A.S. Création Vliesové tapety 30276-1 Esprit 11

Značka: A.S. Création Náš kód: 100000762181

Partnerský predaj

A.S. Création Vliesové tapety 30276-1 Esprit 11

Kreatívne a moderné vzory z kvalitných materiálov dodávajú stenám originalitu. Katalóg Esprit 11 je inšpirovaný ročnými obdobiami. Celý popis

23.5

23,50 € vrátane DPH

Náš kód: 100000762181

Popis

Popis produktu

Tapety Esprit 11 – originálne a nápadité

Kreatívne a moderné vzory z kvalitných materiálov dodávajú stenám originalitu. Katalóg je inšpirovaný ročnými obdobiami. Prebúdzajúca sa jar v sviežich farbách s jasnými kontúrami. Krásny letný deň pri jazere a prenikavé slnečné svetlo. Handmade je stále v móde a s ním aj príjemné svetlé odtiene fialovej. Krehké a jemné kryštály snehu vytvárajú zaujímavé vizuálne efekty. Originálne tapety Esprit 11 sú vhodné do obývacích priestorov a do izieb pre mladých.

Kolekcia tapiet Esprit vznikla na základe spolupráce s A.S. Création a návrhármi tejto módnej svetovej značky. Prezentuje súčasné a modné trendy bývania, kde dizajnové tapety ponúkajú výrazné efekty na stenách.

Informácie o tapete z katalógu Esprit 11:

Vlastnosti tapety:
Tapeta je vyrobená z kvalitných materiálov vláknitej buničiny – VLIES. Materiál je zárukou stálofarebnosti, pevnosti a dlhej životnosti. Vzory a farebné kombinácie tapiet vytvoria v interiéri jedinečný dizajn a novú atmosféru.

Lepenie vliesovej tapety:
Lepenie vliesovej tapety je veľmi jednoduché a nenáročné. Postup pri lepení nájdete v návode.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba Biela, Ružová
Vzor Grafické vzory
Rozmer 0,53 m x 10,05 m
Raport 0 cm
Povrch Hladký, Vystupujúci vzor
Materiál Vlies