Lucasová Charlotte: Počkajte si na happy end
13,90 €

11,95 €

Ella je presvedčená, že o kvalite príbehu rozhoduje jeho koniec. Svet je plný tragédií, načo sú nám ešte aj smutné príbehy? Hlavná hrdinka preto vymýšľa známym románom a filmom správne konce. Teda šťastné.


Walshová Rosie: Keby zavolal
12,90 €

11,09 €

Predstavte si, že spoznáte skvelého muža, strávite spolu sedem nádherných dní a zamilujete sa. Uveríte, že je to obojstranné. Akoby ste celý život čakali jeden na druhého. Pred odletom na plánovanú dovolenku vám sľúbi, že z letiska zavolá.


Caldwellová Christi: Škandalózna hra
11,90 €

10,23 €

Vďaka starším súrodencom lady Penelope Tidemorová vie, čo je škandalózna povesť, ale ona túži po romantickej láske a slušnom ženíchovi. Všetkým chce ukázať, že na rozdiel od bratov a sestier je vychovaná dáma zasluhujúca úctu.


Centerová Katherine: Ako odísť
11,90 €

10,23 €

Keď sa vám zrúti život, dokážete začať odznova?

Mladá a krásna Margaret mala pred sebou žiarivú budúcnosť. Tešila sa z úžasného priateľa, vysnívanej práce. Dokonalý život mala na dosah.


Keelandová Vi: Žiadnu lásku, len sex
11,90 €

10,23 €

Osem týždňov neviazaného sexu? Čo tým stratí?

Môj vzťah s Hunterom sa začal takto: Stretli sme sa na svadbe. Celú noc sme po sebe vrhali pohľady. Jeho drzé, oplzlé reči by ma inokedy odradili, no z nepochopiteľného dôvodu sa stal presný opak.


Steelová Danielle: Milenka
11,90 €

10,23 €

Krásnu Natashu Leonovú si v mrazivých moskovských uliciach všimne ruský miliardár Vladimir Stanislas. Vezme ju pod ochranné krídla a zahrnie nevídaným luxusom.


Steelová Danielle: Nebezpečná hra
11,90 €

10,23 €

Známa televízna reportérka Alix Phillipsová sa vyhýba guľkám a porušuje pravidlá len preto, aby prinášala horúce správy o nepokojoch v Amerike či demonštráciách v uliciach Teheránu.


Whelanová Julia: Rok v Oxforde
11,90 €

10,23 €

Voľba je ťažká

Eleanor je cieľavedomá mladá žena, ktorá prichádza zo Štátov do Oxfordu s veľkými očakávaniami. Anglicko pre ňu predstavuje očarujúci, no zároveň odlišný svet, než na aký je zvyknutá.


Carlanová Audrey: Posvätný pokoj
10,90 €

9,37 €

Tantrická joga pomáha telu, mysli a duši spojiť sa s partnerom s takou intenzitou, akú človek pri bežnom vzťahu nezažije. Je zmyselná a vhodná pre ľudí, ktorí skutočne v niečo veria. Amber St. Jamesová nevie, v čo veriť.


Pagánová Camille: Ži, kým sa dá
10,90 €

9,37 €

Neúspešný spisovateľ James Hernandez sa zoznámi s poetkou Louisou „Lou“ Bellovou a je presvedčený, že stretol lásku svojho života. Má to však háčik: Lou je zasnúbená s jeho najlepším priateľom Robom.


Renshawová Winter: Absint
9,90 €

8,51 €

Na displeji sa zobrazovalo meno „Absint“. Ja som ju však poznal ako podmanivý hlas v telefóne, s ktorým som neskoro do noci viedol debaty o Proustovi a Hemingwayovi, kde-tu pretkané necudnými… rozhovormi. Nikdy sme sa nestretli.


Rileyová Alexa: Jedine tvoja
9,90 €

8,51 €

Mallory a Miles si naplno užívajú svoju lásku a chystajú zásnuby. Paige, Mallorina priateľka a Milesova nevlastná sestra, prežila ťažké detstvo aj mladosť. Vyrastala v chudobe a na vlastné oči videla, čo jej otec urobil matke.


Rileyová Alexa: Navždy spolu
9,90 €

8,51 €

Jordan Chen je uzavretý muž, nerád na seba upozorňuje. Dozerá na bezpečnosť v technologickom oddelení spoločnosti Osbourne, má železné zovretie a tvrdú ruku. V práci sa s nikým príliš nekontaktuje, až kým nestretne krásnu Jay.


Youngová Samantha: Iskrenie
8,90 €

7,65 €

Manželia Nate a Liv si zariadili príjemný život, bývajú v peknom dome, majú dve krásne dcéry a zamestnanie, ktoré ich napĺňa. Z ich vzťahu sa však rokmi vytratila spontánnosť a vášeň. Liv je presvedčená, že pre Nata už nie je atraktívna.


