Sports Rohlíkové boilies extrem carping 18mm Cesnak

Sports Rohlíkové boilies extrem carping 18mm Cesnak

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Extra tvrdé rohlíkové boilies vo veľkosti 18mm, majú dvojité dipovanie a natural farbivo. Postupne sa z boilies stáva Pop Up nástraha. Ideálne na lov kapra, amura alebo veľkých pleskáčov. Celý popis
2,99 €
Vrátane DPH
Partner: SPORTS

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100040434944

Popis

ROHLIKÁČE séria EXTREME CARPING

– rohlíkové boilies priemeru 18mm s maximálnym vytvrdením.
Super vlastbosťou rohlíkových boilies Extreme Carping je že po nahodení najaký čas ležia na dne a potom postupne sa z nich stáva vavážená boilies – vznášajúce boilies a v závere sú plávajúce!

Pôvodná a zaručená receptúra. Vždy čerstvé!

Teraz rohlíkové boilies navyše s:

  • dvojité dipovanie boilies pre výraznú dlhodobú vôňu
  • výraznejšie farbivo rohlikačou na prírodnej báze
  • k boilies práškový dip s indianskou vločkou

Rohlíkové boilies EXTREME CARPING sú maximálne vytvrdené aby odolali ataku malých ryb do príchodu veľkých rýb.
Rožkové boilies EXTREME CARPING sú najčastejšie používané pre lov kapra, amura a veľkých pleskáčov. Boilies sú dodávané vo veľkom počte atraktívnych aróm ako sú napríklad cesnak, robin red,…
Rohlíkové boilies (rožkové)štandard vyhovujú vysokým požiadavkám rybárov(nerozväzovanie šnúrok, dlhá životnosť, atraktívna aróma, veľký obsah chuťových stimulátorov).

Pre ešte väčšiu efektivitu je možné rohlíkový boilies nadipovať, zaliať v Imapact Booster od Tandem Baits (neobsahuje vodu) – nerozpúšťa boilies, boilies nemäkne. Následne vložiť do Impact Púder Dip od Tandem Baits. Potom získate tú pravú neodolateľnú nástrahu, ktorá nenechá v kľude ani ryby tých najväčších katagórii. ideálne pre lov kapra, bielej ryby, amura,…)

ROHLIKÁČE séria EXTREME CARPING  – použitie:

Rohlikove boilies je veľmi kvalitná nástraha na chytanie kaprovitých rýb s vysokým obsahom chuťových stimulátorov, ktoré sa postupne uvoľňujú. Rožkové (rohlíkové) boilies patria medzi nástrahy, ktoré sa rýchle a jednoducho prichytávajú na háčik.