Lenovo T1 Pro White
455,80 €

Robotický vysávač je vhodný na všetky druhy podláh. Lenovo T1 Pre White disponuje funkciou mopu, laserovou navigáciou a HEPA filtrom. Možné ovládať prostredníctvom aplikácie Lenovo Cleaner T1. Kompatibilná s asistentm Amazon Alexa a Google Assistant.

Lenovo T1 White
383,90 € 310 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Robotický vysávač je vhodný na všetky druhy podláh. Lenovo T1 White disponuje funkciou mopu, laserovou navigáciou a HEPA filtrom. Možné ovládať prostredníctvom aplikácie Lenovo Cleaner T1. Kompatibilný s asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant.

Lenovo E1-L
192,40 € 178,20 €

Novinka

Robotický vysavač s funkcí mopování. Lenovo E1-L nabízí gyroskopické mapování, ochranu proti pádu ze schodů, 11 anti kolizních senzorů a automatické dobíjení. WiFi připojení a komaptibilita s Google Home a Amazon Alexa. V mobilní aplikaci můžete naplánovat týdenní rozvrh úklidu. 

Lenovo T1s
346,30 € 320,70 €

Novinka

Robotický vysavač s funkcí mopování. Lenovo T1s nabízí LCS laserovou navigaci se systémem SLAM pro mapování a systematický úklid, automatické naíjení a bezuhlíkový motor Nidec. WiFi připojení a komaptibilita s Google Home a Amazon Alexa. Rozšíření funkce pomocí aplikace.

Lenovo T1s Pro
423,30 € 391,80 €

Novinka

Robotický vysavač s funkcí mopování a automatickým vyprazdňováním odpadního zásobníku. Lenovo T1s Pro nabízí LDS laserovou navigaci se systémem SLAM pro mapování a systematický úklid, automatické nabíjení a bezuhlíkový motor Nidec. WiFi připojení a komaptibilita s Google Home a Amazon Alexa. Rozšíření funkce pomocí aplikace.

Robotické vysávače a mopy

Robotický vysávač, alebo mop vám môže uľahčiť prácu v domácnosti. Kedy sa vyplatí ho kúpiť, a kedy sa radšej spoľahnúť na klasický vysávač, mop a kýbel?

Kedy a prečo kúpiť robotický vysávač alebo mop?

Robotický vysávač kúpte, ak máte doma veľké plochy, ktoré je potrebné pravidelne vysávať. Vhodný je tiež pre alergikov, astmatikov a majiteľov domácich miláčikov, ktorí sú na čistotu domova náročnejší

Robotický mop sa hodí pre tých, ktorí majú deti alebo domácich miláčikov, ktoré narobia často neporiadok a je teda nutné vytierať takmer každý deň. Robotický mop ani vysávač sa nehodí pre porobné upratovanie domácnosti. Vhodný je hlavne na pravidelné udržovania čistoty.

Akú značku robotického vysávača kúpiť?

Z našej širokej ponuky si môžete vybrať medzi najznámejšími automatickými vysávačmi a mopmi iRobot, ktoré sú spoľahlivé a majú pokročilé technológie. Do upratovania sa tiež môžete pustiť s robotickými vysávačmi Samsung, LG alebo Tesla. Ďalšie v rade sú vysávače Neato Robotics a Ecovacs. Ak hľadáte lacnejšie alternatívy robotického vysávača, zamerajte sa na vysávače Sencor a Hoover.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné robotické vysávače.