Zico - Akčný set Rybársky čln BL320 + el.motor Turbo LX 50

Značka: Zico Náš kód: 100000679419

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Zico - Akčný set Rybársky čln BL320 + el.motor Turbo LX 50

Rada člnov BL určite poteší svojou kvalitou nielen každého rybára, ale aj ďalších priaznivcov, ktorí požadujú pohodlnú prepravu osôb alebo napríklad pre rodinnú dovolenku. Celý popis

1117.37
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100000679419

Mesačne od:
111,74 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Rada člnov BL určite poteší svojou kvalitou nielen každého rybára, ale aj ďalších priaznivcov, ktorí požadujú pohodlnú prepravu osôb alebo napríklad pre rodinnú dovolenku.

Člny sú vyrobené z vrstveného PVC s textilnou výplňou so zvýšenou odolnosťou voči oderu alebo mechanickému poškodeniu. Dodáva sa v základnej výbave s nožnou pumpou, Al veslami, lavičkou. Všetko je pre prepravu umiestnené v prenosnej taške. Člny disponujú špeciálnymi ventilmi pre rýchle nafúknutie a vyfúknutie (spätný chod pumpy). Tri komory zaručujú bezpečnosť pri prípadnom poškodení plášťa člna. Nafukovací kýl a pevné čelo umožňujú pri správnom rozložení osôb a náležitej sile motora dostať čln do klzu. Postranné bezpečnostná páska, materiál na opravu, úchyty na nosenie, obvodové lano, úchyty vesiel pre transport a hliníková podlaha s protišmykovou úpravou sú u tohto člna štandardom.

Jedny z najspoľahlivejších a pritom najlacnejších závesných motorov na našom trhu.
Táto nová rada motorov TURBO šetrí Vašu batériu (menšia spotreba), naviac Vám ukazuje stav napätie (V) vášho pripojeného akumulátora.
Počet rýchlostí vpred: 5
Počet rýchlostí vzad: 3
Maximálna váha lodi: 1300kg
Výška tyče: 1,05
Dĺžka batériových káblov: 2m
Hmotnosť motora: 8,5 kg.
1 rýchlosť: spotreba 11A, výkon 95W, ťah 8,2 lbs
2 rýchlosť: spotreba 12,6A, výkon 114W, ťah 10 lbs
3 rýchlosť: spotreba 22,5A, výkon 198W, ťah 20 lbs
4 rýchlosť: spotreba 25,2A, výkon 213W, ťah 23,4 lbs
5 rýchlosť: spotreba 47A, výkon 261W, ťah 39,8 lbs
Elektrické lodné motory vytvárajú na vrtuli rozdielny ťah, ktorý sa zvyčajne udáva v librách (1lbs zodpovedá 0,48kg). Označenie motorov TURBO obsahujú v sebe číselnú hodnotu, ktorá udáva ťah práve v librách, napríklad TURBO T40 má ťah na vrtuli 40 lbs. Predpokladom maximálneho využitia tohto ťahu a tým docielenie aj najväčší rýchlosti je ideálne umiestnenie a
nastavenie motora na vašom člna. To znamená aby sa vrtuľa nedostávala nad hladinu a pokiaľ možno os otáčania vrtule bola rovnobežná s pohybom lode. Okrem výkonu elektrického motora je ďalším veľmi dôležitým faktorom jeho spotreba. Na pohon nám v tomto prípade stačí jedna 12V batérie. (F12) Motor TURBO je veľmi ekonomický a jeho spotreba je zobrazená v tabuľke, je uvádzaná v Ampéroch (A). Všimnite si prosím, že je tu spotreba uvedená pre každú rýchlosť zvlášť. Kapacita batérie sa udáva v ampérhodinách (Ah) a na zistenie jej výdrže sa kapacita vydelí zodpovedajúce spotrebou udanú v tabuľke u daného motora s vami zvolenú rychlostí.Kladný kábel je vybavený poistkou, ktorá chráni vedenie a motor proti poškodeniu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka 320 cm
Šírka 152 cm
Farba