Sports Rohlíkové boilies špeciál 12/16mm Melasan

Sports Rohlíkové boilies špeciál 12/16mm Melasan

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rohlíkové boilies špeciál sú v dvoch veľkostiach a dvoch farbách v jednom balení. Majú dvojité dipovanie a výraznejšie farbivo na prírodnej báze. Práškový dip má navyše anglickú vločku. Ideálne na lov kaprov, amurov a veľkých bielych rýb. Celý popis
2,50 €
Vrátane DPH
Partner: SPORTS

Skladom u partnera 5+ kusov

3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100043769044

Popis

Rohlíkové boilies špecíal

– rohlíkové boilies ( rohlíkače ) mix 12 a 16mm veľkostí s dvomi farbami, niektoré arómz sú ešte zvýraznené patričnou múčkou.
Pôvodná a zaručená receptúra. Vždy čerstvé!

Teraz rohlíkové boilies navyše s:

  • dvojité dipovanie boilies pre výraznú dlhodobú vôňu
  • výraznejšie farbivo rohlikačou na prírodnej báze
  • k boilies práškový dip s indianskou vločkou
  • guličky boilies dvoch veľkostí v jednom balení


Rohlíkové boilies špeciál dve farby v dvoch veľkostiach.

Rožkové boilies špeciál sú najčastejšie používané. Boilies sú dodávané vo veľkom počte atraktívnych aróm ako sú napríklad losos, belachan, kaviar,…
Rohlíkové boilies (rožkové)štandard vyhovujú vysokým požiadavkám rybárov(nerozväzovanie šnúrok, dlhá životnosť, atraktívna aróma, veľký obsah chuťových stimulátorov).

Pre ešte väčšiu efektivitu je možné rohlíkový boilies nadipovať, zaliať v Imapact Booster od Tandem Baits (neobsahuje vodu) – nerozpúšťa boilies, boilies nemäkne. Následne vložiť do Impact Púder Dip od Tandem Baits. Potom získate tú pravú neodolateľnú nástrahu, ktorá nenechá v kľude ani ryby tých najväčších katagórii. ideálne pre lov kapra, bielej ryby, amura,…)

Rohlíkové boilies – použitie:

Rohlikove boilies je veľmi kvalitná nástraha na chytanie kaprovitých rýb s vysokým obsahom chuťových stimulátorov, ktoré sa postupne uvoľňujú. Rožkové (rohlíkové) boilies patria medzi nástrahy, ktoré sa rýchle a jednoducho prichytávajú na háčik.