Kenwood kuchynský robot KVC85.124SI

Kenwood kuchynský robot KVC85.124SI

Kuchynský robot s príkonom 1200 W a s 2 pracovnými misami s objemom 5 a 3,5 litrov. Kenwood KVC85.124SI ponúka digitálne riadenie ChefMotor, integrovanú váhu s časovačom, planetárne miešanie a ľahko ovládateľné rameno LightLift. Súčasťou balenia sú 4 miešacie nadstavce. Celý popis
619 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
19.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 3050308

Popis

Kľúčové vlastnosti Kenwood KVC85.124SI

 • Variabilné ovládanie rýchlostí
 • Funkcia Pauzy
 • Metly z nehrdzavejúcej ocele
 • Funkcia váženia v mise alebo separátne
 • Dve do seba zapadajúce misy Duobowl
 • Ľahko ovládateľné rameno Light lift
 • Motor 1200 W
 • Viacej ako 25+ nástavcov
Kenwood KVC85.124SI

Kenwood KVC85.124SI

Pohodlie a kontrola práce

Používanie je pohodlné vďaka jednoduchému výklopnému ramenu a inteligentnému systému na reguláciu rýchlosti otáčok. Plynulé nastavenie rýchlosti a pulzná funkcia umožňujú ľahko prispôsobiť pracovné tempo zariadenia na mieru vašim potrebám. Vďaka špeciálnej funkcii pripravíte behom niekoľkých okamihov krémy a hmoty, ktoré štandardne vyžadujú veľmi pomalé miešanie. Zatiaľ čo na najvyšších otáčkach precízne vyšľaháte tuhý sneh z bielkov. Efektívnu prácu uľahčuje podsvietený regulátor.

Kenwood KVC85.124SI

Bezpečná prevádzka

Roboty Kenwood sa vyznačujú nielen ich jednoduchosťou použitia a údržbou, ale aj ich bezpečnosou. Pri akomkoľvek nesprávnom nasadení nástavcov, či pri zdvihnutí ramena počas prevádzky robota, tak robot stopne svoju prácu, aby neprišlo k rozstriekaniu surovín z misy. Úroveň bezpečnosti tiež zvyšuje uzamykanie misy a krytov pohonu.

Kenwood KVC85.124SI

4 miešacie nástavce

Súčasťou kuchynského robota sú 4 miešace nástavce – šľahacia metla, špirálový hnetací hák, flexi metla a K-metla. Všetky nádstavce je možné umývať v umývačke. Navyše sa na metly, z nehrdzavejúcej ocele, Systém PRO vzťahuje doživotná záruka. K-Metla umožňuje prípravu piškótového cesta, bublaniny alebo cesta na cestoviny, sušienky, cukrovinky, rôzne druhy náplní a plniek, pyré a mnohých iných pokrmov. Šľahacia metla je neprekonateľná pri šľahaní smotany a príprave snehových pusiniek, suflé, ľahkých ciest, omáčok alebo majonézy. Prevzdušňuje hmotu a dodáva jej ľahkú nadýchanú konzistenciu. Šľahá rovnomerne, nezávisle na množstvo vložených surovín. Hnetací hák rýchlo a účinne hnetie cesto, napr. na domáci chlieb, cestoviny, pizzu alebo šišky. Flexi metla dokonale zotrie všetky ingrediencie zo stien misy, a pritom ich jemne trie a premieňa na hladkej krémy či trené cestá.


Kenwood KVC85.124SI

Váha EasyWeigh

Vážte suroviny priamo v mise, vďaka vstavanej váhe EasyWeigh. Ušetrite čas a eliminujte neporiadok počas pečenia. Presná váha EasyWeigh vám umožní vážiť suroviny priamo v pracovnej mise bez nutnosti ich premiestňovania, čím ušetríte čas a obmedzíte neporiadok pri pečení. Podľa potreby môžete tiež vážiť kdekoľvek na spotrebiči, teda aj na vysokorýchlostným výstupe.

