SENCOR SRV 9250BK-24%

SENCOR SRV 9250BK

Hodnotenie: 4,5
449 € 339 €
Doprava zadarmo

Výpredaj

Robotický vysávač ideálny pre upratovanie kobercov, plávajúcich podláh, parkiet, linolea a dlažby. SENCOR SRV 9250BK je vybavený systémom dvoch rotačných kief a centrálneho vysávača a funkciou mokrého vysávania. Prístroj môžete ovládať pomocou mobilnej aplikácie.

SENCOR SRV 4250SL Robotický vysávač 2v1 GYRO WiFi
253 € 219 €
Doprava zadarmo

Robotický vysávač ideálne pre upratovanie kobercov, plávajúcich podláh, parkiet, linolea a dlažby. SENCOR SRV 4250SL Robotický vysávač 2v1 GYRO WiFi je vybavený systémom dvoch rotačných kief a centrálneho vysávača a funkciou mokrého vysávania a mopu. Prístroj môžete ovládať pomocou aplikácie v mobilnom telefóne alebo diaľkového ovládača.

SENCOR SRV 1000SL

SENCOR SRV 1000SL

Hodnotenie: 4,2
129 € 99 €
Doprava zadarmo

Robotický vysávač ideálny pre upratovanie laminátových a drevených podláh, parkiet, linolea a dlažby. SENCOR SRV 1000SL je vybavený postrannými rotačnými kefami pre upratovanie v rohoch, senzory proti pádu zo schodov a **protinárazovým čelným čidlom. Bez nasadenej prachovky **prekoná prah s výškou 1 cm.

SENCOR SRV 8250BK

SENCOR SRV 8250BK

Hodnotenie: 3,8
390 € 312 €
Doprava zadarmo

Robotický vysávač ideálny pre upratovanie kobercov, plávajúcich podláh, parkiet, linolea a dlažby. SENCOR SRV 8250BK je vybavený systémom dvoch rotačných kief a centrálneho vysávača a funkciou mokrého vysávania. Prístroj môžete ovládať pomocou mobilnej aplikácie.

SENCOR SRV 9550BK-29%
688,80 € 489 €
Doprava zadarmo

Akcia

Robotický vysávač s možnosťou aktívneho mokrého vytierania s pumpou. SENCOR SRV 9550BK je vybavaná navigáciou Sencor Nav 18.9, LIDAR navigačnou technológiou a gyroskopom. Zvoliť si môžete zo 4 programov upratovania. Prevádzková doba až 200 minút.

SENCOR SRV 8550BK
423,60 € 346,70 €

Robotický vysavač s možností mokrého stírání s průtokem vody regulovaným omocí elektrického čerpadla. SENCOR SRV 8550BK je vybavane navigací Sencor Nav 16.0, infračerveným předním senzorem proti nárazu a gyroskopem pro navádění v prostoru. Provozní doba až 90 minut. Dálkové ovládání pomocí Wi-Fi aplikace.

SENCOR SRV 2230TI

SENCOR SRV 2230TI

Hodnotenie: 4,7
195 € 159 €
Doprava zadarmo

Robotický vysávač ideálny pre upratovanie kobercov, plávajúcich podláh, parkiet, linolea a dlažby. SENCOR SRV 2230TI je vybavený systémom dvoch rotačných kief a centrálneho vysávača a funkciou mokrého vysávania a mopu. Prístroj môžete ovládať pomocou diaľkového ovládača.

Robotické vysávače a mopy

Robotický vysávač, alebo mop vám môže uľahčiť prácu v domácnosti. Kedy sa vyplatí ho kúpiť, a kedy sa radšej spoľahnúť na klasický vysávač, mop a kýbel?

Kedy a prečo kúpiť robotický vysávač alebo mop?

Robotický vysávač kúpte, ak máte doma veľké plochy, ktoré je potrebné pravidelne vysávať. Vhodný je tiež pre alergikov, astmatikov a majiteľov domácich miláčikov, ktorí sú na čistotu domova náročnejší

Robotický mop sa hodí pre tých, ktorí majú deti alebo domácich miláčikov, ktoré narobia často neporiadok a je teda nutné vytierať takmer každý deň. Robotický mop ani vysávač sa nehodí pre porobné upratovanie domácnosti. Vhodný je hlavne na pravidelné udržovania čistoty.

Akú značku robotického vysávača kúpiť?

Z našej širokej ponuky si môžete vybrať medzi najznámejšími automatickými vysávačmi a mopmi iRobot, ktoré sú spoľahlivé a majú pokročilé technológie. Do upratovania sa tiež môžete pustiť s robotickými vysávačmi Samsung, LG alebo Tesla. Ďalšie v rade sú vysávače Neato Robotics a Ecovacs. Ak hľadáte lacnejšie alternatívy robotického vysávača, zamerajte sa na vysávače Sencor a Hoover.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné robotické vysávače.