Hotspot Design Tepláky Carper M

Značka: Hotspot Design Náš kód: 100001749547

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Hotspot Design Tepláky Carper M

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov našich kultových kaprárskych teplákov z radu Eco! Tieto tepláky sa stali celosvetovým bestsellerom a bolo naporúdzi im vytvoriť dôstojného nástupcu. Celý popis

58.82
58,82 € vrátane DPHBežná cena: 66,67 €, Ušetríte 7,85 € (11 %)

Náš kód: 100001749547

Popis

Popis produktu

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov našich kultových kaprárskych teplákov z radu Eco!

Tieto tepláky sa stali celosvetovým bestsellerom a bolo naporúdzi im vytvoriť dôstojného nástupcu. Po dvoch rokoch neustáleho vyvíjania a zdokonaľovania prichádza Hotspot Design na trh s dlhodobo očakávanou novinkou – kaprárske tepláky „Carper“. Sú úplne dokonalé, jedinečné a vyladené do posledného detailu. Zaručene sa stanú vašim verným parťákom nielen na rybách!

 

Tieto moderné tepláky sú vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Sú príjemne mäkké a teplé, krásne sedí a umožňujú voľnosť pohybu. Sťahovanie v páse na šnúrku v béžovej farbe, rovnako ako pruhy na ľavej a pravej nohavici. Dve vrecká vpredu a dve vzadu. Plastové logo HSD na prednej strane ľavej nohavice. Logo HSD je tiež všité na štítku na vnútornej strane teplákov. Sú ideálne ako doplnok k fungl nové kaprárské mikine Carper, tvorí tak dokonalý komplet. Kvalita a detaily sú vysoko nad vašim očekáváním.Tepláky sú predpranej, aby sa minimalizovalo zmršťovanie, takže sa na ne môžete spoľahnúť po celé roky nošení.Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekania. Toto trendové oblečenie znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho znakom je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť M