Bezdoteku Vyhrievané rukavice Savior celokožené pánske čierne veľ. XXL

Bezdoteku Vyhrievané rukavice Savior celokožené pánske čierne veľ. XXL

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Teplé ruky aj v niekoľkostupňová mrazu? Prečo nie ?! Predstavujeme špičkové profesionálne vyhrievané rukavice, ktoré vás ochránia pred omrzlinami pri práci v chladnom prostredí alebo pri zimných športoch. Celý popis
169 €
Partner: bezdoteku

Skladom u partnera 4 kusy

17.5.2021 - 19.5.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100025309125

Popis

Teplé ruky aj v niekoľkostupňová mrazu? Prečo nie ?! 

Predstavujeme špičkové profesionálne vyhrievané rukavice, ktoré vás ochránia pred omrzlinami pri práci v chladnom prostredí alebo pri zimných športoch. 

Tieto vyhrievané rukavice ocenia profesionáli, ktorí pracujú vonku v chladnom a mrazivom počasí a vyžadujú výnimočnú technológiu a spoľahlivosť. Tým je celokožené vyhotovenie so zabudovaným vykurovacím systémom skrytým v ohybných drátcích vnútri rukavíc. Batérie sú skryté vo vnútri manžiet a sú sotva postrehnuteľné. Ohrev rukavíc je extrémne rýchly a spotreba energie vzhľadom k výkonu nízka. Teplo možno nastaviť v troch režimoch od intenzívneho po nízky. V intenzívnom móde hrejú rukavice až 3,5 h, v strednom 7h a v nízkom 10 hodín v tepelnom rozpätí 40–65 ° C.

Rukavice sú vetruvzdorné, vykurovací systém je otrasuvzdorný a rukavice sú vhodné pre prácu vonku za každého počasia aj pre akýkoľvek outdoor šport a aktivitu – rybárčenie, poľovníctvo, lyžovanie, korčuľovanie, moto / CYKLOSPORT, trek či športové streľbu. Vnútorná vrstva z mikrovlákien thinsulate je dostatočne mäkká a priedušná, ruky zostávajú teplé, ale zároveň suché. Vhodné sú aj pre diabetikov a osoby trpiace zhoršenou krvnou cirkuláciou.

Ovládanie rukavíc je nadmieru jednoduché, tlačidlo pre výber intenzity je umiestnené na chrbte rukavice. Rukavice sú vodeodolné. Dobíjanie je jednoduché a rukavice sú celkovo úplne bezúdržbové. Rukavice sú k dostaniu v čiernom prevedení vo veľkostiach XS – XXL.

S unikátnymi celokoženým vyhrievanými rukavicami zažijete pohodlie pri jazde na motorke za každého počasia alebo pri vychádzke na snežnom skútri. Zima a mráz už nikdy nebudú stáť v ceste vašej práci a vašim voľnočasovým plánom.