Creative Labs Creative Sound Blaster X7, čierna

Značka: Creative Labs Náš kód: 100010272542

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoVýpredajSplátky bez navýšenia

Creative Labs Creative Sound Blaster X7, čierna

Veľký ale, zato extrémne kvalitný DA prevodník vybavený USB konektorom a výkonným zosilňovačom zvuku, ktorý je určený pre profesionálnych hráčov alebo veľkých hudobných labužníkov. Použité boli len tie najkvalitnejšie komponenty, vrátane prvotriednych kondenzátorov Nichicon s ocenením Fine Gold. Celý popis

283.91
283,91 € vrátane DPHBežná cena: 377,09 €, Ušetríte 93,18 € (24 %)
Cena s MALL kartou:
253,91 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100010272542

Mesačne od:
28,39 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Creative Sound Blaster X7

Veľký ale, zato extrémne kvalitný DA prevodník vybavený USB konektorom a výkonným zosilňovačom zvuku, ktorý je určený pre profesionálnych hráčov alebo veľkých hudobných labužníkov. Nechajte si rozmaznávať vaše sluchové zmysly a rozmaznávajte sa počúvaním vernej hudby či už pri sledovaní obľúbeného filmu alebo hraní najrôznejších herných titulov. To všetko je zabalené do veľmi pôsobivého dizajnu, ktorý sa bude vynímať aj v moderne zariadenej kancelárii alebo obývacej izbe.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkonný zvukový procesor Sound Blaster

Pre zachovanie vernej kvality zvuku bol použitý  viacjadrový procesor, ktorý sa stará o rýchle spracovanie digitálneho signálu, ovládanie spracovania hlasu, spracovanie značkových efektov a dokonca aj o reštaurovanie zvuku. Zvuková karta je vďaka výkonnému čipu schopná produkovať verný zvuk od stereo signálu až po 5.1 kanálové audio v kvalite až 24-bitov/192 kHz. Použitá bola spoločne s procesorom patentovaná EMU32 zbernica, ktorá dokáže spracovávať až 32 zvukových prúdov naraz. Vďaka tomu boli docielené možnosti spracovania zvuku hneď z niekoľkých vstupov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nechajte sa rozmaznávať

Zatiaľčo sa užívatelia stále viac uchyľujú k výrobkom, ktoré sú vybavené vysokým rozlíšením obrazu, tak veľakrát zabúdajú, že aj kvalitný zvuk dokáže vykúzliť tú správnu atmosféru. Preto prichádza spoločnosť Creative s touto unikátnou zvukovou kartou, ktorá vám pomôže docieliť ultra verné podanie digitálneho zvuku. Audio signál vo vysokom rozlíšení je verne zachovávaný zo zdrojového súboru až do 100 W zosilňovača a ďalej ho už môžete počuť po pripojení slúchadiel alebo reproduktorovej zostavy.Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičkové komponenty

Stavba tohto zariadenia bola podriadená sluchu skutočných labužníkov a tak bolo pre tvorbu použité len to najkvalitnejšie z hudobnej brandže. Tým sú myslené napríklad prvotriedne kondenzátory Nichicon s ocenením Fine Gold, podporené uznávanými firemnými zvukovými technológiami. Výhodou je tiež možnosť prispôsobenia prístroja vaším potrebám, napríklad výmenou operačného zosilňovača, ktorý zreteľne ovplyvňuje výslednú textúru zvuku.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Špičková externá zvuková karta s DA prevodníkom a extra výkonným zosilňovačom s výkonom až 100 W. Prepojenie s počítačom je realizované pomocou klasického USB 2.0 rozhrania, alebo prostredníctvom bluetooth rozhrania verzie 4.0 a s podporou kodekov AAC a aptX, ktoré sa môžu pochváliť veľmi nízkou latenciou. Zahrnutý je aj Scout Mode, ktorý zabezpečí, že budete počuť súpera skôr než s klasickou zvukovou kartou. Výhodou je aj možnosť prepojenia s mobilným telefónom vybaveným USB host konektorom a operačným systémom Android alebo iOS. Výstup je realizovaný napríklad dvojicou 3.5 mm jack konektorov pre slúchadlá a zahrnutý je integrovaný mikrofón alebo vstup pre externý mikrofón.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Max. vzorkovacia frekvencia 192 kHz
Odstup signál / šum 123 dB
Prevodníky A/D a D/A 24 bit
Zbernica USB