EFKO RODINKA HURVÍNEK - spoločenská hra

Značka: EFKO Náš kód: 1080485

Novinka

EFKO RODINKA HURVÍNEK - spoločenská hra

Zábavná strategická hra pre deti, kde vyhráva ten, kto ako prvý zoskupí rodinku – Hurvínka, Máničku, Spejbla, Bábinku a Žeryka. Táto hra je určená pre deti od 4 rokov a učí deti sústrediť sa na hru. Zažite s Hurvínkom a jeho rodinou veľa zábavy. Celý popis

9.55

9,55 € vrátane DPH

Kedy bude tovar u vás?

Tovar je na sklade v našom distribučnom centre a teda pripravený na okamžitú expedíciu k vám.

Doručenie dopravcom :22.01.2019
Osobný odber :21.01.2019

Dopravca: Uvedený termín platí pre Expresnú dopravu, pri objednaní do 9.00 h. Pokiaľ zvolíte Dopravu zadarmo, tovar Vám doručíme do 2 – 6 nasledujúcich pracovných dní.
Osobný odber: Pri odoslaní objednávky do 20:00 h Vám tovar doručíme už nasledujúci pracovný deň.

Popis

Popis produktu

Cieľ hry je umiestniť všetky svoje žetóny podľa pravidiel na hrací plán a postupne ich presúvať tak, aby sa nakoniec nachádzali všetky na susediacich poliach – teda na poliach, ktoré sa aspoň rohom dotýkajú.

Hra končí vo chvíli, keď sa niektorému z hráčov podarí umiestniť všetky svoje žetóny tak, aby bola celá rodina „pokope“. Teda aby všetkých päť žetónov stálo na poliach, ktoré sa navzájom aspoň jedným rohom dotýkajú (viď obrázok). Ak hrajú viac ako dvaja ľudia, môžu sa hráči dohodnúť, že víťazstvom jedného z nich hra nekončí. V takom prípade zostávajú žetóny víťaza na hracom pláne a ostatné dohrávajú podľa pravidiel súboj o druhé, prípadne tretie miesto.

Varianty:

  • Zrýchlenie (pre mladších hráčov) – je možné stanoviť, že k výhre stačí, aby sa dotýkali len pole štyroch členov rodiny (pri bleskovej partii iba troch).
  • Predĺženie (vhodné pri stratégii) – je možné stanoviť, že k výhre je potrebné, aby sa pole členov rodiny dotýkala aspoň jednou stranou (nestačí rohom).
  • Stratégia – hráč sa v pokročilom štádiu hry môže zriecť hodu kockami, a namiesto toho zahrať jedným zo svojich žetónov tak, že preskočí ľubovoľný žetón (i svoj) na susednom poli, ak je hneď za ním takisto voľné pole, na ktorom svoj žetón položí . Preskočený žetón zostáva na hracom pláne. Týmto spôsobom môže skákať viackrát – ak môže, ale vždy hrá len jedným svojim žetónom a každý z jednotlivých skokov musí byť iba cez jeden žetón.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 4 rokov
Počet hráčov 1+
Približná doba hrania do 30 minút

Alternatívne produkty

PEXI Hra školou Nájdi mamičku kreatívna hra
8,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Nájdi mamičku je zábavná skladačka, s ktorej pomocou sa deti naučia poznávať a správne pomenovať bežné zvieratá. Úlohou je nájsť mláďatku mamičku, tvar kartičiek deťom napovie. Hra rozvíja jemnú motoriku.


DINO Cars 3: Piston cup race
10,24 €

8,94 €

Akcia

Než ich necháte riadiť vlastné auto, uplynie ešte veľa času. Búrlivú atmosféru pretekov formúl ale môžu vaše milé deti zažiť už teraz. Kúpte im autíčkovú verziu obľúbeného „člobrda“. Herný plán s pretekárskym okruhom je doplnený farebnou hracou kockou s obrázkami miesto bodov.


ADC Blackfire Ligretto - ČERVENÁ
8,40 €

Akčná a zábavná kartová hra. Ligretto Modrá je farebným variantom populárnej hry Ligretto. Hráči sa snažia zbaviť svojich kariet čo najrýchlejšie a vyložiť ich na stôl, avšak pretože hrajú všetci naraz, o napätie nie je núdza.


Mac Toys Kdo jsem?

Mac Toys Kdo jsem?

Hodnotenie: 5
9,21 €

7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná společenská hra pro dvě osoby. Pokládej otázky a snaž se uhodnout kdo jsem. Cílem hry je odhalit vybranou postavu spoluhráče. Vyhrává hráč, který jako první odhalí 5 postav správně. Hra je vhodná pro děti od 6 let.


Mindok 50 prírodných experimentov
7,36 €
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Poďte s nami von. Záhrada, les i park sú plné úžasných tajomstiev. S našou sadou kariet môžete začať od základov. Vyrobte si svoje vlastné pero na písanie, spoznajte, ako pijú kvety a staňte sa výrobcom originálnych parfumov a veľa ďalších zábavných experimentov.