York Rohožka Stones 45x75 cm
15,30 €

Veľmi pekná rohožka York Stones s motívom kameňov je ideálna a zároveň funkčným doplnkom vchodových dverí. Skvele absorbuje špinu, zanecháva vašu obuv čistú a zároveň je jednoduchá na údržbu.


Westside Odkvapkávač na topánky
7,49 €

5,70 €

Plastový odkvapkávač na topánky Westside nájde uplatnenie v každej domácnosti predovšetkým v zimnom a daždivom počasí. Možno ho ľahko vyliať a umyť a vaša podlaha v predsieni tak bude čistá a suchá.


York Rohožka Checker 40x60 cm
7,60 €

York Checker je nepostradatelná rohožka před každý vchod do domu, kanceláře či obchodu v moderním designu. Skvěle absorbuje nečistoty i vodu, takže Váš interiér zůstane čistý a uklizený.


York Rohožka Classic 35x53 cm
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchá a univerzálna rohožka York v praktickom čiernom prevedení by nemala chýbať pred žiadnym vchodom. Dobre čistí obuv a ešte lepšie sa udržuje, pretože ju možné povysávať alebo umyť.


Westside Rohožka 40 x 60 cm
6,90 €

Jednoduchá ale praktická rohožka o rozmere 40 × 60 cm by nemala chýbať pred žiadnym vchodom. Zaistí vám čistú podlahu a to najmä v období jesene a zimy, kedy je najviac nepriaznivé počasie.


Westside Rohožka 60 x 80 cm
9,20 €

Veľká rohožka s rozmermi 60 × 80 cm zamedzí vniknutiu takmer každej špiny do domu, preto by nemala chýbať pred žiadnym vstupom. Jej univerzálne prevedenie bude vhodné pre každý typ domu.


York Rohožka polkruh 50 x 80 cm
12,55 €

10,70 €

Praktická rohožka York má florálne vzory a polkruhový tvar, takže pôsobí dekoratívne pred každými dverami. Dobre sedí a nešmýka sa vďaka gumovému materiálu spodnej časti a absorbuje nečistoty.


Čistiaca rohožka s extra savosťou 70x47 cm
18,45 €

15,30 €

Rohožka s extra savosťou je ideálnym pomocníkom najmä v jesennom a zimnom období. Ihneď zachytí nečistoty a vodu a to bez utierania nôh. Nekĺzavá zadná strana zaisťuje bezpečné použitie.