Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)

Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)

Zábavná multigeneračná spoločenská hra pre celú rodinu – nová verzia s viacerými výrazmi CZ/SK verzia Celý popis
24,99 €
Vrátane DPH
22,90 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na 2 predajniach
Predajne
 
7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 122847

Popis

Jedna z najobľúbenejších rodinných spoločenských hier. Ak chcete popojít figúrkou po hernom pláne, musíte spoluhráčom do časového limitu oznámiť pojem, ktorý ste si vytiahli na kartičke. Máte ale vždy stanovený aj spôsob, akým musíte onen pojem oznámiť – kresbou, pantomímu alebo opisem inými slovami tak, aby ich spoluhráči spoznali. Ruky a nohy sa musí zapojiť do hry. Rodinná spoločenská hra Activity je ábavná tak v troch, tak aj vo väčšej skupine hráčov, treba o 16 ľuďoch. Pravidlá sú jednoduché a zrozumiteľné, napriek tomu Activity patrí medzi najväčšie hity posledných rokov a stáva sa klasikou.

Pojmy sa vysvetľujú pomocou kreslenia, odpisu alebo pantomímy a spoluhráči ich musia uhádnuť. Ak má byť pojem nakreslený, nesmie sa pri tom hovoriť ani gestikulovať. Kresba nesmie obsahovať písmená ani čísla. Pri odpisu musí byť pojem opísaný slovne, ale nesmie byť pri tom použité slovo samotné, ani jeho koreň alebo odvodené formy. Keď má byť pojem vyjadrený pantomimické, nesmie sa pri tom hovoriť ani ukazovať na akékoľvek predmety.

Hru Activity vymysleli dva manželské páry z Rakúska – Ulrika a Paul Cattyovi a Maria a Hans Führer. Schádzali sa v malej dedine v Štajersku a strašne sa nudili. Preto si vymysleli hru, ktorá sa rýchlo vysvetľuje, ľahko hrá, pri ktorej sa hráči veľa nasmejete a ktorá sa nakoniec ukázala ako veľmi úspešná. Podporuje rozvoj pohotových reakcií a schopnosť slovného i mimoslovního vyjadrovania. Doba hrania približne 60 minút.

Hra obsahuje 440 kariet sa 6 pojmy (celkom 2640 pojmov), 1 herný plán, 1 presýpacie hodiny, 4 figúrky, pravidlá hry.

Video

Piatnik Activity