Reizin P. Z.: Šťastie pre ľudstvo
13,90 €

11,95 €

Aiden je inteligentný, pozorný, rozhľadený. Prečítal všetky knihy a videl všetky filmy. Ide totiž o veľmi komplikovaný a dosť drahý počítačový softvér. Skrátka, o hlasového asistenta, ktorý má komunikovať s ľuďmi a riešiť ich problémy.


Youngová Samantha: Mesačné svetlo na Nightingale Way
13,90 €

11,95 €

Logan dva roky platil za chyby, ktorých sa v minulosti dopustil, ale teraz je pripravený na nový začiatok. Má skvelý byt, dobrú prácu a množstvo žien, ktoré odvádzajú jeho pozornosť od minulosti.


Bennettová Catherine: Len nie láska nebeská
12,90 €

11,09 €

Dvadsaťsedemročná Emma pracuje v televízii. Má však oveľa menej atraktívne a vzrušujúce zamestnanie, než by sa mohlo zdať, aj keď už nevarí kolegom čaj a nevynáša smeti, ale pracuje ako druhá asistentka režiséra.


Greenwoodová Bryn: Všetko príšerné aj krásne
12,90 €

11,09 €

Krásne romantický, silný, ale aj mierne provokatívny príbeh lásky medzi dvomi celkom rozdielnymi ľuďmi. Wavy je dcéra drogového dílera a psychicky nevyrovnanej, citovo labilnej ženy.


Rimmerová Kelly: Keď som ťa stratila
12,90 €

11,09 €

Molly je dcéra multimilionára, Leo zasa novinár, ktorý vyšiel z chudobných pomerov, no tvrdou prácou si vybudoval kariéru a presadil sa ako vojnový korešpondent. Keď stretne Molly, obaja sa do seba zaľúbia a vezmú sa aj napriek nesúhlasu jej rodiny.


Wilderová Jasinda: Madam X - Odhalenie
12,90 €

11,09 €

Volám sa Madam X. Moja minulosť je kdesi zamknutá. Moja prítomnosť je v tejto pozlátenej klietke…

Madam X žije izolovaná v apartmáne, ktorý patrí jej milencovi a strážcovi Calebovi.


Keelandová Vi: Egomaniak
11,90 €

10,23 €

Mladá psychologička Emerie sa práve udomácňuje vo svojej novoprenajatej newyorskej kancelárii, keď ju prepadne akýsi chlap. Emerie ho považuje za vlamača, no vysvitne, že tým nepozvaným hosťom je v skutočnosti ona.


Steelová Danielle: Apartmán
11,90 €

10,23 €

Vzrušujúci a zároveň dojemný príbeh štyroch mladých žien, ktoré osud náhodou zvedie dohromady v kritických chvíľach ich života.


Steelová Danielle: Čaro
11,90 €

10,23 €

Večera v bielom je hymnus na priateľstvo, na radosť, na eleganciu, je to óda na nádherné parížske pamiatky.


Steelová Danielle: Vyznamenanie
11,90 €

10,23 €

V roku 1940 obsadí nemecká armáda Francúzsko a šestnásťročná Gaëlle sa stáva svedkom vojnových hrôz. Jej najlepšiu priateľku Rebeku Feldmannovú aj s rodinou deportujú a v Gaëllinom rodnom dome sa usídlia Nemci.


Wilderová Jasinda: Madam X - Vyhostenie
11,90 €

10,23 €

Volám sa Madam X. Moja minulosť je kdesi zamknutá. Moja prítomnosť je v tejto pozlátenej klietke…

Isabel prežila zložitú minulosť a v jej živote sú dvaja mocní muži, Caleb a Logan.


Kleypasová Lisa: Neodolateľný pokušiteľ
10,90 €

9,37 €

Väčšina mladých aristokratiek sníva o vydaji, no lady Pandora Ravenelová má iné plány. Ambiciózna krásavica radšej tvorí spoločenské hry na predaj, než aby vychutnávala londýnsku plesovú sezónu a lovila ženícha.


Carlanová Audrey: Večná vášeň
10,90 €

9,37 €

Učiteľka jogy Genevieve Harperová nesie na pleciach obrovské bremeno. Po tragickej nehode rodičov sa stará o dvoch súrodencov a robí, čo môže, aby vyžila. Hoci má len dvadsaťštyri rokov, vôbec nemá čas na mužov…


Rileyová Alexa: Pre ňu všetko
10,90 €

9,37 €

Mallory Sullivanová začína nový život. Vysokú školu dokončila s výbornými výsledkami a vďaka tvrdej práci a odhodlaniu sa dostala na jednu z najprestížnejších stáží v USA. Kedysi vyrastala v sirotinci a o takomto živote mohla len snívať.


Wardová Penelope: Milovaný nevlastný brat
10,90 €

9,37 €

Keď sa k nám v poslednom ročníku strednej nasťahoval môj nevlastný brat Elec, netušila som, že je až taký arogantný kretén. Štvalo ma, že si na mne vylieva zlosť pre otca. Štvalo ma, že si k nám vodí dievčatá.


