Tunturi Rotoped TUNTURI E80 Endurance

Tunturi Rotoped TUNTURI E80 Endurance

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Domáce až ľahko komerčné použitie, nosnosť 150 kg, hmotnosť stroja 48 kg, držiak na tablet či smartphone + držiak na fľašu, zotrvačník s hmotnosťou 14 kg, transportné kolieska, vyrovnávače nerovností podlahy. Celý popis
1 556 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5 kusov

10.10.2022 - 11.10.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu FITNESS STORE SK

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 8758587

Popis

Rotoped TUNTURI E80 Endurance

Rotoped TUNTURI E80 Endurance je trenažér vhodný do ľahko komerčného prostredia, pričom jeho špičkové komponenty zaručujú dlhú životnosť aj pri využití ťažšími osobami. Stroj za veľmi priaznivú cenu sa hodí aj na pravidelný kondičný tréning. Rotoped disponuje vynikajúcou mechanikou a kvalitnou ergonómiou rámu, takže si na ňom pohodlne zacvičia drobnejšie postavy aj osoby s vyššou postavou až do výšky 210 cm. Rotoped disponuje zotrvačníkom o celkovej váhe 14 kg a indukčným brzdným systémom, čo je veľmi presný systém z hľadiska merania a kontroly tréningu. Nosnosť stroja je max. 150 kg.

Elektronicky riadený odpor indukčnej elektromagnetickej brzdy (58 stupňov) a šliapania je úplne plynulé a tiché vďaka ťažkému 14kg zotrvačníku. Brzdná sila je riadená plynule elektronicky, neexistujú tu žiadne pohyblivé časti, ktoré by sa mohli opotrebovať, čo zvyšuje spoľahlivosť stroja. Trenažér disponuje bezpečnostným voľnobehom, takže v momente, kedy prestanete šliapať, vás stroj nenúti šliapať ďalej (ako je to napr. pri spinningových bicykloch).

Rozmer po zostavení: 102 × 59 × 158 cm (dĺžka x šírka x výška)

Trenažér je vybavený užitočnými vychytávkami ako napríklad držiakom na tablet na sledovanie obľúbeného seriálu počas cvičenia alebo držiakom na fľašu s vodou na dodržiavanie dôležitého pitného režimu.

Pri modeli TUNTURI E80 Endurance s prehľadným farebným 7" LCD displejom je programová ponuka veľmi bohatá. Na výber je tu 43 prednastavených tréningových programov, vrátane HRC programu riadeného podľa aktuálnej tepovej frekvencie a mnoho ďalších vychytávok (Fitness test, Recovery). Ak si chcete váš tréning naozaj užiť, prepojte rotoped s aplikáciami TUNTURI Routes, iConsole+ alebo KINOMAP – z vášho cvičenia sa tak stane nikdy nekončiaca zábava. Kto by si nechcel ráno prejsť napr. trať pretekárov Tour de France.

Počítač je vybavený prehľadným LCD displejom, ktorý počas tréningu zobrazuje základné hodnoty ako čas, rýchlosť, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, výkon a tepovú frekvenciu. Tepová frekvencia je dôležitým údajom počas cvičenia. Na zistenie aktuálneho srdcového tepu stačí chytiť multiúchopové riadidlá v miestach dlaňových snímačov (tzv. hand-pulse), kedy sa hodnota ukáže za malý okamih priamo na displeji a vy tak prispôsobíte intenzitu cvičenia, aby bol váš tréning čo najefektívnejší.

Funkcia RECOVERY (test fyzickej kondície) určí vašu aktuálnu fyzickú kondíciu vyhodnotením rýchlosti poklesu tepovej frekvencie bezprostredne hneď po dokončení tréningu.

HRC program (riadený podľa tepovej frekvencie) v závislosti na parametroch cvičenca sa automaticky počas jazdy reguluje záťaž pre udržanie vybraného pulzu vo vybranej zóne.

Computer modelu TUNTURI E80 Endurance je vybavený kondičným testom, tzv. VO2 MAX test, čo je ukazovateľ maximálneho množstva kyslíka, ktoré vaše telo dokáže využiť počas jednej minúty aktivity.

Meranie tepovej frekvencie prebieha prostredníctvom dlaňových snímačov tzv. hand pulzov. Ak chcete merať vašu tepovú frekvenciu s presnosťou EKG, vyberte si z našej ponuky bezdrôtový hrudný pás (5–5,4 kHz), vďaka ktorému budete mať svoj tréning naozaj pod maximálnou kontrolou.

Rotopéd je vybavený pohodlným plne nastaviteľným sedlom, ktoré je možné upraviť ako vertikálne, tak aj horizontálne. Sedlo si ľahko nastavíte priamo na mieru a navyše si môžete prispôsobiť aj sklon riadidiel, čo zaistí pohodlný tréning osobám rôznej výšky. Plastové pedále opatrené fixačnými remienkami (klipsnami) držia bezpečne chodidlo na šlapačke. Prednosťou modelu TUNTURI E80 Bike Endurance je nízky prah pri nastupovaní a zostupovaní vhodný pre osoby so zdravotným hendikepom.

Trenažér je vybavený transportnými kolieskami v prednej časti pre ľahké upratanie stroja po dokončení tréningu. Rotoped disponuje aj vyrovnávačmi nerovností podlahy pre maximálnu stabilitu pri cvičení.

Parametre rotopedu TUNTURI E80 Endurance:

Nosnosť trenažéra: 150 kg
Hmotnosť trenažéra: 48 kg
Spôsob využitia: domáci, ľahko komerčné
Brzdný systém: indukčná brzda (elektromagnet)
Regulácia záťaže: elektronická s možnosťou programov
Zotrvačníkový systém: 14 kg
Rozsah záťaže: 25 až 440 Watt
Rozmery stroja po zostavení (d. x š. x v.): 102 × 59 × 158 cm
Natavenie sedla: výškové, horizontálne
Nastavenie riadidiel: možnosť naklápania
Stredové zloženie: šliapací stred s ložiskami
Prevod zotrvačníka: plochý remeň s dopínacou kladkou
Voľnobeh zotrvačníka: s voľnobehom
Vyrovnanie nerovností podlahy: áno
Transportné kolieska: áno
Držiak na fľašu: áno
Držiak na tablet/smartphone: áno
Možnosť zloženia stroja: nie
Programy: 43 Prednastavených programov, HRC programy, Prednastavené profily trate, Recovery
Merané hodnoty: čas, rýchlosť, spálené kalórie, vzdialenosť, tep srdca, signalizácia prekročenia tepu, zobrazenie záťaže na displeji
Konektivita: Bluetooth pre aplikácie
Aplikácie: TUNTURI Routes, iConsole+, KINOMAP
Ušnou úpinkou: nie
Dlaňové senzory (hand pulsy): áno
Bezdrôtové hrudným pásom analóg 5kHz: áno
Bezrdrátovo hrudný pásom Bluetooth: nie
Typ displeja: LCD displej podsvietený farebný
Veľkosť displeja: 7 "
Napájanie: externý sieťový adaptér