Rapala Kliešte Salt Angler´s Pliers 8,5"

Značka: Rapala Náš kód: 100000789635
Rapala Kliešte Salt Angler´s Pliers 8,5"

Partnerský predaj

Rapala Kliešte Salt Angler´s Pliers 8,5"

Nové 22 cm kliešte z kvalitnej uhlíkovej ocele s niklovou povrchovou úpravou sú predurčené pre dlhoročné bezproblémové a spoľahlivé užívanie. Celý popis

9.81

9,81 € vrátane DPHBežná cena: 11,69 €, Ušetríte 1,88 € (16 %)
Už sa nepredáva

Tento tovar vám ponúkame v rámci partnerského predaja. Podmienky doručenia sa môžu líšiť od našich štandardných podmienok Viac informácií

Je dobré vedieť o partnerskom predaji

Nákupný proces je úplne rovnaký, ako ste zvyknutý. Staráme sa o celú vašu objednávku i následnú komunikáciu či prípadnú reklamáciu. Rozdiel spočíva len v spôsobe doručenia. Tovar k vám putuje z nášho partnerského skladu v samostatnej zásielke za špeciálnu sadzbu dopravného, bez možnosti osobného odberu.

Tovar ponúkame v rámci partnerského predaja poznáte podľa štítku Partnerský predaj

Popis

Popis produktu

Nové 22 cm kliešte z kvalitnej uhlíkovej ocele s niklovou povrchovou úpravou sú predurčené pre dlhoročné bezproblémové a spoľahlivé užívanie.

Ergonomicky tvarované rukoväte s komfortným úchopom sú opatrené pružinou pre pohodlnú manipuláciu a jednoduché otváranie klieští. Kliešte výborne poslúžia na úpravu koncových montáží a umelých nástrah, rovnako tak možno použiť postrannú britvu pre odstrihnutie vlasca, šnúry alebo prestrihnutie háčika.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka 22 cm