VENUM Boxerské rukavice "Challenger 3.0", čierna/čierna 14oz

VENUM Boxerské rukavice "Challenger 3.0", čierna/čierna 14oz


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Rukavice určené na boxerské tréningy, sparringy či zápasy. Trénujte pohodlne a štýlovo. Stačí si vybrať tie správne. Celý popis

49.48
54,98 € Vrátane DPH
49,48 €
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100003701067

Popis

Popis produktu

Tieto boxerské rukavice sú výborná voľba. Majú výplň z peny trojnásobnej hustoty pre výborné rozloženie nárazu. Zmäkčia spätný ráz na dopadové plochy vašich úderov. Vlastnosti produktu:

  • Umelá koža
  • Pena s trojitou hustotou
  • Plne pripevnené palce
  • Zosilnené švy.
  • Zapínanie na suchý zips

Ako vybrať správnu veľkosť boxerských rukavíc? Veľkosti: 6oz 8oz 10oz 12oz 14oz 16oz Často krát sa stretávame s mylným i názormi že pri veľkej dlani je potrebné voliť veľké rukavice (vyššie OZ) a pri malej dlani (detskej, ženskej) je vhodné voliť nižšie OZ. Označenie OZ (unca) je označenie veľkosti výplne rukavíc. Tzn. veľkosti úderovej plochy (výplne), nie veľkosť vnútornej časti čiže priestoru na samotnú ruku. Vnútorná časť rukavice je vo svojej podstate rovnaká pri 10oz i napr.14oz- táto veľkosť sa mení naozaj minimálne. Samozrejme každý máme inú dlaň a veľkosť ruky, tento problém riešia bandáže. Bandáž slúži na ochranu ruky a jej spevnenie no i na to aby vhodným výberom dĺžky (2,5m, 3,5m, 4,5m, 5,5m) dostatočne vyplnila priestor medzi vašou rukou a rukavicou. Veľkosť rukavíc preto vyberáme podľa toho na aký účel rukavice chceme používať. Či na klasické tréningy, sparringy, iba na vrece či na zápasy. Na tréningy a sparringy je zvykom vyberať väčšie veľkosti (od 12oz, 14oz, 16oz,..), opodstatnenie je nasledovné: pri nácvikoch či sparringoch nie je nutné knockoutovať „súpera", na tréningu väčšinou vášho kamaráta či kamarátku a nie je nutné mať údery až také tvrdé ako napríklad pri zápase kde sa volí veľkosť menšia (10 oz), ide predsa o tréning. Ako sme už spomínali 10oz sú určené na zápasy, menšia výplň rovná sa tvrdšia rana, a to už sa v zápase počíta. Samozrejme 10oz rukavice sú využiteľné i ako voľba pre menších fighterov. Pre deti sa rukavice vyrábajú od 6oz.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba čierna
Veľkosť 14oz
Materiál umelá koža/pena