Zebco TRIPOD adaptér

Zebco TRIPOD adaptér

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Adaptér, ktorý v kombinácii s tromi teleskopickými držiakmi za pár sekúnd vytvorí stabilný tripod. Veľmi vhodný a praktický pomocník každého rybára. Celý popis
6,04 €
Vrátane DPH
Partner: SPORTS

Skladom u partnera posledný 1 kus

12.8.2021 - 16.8.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100044793503

Popis

Tripod adaptér

Praktický pomocník pri love na feeder alebo na plávanú. Na vrchný štandardný závit je možné upevniť držiak, hrazdu alebo inú koncovku na podopretie rybárskeho prútu. Ako nožičky je možné použitie štandardných rásošiek. Balenie obsahuje len adaptér bez nožičiek!

Dôvody ku kúpe tripod adaptér:

  • Univerzálne použitie
  • Kovové prevedenie
  • Štandardný závit

ZEBCO EUROPE kvalita od roku 1860

História Zebco Europe v Nemecku začala v roku 1860 kedy Jozef Witt a Ernst Gustav Führmann založili v Hamburku spoločnosť pod ich menami a predávali laná, siete a ďalšie vybavenie pre komerčný rybolov. Čoskoro bol sortiment rozšírený o rybárske náčinie. Ernst Gustav Führmann riadil firmu 40 rokov a veľmi úspešne. V roku 1918 prevzal spoločnosť jeho syn Ernst Führmann a viedol ju ďalších 30 rokov. Po jeho smrti v roku 1949 prevzala spoločnosť jeho žena a viedla firmu niekoľko rokov spolu s bývalým asistentom jej muža. Nakoniec v roku 1967 predala spoločnosť Witt & Führmann ktorá bola rodinným podnikom 90 rokov. Pod novým vedením sa rýchlo rozvíjala a zmenila meno na Witt & Führmann, Snap Angelgeräte GmbH. V roku 1986 zmenila spoločnosť znova vlastníka a spolu so Zebco corporation (USA) došlo k ďalšiemu rozvoju. V roku 1994 sa spoločnosť premenovala na Zebco sports a na jar 2002 začala predávať svoje výrobky aj  v európskych pobočkách. Zjednotenie značiek Zebco ktoré boli predané oddelene sa zjednotili v roku 2011. Vďaka akvizíciam sa dosiahli dva kľúčové ciele: prvý-dlhodobé zaistenie globálnej stratégie značky a druhý-zaistenie väčšieho rozmachu v Európe.