AVerMedia AVerTV Mobile Android-T2

Značka: AVerMedia Náš kód: 100010273963

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoVýpredaj

AVerMedia AVerTV Mobile Android-T2

Malý a praktický DVB-T/T2 tuner pre príjem digitálneho televízneho vysielania na zariadeniach Android/PC/NB, pripojenie k portu microUSB. Celý popis

27.73

27,73 € vrátane DPHBežná cena: 33,91 €, Ušetríte 6,18 € (18 %)
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100010273963

Popis

Popis produktu

AVerTV Mobile Andriod-T2

AVerMedia AVerTV Mobile Android-T2 je miniatúrny DVB-T/T2 tuner H.264, ktorý prinesie na vaše Android zariadenia možnosť príjmu digitálneho televízneho vysielania. Tuner stačí zasunúť do microUSB portu, potom môžete jednoducho sledovať televízne vysielanie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výhody AVerTV Mobile Android-T2

  • Malý praktický design
  • Kompatibilný s OS Android a Windows
  • Nevyžaduje pripojenie k internetu
  • Súčasťou anténa s vysokým príjmom

Ľahké ovládanie

Stiahnite si zadarmo aplikáciu AVerTV Mobile II pre Android či AVerTV pre PC. Následne nepotrebujete žiadne pripojenie k internetu. Aplikácia automaticky detekuje DVB-T/T2 signál a vyhľadáva kanály, ktoré sú dostupné tam, kde sa práve nachádzate. Podporuje nahrávanie, EPG a bilingválne audio.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Anténa

Súčasťou balenia je exkluzívna anténa s vysokým ziskom, ktorá pomôže zosilniť príjem, obzvlášť pri vonkajšom využití. Môžete sledovať DVB-T/T2 TV, zatiaľ čo budete táboriť v lese, liezť po horách či relaxovať na pláži.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o malý a praktický DVB-T/T2 tuner pre príjem digitálneho televízneho vysielania na zariadeniach Android/PC/NB. Pre pripojenie vyžaduje microUSB port. Tuner podporuje príjem frekvencií 177.5–226.5 MHz (VHF) a 474–858 MHz (UHF). Súčasťou je anténa s vysokým ziskom. Minimálne požiadavky: Android zariadenia so štvorjadrovým procesorom, Android 4.2 a novšie, podpora USB OTG, podpora MPEG-2/MPEG-4/H.264/HD videa, podpora H.265 pre PC/NB, DVB-T/T2 pokrytie v mieste používania.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Prevedenie Externé
Konektor Micro USB
Určené pre Mobilné zariadenia