Renshawová Winter: Dokonalá ilúzia
9,90 €

8,51 €

Tridsiatnik Hudson Rutherford potreboval snúbenicu. Jeho bohatí rodičia mu chceli za nevestu vnútiť akúsi rozmaznanú dedičku hotelového impéria, čo ohrozovalo jeho pôžitkársky a záletný životný štýl.


Eberlenová Kate: Kde si?
14,90 €

12,81 €

Dnes je prvý deň zvyšku tvojho života. Tess nedokáže pustiť z hlavy motto namaľované na ozdobnom tanieri, ktorý leží na poličke doma v kuchyni, ani keď je s najlepšou kamarátkou vo Florencii na posledných, priam idylických letných prázdninách.


Jonesová Lisa Renee: Žiadne tajomstvá
13,90 €

11,95 €

Vo štvrtom vzrušujúcom pokračovaní erotickej série od autorky bestsellerov Lisy Renee Jonesovej sa vzťah Chrisa a Sary vyrieši a vtiahne nás hlbšie do Markovho príbehu.


McHughová Gail: Pulz
13,90 €

11,95 €

Ale ten sud strelného prachu, na ktorom sedíš, ťa nakoniec zabije. Zabije ťa… zabije ťa… Zabije… ťa.


Moyesová Jojo: Predtým ako som ťa poznala
13,90 €

11,95 €

Lou Clarková vie všeličo. Vie, že jej otec si ťažko hľadá prácu, vie, koľko krokov treba prejsť od autobusovej zastávky k rodičovskému domu. Vie, že sa jej páči práca v bistre, a vie, že možno neľúbi svojho priateľa Patricka, oduševneného športovca.


Probstová Jennifer: Hľadanie podmanivej krásy
13,90 €

11,95 €

Lekárka a budúca chirurgička Genevieve MacKenzieová si naplánovala vlastnú veľkolepú svadbu do posledného detailu – až na to, že len pár minút pred tým, než má vysloviť áno primárovi oddelenia a neodolateľnému mužovi snov, nevesta vyskočí von oknom..


Youngová Samantha: Hrdina
13,90 €

11,95 €

Alexa Hollandová vždy pokladala svojho otca za hrdinu, ale iba do chvíle, keď odhalí, že ona a jej matka nie sú jeho jedinou rodinou. Zrazu sa zrútia všetky jej istoty, a preto chce od základov zmeniť svoj život.


Higginsová Kristan: Ženíchov svedok
12,90 €

11,09 €

Hlavná hrdinka Faith Hollandová sa po dlhoročnej známosti má vydávať za Jeremyho, lenže jej nastávajúci v kritickej chvíli prezradí prítomným svoje tajomstvo.


Probstová Jennifer: Hľadanie dokonalej lásky
12,90 €

11,09 €

Kennedy Ashová je jedna z trojice atraktívnych majiteliek zoznamovacej agentúry Kinnections sídliacej vo Verily neďaleko New Yorku a má na starosti marketing.


Probstová Jennifer: Hľadanie vytúženého dňa
12,90 €

11,09 €

V malebnom mestečku Verily v tesnom susedstve NewYorku sa Kate Seymourovej a jej dvom najlepším priateľkám a spoluzakladateľkám zoznamovacej agentúry Kinnections nesmierne darí. No Kate nie je len úspešnou majiteľkou agentúry.


Rimmerová Kelly: Spoznal som ťa bosú
12,90 €

11,09 €

Lilah a Callum sa náhodne stretnú na trajekte, ktorým každé ráno chodia do práce. Ani jeden z nich nie je už vo veku tínedžera a ani jeden z nich neverí na lásku na prvý pohľad, ani na šťastné konce „až naveky“.


Robinsonová Lucy: Deň, keď sme zmizli
12,90 €

11,09 €

Kate a Annie majú svoje tajomstvá, s ktorými sa vyrovnávajú každá po svojom. Annie Mulhollandovej na jej siedme narodeniny zomrela mama a stál za tým muž. V dospelosti sa preto uzavrela pred mužmi zo strachu, že sa jej stane čosi podobné.


Wilderová Jasinda: Alfa
12,90 €

11,09 €

Keď sa to stalo prvý raz, pripadalo mi to ako zázrak. Účty sa mi kopili a dosahovali takú výšku, akú by sa mi nikdy nepodarilo splatiť. Za mamu v sanatóriu, bratovo školné, moje školné, nájomné, elektrina. Všetko ležalo na mojich pleciach.


Wilderová Jasinda: Omega
12,90 €

11,09 €

Prípravy na svadbu Valentina Rotha a Kyrie St. Clairovej sú v plnom prúde. Zaľúbenci spolu so svojimi najbližšími priateľmi si nájdu útočisko na nádhernom ostrove, aby tu strávili krásne chvíle plné lásky a vášne.


Youngová Samantha: India Place
12,90 €

11,09 €

Niektoré činy sa neodpúšťajú. Predovšetkým v láske.

Hannah videla Marca naposledy pred piatimi rokmi. Bol jediný muž, ktorého milovala, a jediný, s ktorým strávila noc.