Kenwood KVC3170S CHEF

Kenwood KVC3170S CHEF

Kuchynský robot Kenwood KVC3170S CHEF s nerezovou nádobou s objemom 4,6 litra, precíznou kontrolou rýchlosti a kovovými metlami. Vo výbave tohto modelu nájdete mlynček na mäso a sklenený mixér s objemom 1,6 l. Celý popis
349 €
Vrátane RP a DPH
299 €
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra na predajni
Predajne
 
26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1028190

Popis

HLAVNÉ PREDNOSTI

  • Tento kuchynský robot je ideálny do každej domácnosti, či už s varením začínate, alebo ste v nej ako doma. Kapacita pracovnej misy 4,6 l pojme dostatočné množstvo pre bežné varenie aj väčšie sviatočné pečenia. Vďaka kovovej konštrukcii a odolnému 1000W motoru si hravo poradí s každou kuchársku výzvou a bude vám slúžiť dlhé roky.

Precízne kontrola rýchlosti

  • Elektronická kontrola rýchlosti má 6 rýchlostných stupňov, ktoré na seba plynulo nadväzujú, takže nárast otáčok je pozvoľný a lepšie sa tak kontroluje. Robot disponuje tiež pulznou rýchlosťou, ktorá vyvinie maximálnu rýchlosť v okamihu, a využijete ju napríklad pre mixovanie v prídavnom mixéri.

Nerezová pracovná nádoba

  • Model CHEF je vybavený 4,6l nerezovou misou, v ktorej zvládnete vyšľahať sneh z 12 bielkov a zarobiť na cesto z 2 kg múky. Rovnako dobre si ale poradí aj s oveľa menším objemom surovín. Stačí si dobre výškovo nastaviť miešacie nástroje a ľahko v mise vyšľaháte aj dva bielky.

Kovové metly

  • Robot je vybavený 3 metlami, ktoré si hravo poradia so špecifickými úlohami. Balónová šľahacia metla vďaka svojmu tvaru dostane do zmesí veľké množstvo vzduchu, takže šľahačka alebo sneh z bielkov sú za chvíľku tuhé a nadýchané. K-metla je ideálna pre ľahké cesta, ktorými vďaka svojmu tvaru ľahko prechádza a premiešava ich. Hnetací hák je tvarovaný tak, aby dobre prepracoval tuhé kysnuté cestá, takže už nikdy nebudete musieť túto ťažkú ​​prácu robiť ručne.

1 robot 20+ nástavcov 100 možností

  • K robotu možno ďalej dokúpiť a pripojiť celkovo viac ako 20 nástavcov a vytvoriť z neho tak skutočne multifunkčného kuchynského pomocníka. Vyberať je možné z nástavcov na odšťavovanie, krájanie kociek, prípravu domácich cestovín, zmrzliny apod.

Vo výbave modelu CHEF KVL3170S

Mlynček na mäso

Kovový mlynček na mäso je vybavený 3 mlecími diskami pre jemné, stredne hrubé a hrubé mletie. Je ideálny pre spracovanie nielen mäsa, ale aj zeleniny na prípravu základov do omáčok, gulášov, ragú a pod. Vo výbave má aj sadu na prípravu údenín, ideálny na domáce klobásky.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

ThermoResist mixér

Sklenený mixér s objemom 1,6 l je vyrobený z odolného borosilikátového skla, ktoré odoláva teplotným šokom. V mixéri možno teda mixovať horúce polievky priamo z platne alebo drviť ľad a to aj po sebe, sklo mixéra to vydrží. Špeciálne nože Blend-X sú zostavené tak, aby si poradili s každou úlohou – od ľadu cez orechy až po hladké smoothies.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technické parametre

  • Príkon: 1000 W
  • Objem pracovnej nádoby: 4,6 l
  • Displej: nie
  • Farba: strieborná

Ďalej odporúčame