 rôznych dĺžkach sú tiež súčasťou balenia), ale možno ich použiť aj na akékoľvek iné plochy. Nízky predný nástavec umožňuje mať zostavu veľmi nízko pri zemi až nasadíte hlásiča. Ak by situácia vyžadovala vyššiu polohu prútov, tak do širšieho zadného nástavca pasujú aj Solar vidličky.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%