Kenwood KVL4170S CHEF XL

Kenwood KVL4170S CHEF XL

Kuchynský robot Kenwood KVL4170S CHEF XL s veľkou nerezovou nádobou s objemom 6,7 litra, precíznou kontrolou rýchlosti a kovovými metlami. Vo výbave tohto modelu nájdete mlynček na mäso a sklenený mixér s objemom 1,6 l. Celý popis
554,73 €
Vrátane RP a DPH
339 €
-38%
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1028172

Popis

HLAVNÉ PREDNOSTI

  • Tento kuchynský robot sa stane šéfom v každej kuchyni, kde je potreba pár rúk naviac. Vďaka XL kapacite pracovnej nádoby 6,7 l zastane aj veľké víkendové varenie a pečenie, ale v kuchyni ho môžete zamestnať pokojne každý deň. Vďaka kovovej konštrukcii a odolnému 1200W motoru si hravo poradí s každou kuchárskou výzvou a bude vám slúžiť dlhé roky.

Precízna kontrola rýchlosti

  • Elektronická kontrola rýchlosti má 6 rýchlostných stupňov, ktoré na seba plynulo nadväzujú, takže nárast otáčok je pozvoľný a lepšie sa tak kontroluje. Robot disponuje tiež pulznou rýchlosťou, ktorá vyvinie maximálnu rýchlosť v okamihu, a využijete ju napríklad pre mixovanie v prídavnom mixéri.

Extra veľká pracovná nádoba

  • CHEF XL je vybavený veľkou 6,7l nerezovou misou, v ktorej zvládnete vyšľahať sneh z 16 bielkov a zamaskovať na cesto z 2,6 kg múky. Rovnako dobre si ale poradí aj s oveľa menším objemom surovín. Stačí si dobre výškovo nastaviť miešacie nástroje a ľahko v mise vyšľaháte aj dva bielky.

Kovové metly

  • Robot je vybavený 3 metlami, ktoré si hravo poradia so špecifickými úlohami. Balónová šľahacia metla vďaka svojmu tvaru dostane do zmesí veľké množstvo vzduchu, takže šľahačka alebo sneh z bielkov sú za chvíľku tuhé a nadýchané. K-metla je ideálna pre ľahké cesta, ktorými vďaka svojmu tvaru ľahko prechádza a premiešava ich. Hnetací hák je tvarovaný tak, aby dobre prepracoval tuhé kysnuté cestá, takže už nikdy nebudete musieť túto ťažkú prácu robiť ručne.

1 robot 20+ nástavcov 100 možností

  • K robotu možno ďalej dokúpiť a pripojiť celkovo viac ako 20 nástavcov a vytvoriť z neho tak skutočne multifunkčného kuchynského pomocníka. Vyberať je možné z nástavcov na odšťavovanie, krájanie kociek, prípravu domácich cestovín, zmrzliny apod.

Vo výbave modelu CHEF XL KVL4170S

Mlynček na mäso

Kovový mlynček na mäso je vybavený 3 mlecími diskami pre jemné, stredne hrubé a hrubé mletie. Je ideálny pre spracovanie nielen mäsa, ale aj zeleniny na prípravu základov do omáčok, gulášov, ragú a pod. Vo výbave má aj sadu na prípravu údenín, ideálne na domáce klobásky.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

ThermoResist mixér

Sklenený mixér s objemom 1,6 l je vyrobený z odolného borosilikátového skla, ktoré odoláva teplotným šokom. V mixéri možno teda mixovať horúce polievky priamo z platne alebo drviť ľad a to aj po sebe, sklo mixéra to vydrží. Špeciálne nože Blend-X sú zostavené tak, aby si poradili s každou úlohou – od ľadu cez orechy až po hladké smoothies.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technické parametre

  • Príkon: 1200 W
  • Objem pracovnej nádoby: 6,7 l
  • Displej: nie
  • Farba: strieborná

Ďalej odporúčame