Kenwood KVC85.124SI

Misy DualBowl

Kenwood prichádza s inovatívnou novinkou, ktorú oceníte hlavne pri skladovaní – 2 do seba zapadajúce misy z nehrdzavejúce ocele DualBowl o objeme 5 l a 3,5 l, v základnej výbave vášho kuchynského robota. Misa EasyWarm z nehrdzavejúcej ocele o objeme 5 l maximálne uľahčí vaše varenie a pečenie, a to vďaka možnosti temperovania surovín priamo v mise. Druhá misa z nehrdzavejúcej ocele o objeme 3,5 l, ktorá bude skvelým pomocníkom pri príprave menšieho objemu surovín alebo ako druhá misa pri náročnejšom pečení. Až dotvoríte vaše umelecké pekárske dielo, jednoducho vložíte menšiu misu do tej väčšej, čím ušetríte veľa miesta vo vašej skrini.

Kenwood KVC85.124SI

Ľahko ovládateľné rameno LightLift

Rameno LightLIft sa ľahko dvíha, preto pridávanie surovín do pripravovanej zmesy bude pre vás naozaj veľmi jednoduché a budete mať lepšiu kontrolu nad celkovým priebehom pečenia a varenia.


Kenwood KVC85.124SI

Profesionálna pomoc pri každodenných povinnostiach 

Kuchynský robot Kenwood je vybavený odolným motorom s výkonom 1200 W, ktorý zvládne aj tie najnáročnejšie kulinárske výzvy. Plynulé nastavenie rýchlosti a pulzné funkcie umožnia prispôsobiť pracovné tempo robota podľa pripravovaného jedla. S jeho pomocou ľahko vykúzlite širokú škálu jedál, nápojov a dezertov. Krémové polievky, jedlá na báze mletého mäsa, zapekané bagety, cestoviny, ovocné a zeleninové šaláty, zemiakové placky, palacinky, muffiny, múčniky či dezerty s perfektnou šľahačkou predstavujú len zlomok jeho možností.

Kenwood KVC85.124SI

Jeden robot, neobmedzené možnosti využitia

Roboty Kenwood sú vybavené výstupmi pre vysoké a nízke otáčky, ktoré fungujú ako základne pre voliteľné nástavce. S týmto riešením zariadenie ľahko premeníte v odšťavovač, mlynček, sekáčik a strúhadlo alebo dokonca zmrzlinovač. Jeden robot ponúka možnosť ľubovoľného rozšírenia o viac ako 25 nástavcov a možno z neho tak vytvoriť skutočne multifunkčného pomocníka. Nástavce na výstup pomalých otáčok sú kompatibilné aj so staršími typmi robotov, a to vďaka pripojiteľnému adaptéru na nasedenie.

Kenwood KVC85.124SI

Sklenený ThermoResist mixér

Súčasťou príslušenstva je sklenený mixér ThermoResist. Sklenený mixér je vyrobený z borosilikátového skla, ktoré je odolné voči vysokým aj nízkym teplotám. Objem nádoby je 1,6 l a dokonalé rozmixovanie zabezpečia 4 nože z nehrdzavejúcej ocele. Umožňuje prechod medzi miešaním horúcich a zmrznutých surovín, bez obáv z prasknutia alebo poškodenia. Hravo si poradí s rozmixovaním polievok alebo drvením ľadu.

Vlastnosti

 • Kuchynský robot s 1200W digitálne riadeným ChefMotor
 • Sada 2 do seba zapadajúcich nerezových mís s objemom 5 a 3,5 litra
 • Integrovaná váha s časovačom
 • Planetárne miešanie
 • Ľahko ovládateľné rameno LightLift
 • 4 miešacie nadstavce v balení

Dodávané príslušenstvo

 • Šľahacia metla
 • Hák na miesenie
 • K-metla
 • Flexi metla na krémy

Technické parametre

Príkon 1200 W
Objem pracovnej nádoby 5 a 3,5 l
Počet rýchlostí plynulá + turbo
Počet nástavcov 4
Farba Strieborná

Odkazy