RIDGEMONKEY Powerbanka C-Smart 42150 mAh Zelená

Značka: RIDGEMONKEY Náš kód: 100002332032

Partnerský predajDoprava zadarmoNáš tip

RIDGEMONKEY Powerbanka C-Smart 42150 mAh Zelená

Nová skvelá PowerBank od firmy RidgeMonkey s neuveriteľným výkonom! USB Type-C: budúcnosť pripojenie USB. Celý popis

195
195 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
165 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100002332032

Mesačne od:
19,50 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Nová skvelá PowerBank od firmy RidgeMonkey s neuveriteľným výkonom! USB Type-C: budúcnosť pripojenie USB.

Po obrovskom úspechu mnohými cenami ocenenej powerbanky RidgeMonkey Vault Dual Voltage Powerpack, si vám dovoľujeme predstaviť nový produkt RidgeMonkey Vault C-Smart, ktorý nastavuje ešte vyšší možnosti pre prenosné zdroje napájania! Navrhnutý tak, aby vyhovoval súčasným aj starším zariadením, Vault C-Smart umožňuje súčasne používať všetky štyri výstupné porty a je jedným z prvých prenosných zdrojov napájania, ktorý je vybavený technológiou USB-C.

 

S hlavnými svetovými výrobcami ako sú Apple, Samsung, Google a Microsoft, ktoré už široko využívajú konektor USB-C, už nehovoríme o novom vývoji, ale stanovujeme nový štandard! Vaul C-Smart je tiež vybavený technológiou USB Power Delivery (tiež známa ako USB PD), čo je nabíjací protokol, ktorý je ponúkaný exkluzívne pre USB-C a značne zvyšuje rýchlosť a bezpečnosť nabíjania smartphonov, tabletov a notebookov, ktoré sú vybavené rozhraním USB PD . S nabíjací energiou, až 45W dokáže nová PowerBank RidgeMonkey Vault-C-Smart nabíjať vaše USB zariadenie s podporou PD, až 9× rýchlejšie, než štandratná USB nabíjačka 5W.
Vďaka veľmi silnému sieťovému nabíjaciemu adaptéru USB-C PD plne nabijete vašu POWERBANKU RidgeMonkey Vault-C Smart priebehu niekoľkých hodín, čo je ideálne najmä pre krátke výlety mimo domova.

 

Kombinácia portu USB-C PD s dvojitými portami 5V 3A USB-A a cigaretovým výstupom 12V DC tvorí z nových powerbank RidgeMonkey najlepšie vybavený prenosný zdroj energie na trhu. Dostatočne kompaktné, aby sa vošiel do vrecka kabáta, dostatočne silný, aby vám mnohokrát nabil váš smartphone a dostatočne výkonný, aby nabil váš plne vybitý notebook za dve hodiny.

 

Špecifikácia:

RIDGEMONKEY VAULT C-SMART 42150mAH
Rozmery: 190mm x 110mm x 42mm
Hmotnosť: 850g
Kapacita: 13Ah @ 12v / 42,150mAh @ 3.7V
iPhone X / Galaxy S8 približný počet nabitie: 10–12
iPhone 8 / Galaxy A3 približný počet nabitie: 15–17


Parametre

Parametre produktu %1% %2%